głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dosiek00

nie wydaje mi się.:  teksty pojebnie.c dodał komentarz: nie wydaje mi się.:) do wpisu 15 listopada 2011
idę o zakład  że wszystko będzie dobrze.   teksty pojebnie.c dodał komentarz: idę o zakład, że wszystko będzie dobrze.;) do wpisu 15 listopada 2011
Była dla niego cholernie ważna. Myślał o niej każdego dnia  uwielbiał kiedy zasypiała w jego ramionach  nie żałował ani jednej chwili spędzonej z nią  kochał ją. Był na na każde jej zawołanie  zawsze gdy go potrzebowała. A ona? Ona się nim tylko bawiła  wykorzystywała. Cały czas go okłamywała. Mówiła  że idzie do koleżanki na noc  a tę noc spędzała z facetami poznanymi w klubie. Była zimną suką bez uczuć  a on ją tak bardzo kochał.  chyba było.

pojebnie.c dodano: 15 listopada 2011

Była dla niego cholernie ważna. Myślał o niej każdego dnia, uwielbiał kiedy zasypiała w jego ramionach, nie żałował ani jednej chwili spędzonej z nią, kochał ją. Był na na każde jej zawołanie, zawsze gdy go potrzebowała. A ona? Ona się nim tylko bawiła, wykorzystywała. Cały czas go okłamywała. Mówiła, że idzie do koleżanki na noc, a tę noc spędzała z facetami poznanymi w klubie. Była zimną suką bez uczuć, a on ją tak bardzo kochał./ chyba było.

Nie radzę sobie.

pojebnie.c dodano: 15 listopada 2011

Nie radzę sobie.

codziennie zjadam wiele porażek  na śniadanie  rozczarowanie  na obiad  ból  a na kolację  wstręt do życia  a potem z tego chudnę. chudnę poprzez nocną gonitwę myśli  która także rozdeptuje mi mózg.

antra dodano: 15 listopada 2011

codziennie zjadam wiele porażek; na śniadanie- rozczarowanie, na obiad- ból, a na kolację- wstręt do życia, a potem z tego chudnę. chudnę poprzez nocną gonitwę myśli, która także rozdeptuje mi mózg.

To niewiarygodne jak jeden człowiek może wywołać tyle cudownych uczuć u dziewczyny.

onajestkurwa dodano: 15 listopada 2011

To niewiarygodne jak jeden człowiek może wywołać tyle cudownych uczuć u dziewczyny.
Autor cytatu: mrs_porazka

mała poprawka. gardzę MATEMATYKĄ  CHEMIĄ I FIZYKĄ. ssijcie.

onajestkurwa dodano: 15 listopada 2011

mała poprawka. gardzę MATEMATYKĄ, CHEMIĄ I FIZYKĄ. ssijcie.
Autor cytatu: cooookies

tak bardzo chciałabym aby to wszystko co nas rozdzieliło zamieniło się tylko w pierdolony sen.  zakazaanaa♥

onajestkurwa dodano: 15 listopada 2011

tak bardzo chciałabym aby to wszystko co nas rozdzieliło zamieniło się tylko w pierdolony sen. [zakazaanaa♥]
Autor cytatu: bez_schizy

pisz pisz  tak codziennie  po kilka godzin. przecież ja się wcale nie uzależniam  w ogóle  nie przyzwyczajam..

zozolandia dodano: 14 listopada 2011

pisz pisz, tak codziennie, po kilka godzin. przecież ja się wcale nie uzależniam, w ogóle nie przyzwyczajam..

 jak dostaniesz dwójkę pokazujesz cycki.  no i ok  dostanę pizdencje.   dobra to zakład.  rozdawanie sprawdzianów   nie ma cycków  no chyba sobie żartujesz. ej ale zobacz nie sprawdził Ci zadania  idź i się kłóć.   po chwili   ej mam dwójkę  jutro w łazience widzimy cycki.    urozmaicanie lekcji historii. kociaczki  3

zozolandia dodano: 14 listopada 2011

-jak dostaniesz dwójkę pokazujesz cycki. -no i ok, dostanę pizdencje. - dobra to zakład. *rozdawanie sprawdzianów* -nie ma cycków -no chyba sobie żartujesz. ej ale zobacz nie sprawdził Ci zadania, idź i się kłóć. *po chwili* -ej mam dwójkę -jutro w łazience widzimy cycki. | urozmaicanie lekcji historii. kociaczki ;3

przypominasz mi tamte czasy

zozolandia dodano: 14 listopada 2011

przypominasz mi tamte czasy

Jest dla mnie wszystkim  świat dziś mógłby się zawalić  tłoku

zozolandia dodano: 14 listopada 2011

Jest dla mnie wszystkim, świat dziś mógłby się zawalić /tłoku

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć