głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika duda9993

Mój świat  to nie to wszystko prócz Ciebie. Mój świat  to Ty i nic więcej.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

Mój świat, to nie to wszystko prócz Ciebie. Mój świat, to Ty i nic więcej.

czasami ludzie muszą wypłakać wszystkie łzy  by zrobić miejsce dla samego uśmiechu.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

czasami ludzie muszą wypłakać wszystkie łzy, by zrobić miejsce dla samego uśmiechu.

Myślisz  że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

Myślisz, że sobie radzisz i nagle ktoś napierdala Ci przeszłością po plecach.

Czasami nie mogę uwierzyć w to  że Cię tak cholernie mocno kocham  że myślę o Tobie częściej niż oddycham  że to Ty jesteś powodem mojego uśmiechu  że to Ty śnisz mi się po nocach  że to z Tobą spędzę resztę życia.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

Czasami nie mogę uwierzyć w to, że Cię tak cholernie mocno kocham, że myślę o Tobie częściej niż oddycham, że to Ty jesteś powodem mojego uśmiechu, że to Ty śnisz mi się po nocach, że to z Tobą spędzę resztę życia.

  brałaś prysznic ?   jak w tym domu coś zniknie to kurwa zawsze jest na mnie.  p

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

- brałaś prysznic ? - jak w tym domu coś zniknie to kurwa zawsze jest na mnie. ;p

pewnych osób nie da się skreślić  wymazać ze swego życia.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

pewnych osób nie da się skreślić, wymazać ze swego życia.

wybaczam  ale nigdy nie zapomnę.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

wybaczam, ale nigdy nie zapomnę.

Ile razy wybaczasz komuś  tylko dlatego  że nie chcesz go stracić?

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

Ile razy wybaczasz komuś, tylko dlatego, że nie chcesz go stracić?

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam  jestem niestała  niekonsekwentna  mało poważna  cyniczna  chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność  niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką  skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta  spójrz proszę na moment w kierunku lustra.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

Możesz myśleć o mnie cokolwiek: Że się poddałam, jestem niestała, niekonsekwentna, mało poważna, cyniczna, chłodna i obojętna. Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz. O dziecinność, niesłowność i że nie tak miało być. Możesz dowolnie też mnie nazywać. Dziecinną materialistką, skrajną egoistką. Tylko zanim otworzysz usta, spójrz proszę na moment w kierunku lustra.

nie mam talentu wokalnego  plastycznego czy jakiegoś innego  ale za to mam talent do pieprzenia sobie życia  mimo własnej woli.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

nie mam talentu wokalnego, plastycznego czy jakiegoś innego, ale za to mam talent do pieprzenia sobie życia, mimo własnej woli.

ciche uzależnienia  które pochłaniają nasze dusze.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 16 maja 2012

ciche uzależnienia, które pochłaniają nasze dusze.

Bo tak naprawdę każdy ma gdzieś to co czujesz  o czym myślisz i to  że właśnie dławisz się łzami  więc skończ użalać się nad sobą i pokaż  że bez Nich również dasz sobie świetnie radę. Po prostu graj.

dla_ciebie_bede_chuj_wie_kim dodano: 15 maja 2012

Bo tak naprawdę każdy ma gdzieś to co czujesz, o czym myślisz i to, że właśnie dławisz się łzami, więc skończ użalać się nad sobą i pokaż, że bez Nich również dasz sobie świetnie radę. Po prostu graj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć