głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika drogipsychiatro

1 śmieszne dosłownie przed chwilą przez moją głowę przedarło się stado myśli które bardzo chciałam tu opisać. a teraz? nawet nie wiem od czego zacząć. dwa lata kiedyś z wielkim podziwem patrzyłam na pary które były ze sobą chociaż rok a tu proszę spędziłam z Nim już dwa lata. nie powiem że zawsze było kolorowo przeszliśmy przez wiele okropnych kłótni wiele ciężkich naprawdę ciężkich dni. ale wiesz co? jebać to. jebać każde jedno słowo wykrzyknięte w złości. to może od początku. dwa lata z Nim. z mężczyzną z którym przeżyłam wiele wspaniałych chwil być może i najwspanialszych w moim życiu. z mężczyzną który mnie kocha naprawdę. widział mnie w makijażu i bez w dresach i najlepszej sukience. jest przy mnie przed w trakcie i po okresie. znosi moje humory i głupie pomysły. jest przy mnie kiedy płaczę i kiedy śmieję się jak nienormalna. mimo wielu niedoskonałości w moim ciele wciąż mówi mi że jestem piękna.

briefly dodano: 14 sierpnia 2016

1) śmieszne, dosłownie przed chwilą przez moją głowę przedarło się stado myśli, które bardzo chciałam tu opisać. a teraz? nawet nie wiem od czego zacząć. dwa lata, kiedyś z wielkim podziwem patrzyłam na pary które były ze sobą chociaż rok, a tu proszę, spędziłam z Nim już dwa lata. nie powiem że zawsze było kolorowo, przeszliśmy przez wiele okropnych kłótni, wiele ciężkich, naprawdę ciężkich dni. ale wiesz co? jebać to. jebać każde jedno słowo wykrzyknięte w złości. to może od początku. dwa lata, z Nim. z mężczyzną z którym przeżyłam wiele wspaniałych chwil, być może i najwspanialszych w moim życiu. z mężczyzną który mnie kocha, naprawdę. widział mnie w makijażu i bez, w dresach i najlepszej sukience. jest przy mnie przed, w trakcie i po okresie. znosi moje humory i głupie pomysły. jest przy mnie kiedy płaczę i kiedy śmieję się jak nienormalna. mimo wielu niedoskonałości w moim ciele, wciąż mówi mi że jestem piękna.

2 ale czy ktokolwiek jest idealny? ja na pewno nie on też nie. ale jebać to. nie ma ludzi idealnych i może właśnie o to chodzi. nie kochać kogoś tylko na samym początku gdy wydaje nam się kimś doskonałym ale właśnie dostrzegać wady a mimo to kochać do utraty tchu. bo tak właśnie się czuję. gdy jesteśmy razem po prostu leżymy przytuleni czuję jak wszystko staje w miejscu dla tej jednej chwili. wszystkie problemy nagle odchodzą ba nawet przestają istnieć. te krótkie chwile które zupełnie wszystko zmieniają. nie wiem co będzie jutro za tydzień miesiąc czy nawet za kolejne dwa lata. wiem że dziś jestem tu gdzie powinnam być w nieidealnym związku który dla mnie jest najwspanialszym na świecie.

briefly dodano: 14 sierpnia 2016

2) ale czy ktokolwiek jest idealny? ja na pewno nie, on też nie. ale jebać to. nie ma ludzi idealnych i może właśnie o to chodzi. nie kochać kogoś tylko na samym początku, gdy wydaje nam się kimś doskonałym, ale właśnie dostrzegać wady, a mimo to kochać do utraty tchu. bo tak właśnie się czuję. gdy jesteśmy razem, po prostu leżymy przytuleni, czuję jak wszystko staje w miejscu dla tej jednej chwili. wszystkie problemy nagle odchodzą, ba, nawet przestają istnieć. te krótkie chwile, które zupełnie wszystko zmieniają. nie wiem co będzie jutro, za tydzień, miesiąc, czy nawet za kolejne dwa lata. wiem że dziś jestem tu gdzie powinnam być, w nieidealnym związku, który dla mnie jest najwspanialszym na świecie.

dziękuje za miłe słowa buziaczki kochana 💕 teksty ekstaaza dodał komentarz: dziękuje za miłe słowa, buziaczki kochana 💕 do wpisu 31 maja 2016
Nie boli mnie że Cię nie ma przestałam zadręczać mój umysł wieczną melancholią mam banalne pomysły spędzania czasu i od bardzo dawna nie zarywam nocek nie tykam ścierwa nie tykam związków i ciało przestało mi się rozpadać nie mam czystego umysłu ale zrobił się już szary widzę różnice dusza mi czasami szwankuje rzadziej niż kiedyś ale wciąż nie umiem myśleć o przyszłości nie widzę jej nie chce jej widzieć dobrze mi w tym miejscu przyzwyczaiłam się do strachu oczy mam mętne niebieskie są jak długi labirynt kłamstw i rozpaczy  przyzywczajam je do słońca czasami to wszystko się buntuje i gniecie mnie rozrywa uciska a ja siedze siedze i czekam aż przestanie i wierze że kiedyś przestanie musi kurwa przestać. Nie boli mnie że Cie nie ma boli mnie że byłeś.

ekstaaza dodano: 21 kwietnia 2016

Nie boli mnie, że Cię nie ma, przestałam zadręczać mój umysł wieczną melancholią, mam banalne pomysły spędzania czasu i od bardzo dawna nie zarywam nocek, nie tykam ścierwa, nie tykam związków i ciało przestało mi się rozpadać, nie mam czystego umysłu ale zrobił się już szary, widzę różnice, dusza mi czasami szwankuje, rzadziej niż kiedyś ale wciąż nie umiem myśleć o przyszłości, nie widzę jej, nie chce jej widzieć, dobrze mi w tym miejscu, przyzwyczaiłam się do strachu, oczy mam mętne, niebieskie, są jak długi labirynt kłamstw i rozpaczy - przyzywczajam je do słońca, czasami to wszystko się buntuje i gniecie mnie, rozrywa, uciska a ja siedze, siedze i czekam aż przestanie i wierze, że kiedyś przestanie,musi kurwa przestać. Nie boli mnie, że Cie nie ma, boli mnie, że byłeś.

miałam już tu nie wracać już nigdy więcej nie ujawniać swoich myśli emocji. ale znowu się pogubiłam  przecież jest dobrze ba wręcz świetnie. jestem w cudownym związku który mimo tego że nie jest idealny jest w nim wiele kłótni i bólu jest całym moim światem. ale teraz nie ma mojej miłości obok teraz siedzę całkiem sama tylko ja i moje myśli. myśli które całkowicie rujnują mój świat. sprawiły że kawa nie smakuje już tak samo że nie śpię całymi nocami a dniami chodzę nieprzytomna. palę o wiele więcej niż zwykle. codziennie przed wyjściem nakładam najlepszy makijaż jaki potrafię ubieram się w to w czym będę najlepiej wyglądać ale po co? przez kilka godzin się pouśmiecham porozmawiam z innymi i koniec znów wrócę do domu i już nie będę musiała udawać. tracę grunt. próbuję się oszukiwać że nie wiem o co chodzi że to minie ale to nie jest takie proste. potrzebuję mojej miłości właśnie teraz bo wiem że jego obecność mimo wszystko mi pomoże ale jestem tylko ja i moje myśli

briefly dodano: 5 listopada 2015

miałam już tu nie wracać, już nigdy więcej nie ujawniać swoich myśli, emocji. ale znowu się pogubiłam, przecież jest dobrze, ba, wręcz świetnie. jestem w cudownym związku, który mimo tego że nie jest idealny, jest w nim wiele kłótni i bólu, jest całym moim światem. ale teraz, nie ma mojej miłości obok, teraz siedzę całkiem sama, tylko ja i moje myśli. myśli które całkowicie rujnują mój świat. sprawiły że kawa nie smakuje już tak samo, że nie śpię całymi nocami, a dniami chodzę nieprzytomna. palę o wiele więcej niż zwykle. codziennie przed wyjściem nakładam najlepszy makijaż jaki potrafię, ubieram się w to w czym będę najlepiej wyglądać, ale po co? przez kilka godzin się pouśmiecham, porozmawiam z innymi i koniec, znów wrócę do domu i już nie będę musiała udawać. tracę grunt. próbuję się oszukiwać że nie wiem o co chodzi, że to minie, ale to nie jest takie proste. potrzebuję mojej miłości, właśnie teraz, bo wiem że jego obecność mimo wszystko mi pomoże, ale jestem tylko ja i moje myśli

 Są takie kwiaty których nigdy nie zerwiesz. Są takie uczucia dla których warto jest cierpieć..

rozpierdalacz_852 dodano: 17 maja 2015

"Są takie kwiaty, których nigdy nie zerwiesz. Są takie uczucia dla których warto jest cierpieć.."

I naprzykład ja się zakochałem tak bardzo że zpytałem czy ze mną chciałaby spędzić resztę życia...a Ona odmówiła. Wtedy postanowiłem nigdy więcej nie oddać nikomu mego serca..

rozpierdalacz_852 dodano: 17 maja 2015

I naprzykład ja się zakochałem, tak bardzo, że zpytałem czy ze mną chciałaby spędzić resztę życia...a Ona odmówiła. Wtedy postanowiłem nigdy więcej nie oddać nikomu mego serca..

czas nie pomaga. czas zmusza do pogodzenia się do zaakceptowania takiej a nie innej rzeczywistości. czas nie sprawi że będzie lepiej że rany się zagoją że kiedykolwiek przestanie się odczuwać ból. może minąć wiele lat a wystarczy jeden moment słowo czy przelotna myśl aby wszystko wróciło. tęsknota wyniszcza całkowicie zaburza normalne funkcjonowanie. wychodzisz do ludzi uśmiechasz się sprawiasz złudne wrażenie że wszystko jest w porządku choć doskonale wiesz że tak nie jest. nie potrafisz się na czymkolwiek skupić nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi uciekasz do miejsca gdzie będziesz sam aby w spokoju się wypłakać nie masz apetytu na jedzenie coraz gorzej sypiasz stajesz się chodzącym wrakiem aż do kolejnego spotkania. żyjesz z nadzieją że przyjdzie taki dzień kiedy będziesz pewnym że już nigdy więcej nie będziesz musiał tęsknić. więc trwam w tej myśli wierzę że kiedyś wreszcie to minie.

briefly dodano: 12 kwietnia 2015

czas nie pomaga. czas zmusza do pogodzenia się, do zaakceptowania takiej a nie innej rzeczywistości. czas nie sprawi, że będzie lepiej, że rany się zagoją, że kiedykolwiek przestanie się odczuwać ból. może minąć wiele lat, a wystarczy jeden moment, słowo czy przelotna myśl, aby wszystko wróciło. tęsknota wyniszcza, całkowicie zaburza normalne funkcjonowanie. wychodzisz do ludzi, uśmiechasz się, sprawiasz złudne wrażenie że wszystko jest w porządku, choć doskonale wiesz że tak nie jest. nie potrafisz się na czymkolwiek skupić, nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi, uciekasz do miejsca gdzie będziesz sam aby w spokoju się wypłakać, nie masz apetytu na jedzenie, coraz gorzej sypiasz, stajesz się chodzącym wrakiem aż do kolejnego spotkania. żyjesz z nadzieją, że przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz pewnym że już nigdy więcej nie będziesz musiał tęsknić. więc trwam w tej myśli, wierzę że kiedyś wreszcie to minie.

Nie ma mnie znaczy jestem znaczy cholera siedzę tu ale jest mnie trochę mniej we mnie rozumiesz? No pewnie nie nieważne ja wiem ja zawsze wiem zawsze za dużo i to wtapia się we mnie rozgrzewa żyje i się pali za każdym razem się pali. Mówię sobie przestań ale nie przestaje i odchodzę i wracam zastanawiam się po co ale chyba dlatego że wlewasz we mnie trochę wody próbujesz gasić coś zrobić mógłbyś robić to dalej ale zaczekaj.. zrobiło się mnóstwo dymu nic nie widzę jestem przytłoczona nie mogę oddychać i pierwsza myśl uciekaj przez okno ale kurwa nadal tu jesteś jak odejdę to się zaczadzisz. Okno Ty okno Ty kurwa nie mogę umrę z niedopowiedzenia.

ekstaaza dodano: 4 marca 2015

Nie ma mnie, znaczy jestem, znaczy, cholera, siedzę tu ale jest mnie trochę mniej we mnie, rozumiesz? No pewnie nie, nieważne, ja wiem, ja zawsze wiem, zawsze za dużo i to wtapia się we mnie, rozgrzewa, żyje i się pali, za każdym razem się pali. Mówię sobie "przestań" ale nie przestaje i odchodzę i wracam, zastanawiam się po co ale chyba dlatego, że wlewasz we mnie trochę wody, próbujesz gasić, coś zrobić, mógłbyś robić to dalej ale zaczekaj.. zrobiło się mnóstwo dymu, nic nie widzę, jestem przytłoczona, nie mogę oddychać i pierwsza myśl "uciekaj przez okno" ale kurwa nadal tu jesteś, jak odejdę to się zaczadzisz. Okno Ty okno Ty, kurwa, nie mogę, umrę z niedopowiedzenia.

znasz to uczucie? po cudownie spędzonym wspólnie dniu spoglądasz na niego i czujesz jak przez twoje ciało przechodzi to niesamowite ciepło. zdajesz sobie sprawę że trzymasz za rękę osobę która stała się całym twoim światem osobę którą kochasz bez opamiętania. zaczynasz płakać on zdezorientowany wyciera ci łzy z policzków ale prawda jest taka że płaczesz z radości. po tylu nieudanych związkach po tym wszystkim co było masz przy sobie osobę która kocha cię dokładnie taką jaką jesteś. nie szczuplejszą nie mądrzejszą nie wysportowaną nie zabawniejszą ale dokładnie taką jaką jesteś. wiem że nasz związek nie jest normalny że stanowczo zbyt dużo się kłócimy a on zbyt często mnie rani i zachowuje się jak dupek ja także nie jestem święta i wiem że jak trudna będzie nasza przyszłość ale za każdym razem będę o nas walczyć bo nie wyobrażam sobie życia bez niego bo wiem że warto.

briefly dodano: 16 luty 2015

znasz to uczucie? po cudownie spędzonym wspólnie dniu, spoglądasz na niego i czujesz jak przez twoje ciało przechodzi to niesamowite ciepło. zdajesz sobie sprawę, że trzymasz za rękę osobę, która stała się całym twoim światem, osobę którą kochasz bez opamiętania. zaczynasz płakać, on zdezorientowany wyciera ci łzy z policzków, ale prawda jest taka, że płaczesz z radości. po tylu nieudanych związkach, po tym wszystkim co było, masz przy sobie osobę, która kocha cię dokładnie taką jaką jesteś. nie szczuplejszą, nie mądrzejszą, nie wysportowaną, nie zabawniejszą, ale dokładnie taką jaką jesteś. wiem, że nasz związek nie jest normalny, że stanowczo zbyt dużo się kłócimy, a on zbyt często mnie rani i zachowuje się jak dupek, ja także nie jestem święta i wiem, że jak trudna będzie nasza przyszłość, ale za każdym razem będę o nas walczyć, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego, bo wiem że warto.

wtedy kiedy wydawało mi się że mam przy sobie najwspanialszą osobę na świecie byłam niemal pewna że jest idealny. no właśnie problem w tym wydawało mi się i byłam niemal pewna . pamiętam jak się przeraziłam na widok miłości w jego oczach jak spanikowana że nie czuję tego samego upadłam na ziemię. tłumaczyłam sobie że to nie alkohol kazał mi to wiedzieć. jednak prawda jest taka że nigdy mnie nie kochał. nigdy nie byłam dla niego tak ważna jak on dla mnie. od dnia zerwania codziennie dręczyłam się z myślami że nie jestem wystarczająco dobra że jestem tylko jedną z wielu które tak naprawdę nic nie znaczą. cierpiałam za każdym cholernym razem kiedy mnie ignorował udawał że nie widzi mówił coś na mój temat lub był z inną. zawsze po takiej sytuacji płakałam całą noc. przecież był taki ważny taki potrzebny. nie po prostu chciałam aby taki był. ale dzisiaj jest zupełnie inaczej dzisiaj jestem pewna że tak naprawdę nigdy nie zasługiwał na to aby być częścią mojego życia.

briefly dodano: 16 luty 2015

wtedy, kiedy wydawało mi się, że mam przy sobie najwspanialszą osobę na świecie, byłam niemal pewna że jest idealny. no właśnie, problem w tym "wydawało mi się" i "byłam niemal pewna". pamiętam jak się przeraziłam na widok miłości w jego oczach, jak spanikowana że nie czuję tego samego upadłam na ziemię. tłumaczyłam sobie, że to nie alkohol kazał mi to wiedzieć. jednak prawda jest taka, że nigdy mnie nie kochał. nigdy nie byłam dla niego tak ważna jak on dla mnie. od dnia zerwania, codziennie dręczyłam się z myślami, że nie jestem wystarczająco dobra, że jestem tylko jedną z wielu które tak naprawdę nic nie znaczą. cierpiałam za każdym cholernym razem kiedy mnie ignorował, udawał że nie widzi, mówił coś na mój temat lub był z inną. zawsze po takiej sytuacji płakałam całą noc. przecież był taki ważny, taki potrzebny. nie, po prostu chciałam aby taki był. ale dzisiaj jest zupełnie inaczej, dzisiaj jestem pewna, że tak naprawdę nigdy nie zasługiwał na to aby być częścią mojego życia.

Gdyby tydzień dzielił się na dni w których umiemy się dogadać i nie  mogłabym zadać sobie trud i przespać te złe ale to nie takie proste jest  bo istnieją dwie mnie dwóch Ciebie  z nadzieją w głosie pytam czy się kiedyś zrozumieją  Dwóch Ciebie i dwie mnie odpowiadam tak i nie...  Trish

briefly dodano: 1 luty 2015

Gdyby tydzień dzielił się na dni, w których umiemy się dogadać i nie, mogłabym zadać sobie trud i przespać te złe, ale to nie takie proste jest, bo istnieją dwie mnie, dwóch Ciebie, z nadzieją w głosie pytam, czy się kiedyś zrozumieją, Dwóch Ciebie i dwie mnie, odpowiadam tak i nie... / Trish

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV