głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika donthurtpeople

Chciałabym być na swoim pogrzebie  żeby zamienić tę smutną uroczystość w jedna wielka imprezę. Tak jak to się robi w niektórych krajach. W pewnych kulturach nie przestaje się tańczyć  flirtować i uśmiechać. Dlaczego płaczemy z powodu śmierci  skoro wszyscy wiemy  ze jest nieuchronna?Dlaczego nie celebrować życia?Swojego życia? Nawet jeśli okaże się krótkie  było na tyle dobre  ze można o nim myśleć z uśmiechem.”

damulki.pl dodano: 16 maja 2015

Chciałabym być na swoim pogrzebie, żeby zamienić tę smutną uroczystość w jedna wielka imprezę. Tak jak to się robi w niektórych krajach. W pewnych kulturach nie przestaje się tańczyć, flirtować i uśmiechać. Dlaczego płaczemy z powodu śmierci, skoro wszyscy wiemy, ze jest nieuchronna?Dlaczego nie celebrować życia?Swojego życia? Nawet jeśli okaże się krótkie, było na tyle dobre, ze można o nim myśleć z uśmiechem.”

To głupie. Chcę być szczęśliwy  ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny  ale tak często wpadam w pułapkę lenistwa  Nie lubię się  ale jednocześnie kocham to kim jestem. Pragnę uwagi  ale odrzuciłem wiele osób  którym na mnie zależy. Najgorsze jest to  że wymagam od innych by wiedzieli kim jestem  jednocześnie sam nie mając o tym pojęcia.

my-dream dodano: 16 maja 2015

To głupie. Chcę być szczęśliwy, ale uporczywie myślę o rzeczach które mnie smucą. Jestem ambitny, ale tak często wpadam w pułapkę lenistwa, Nie lubię się, ale jednocześnie kocham to kim jestem. Pragnę uwagi, ale odrzuciłem wiele osób, którym na mnie zależy. Najgorsze jest to, że wymagam od innych by wiedzieli kim jestem, jednocześnie sam nie mając o tym pojęcia.

Czasem czuje się dziwnie  gdy patrzysz na mnie i wtedy wiem  że chciałbyś  żeby było jak dawniej.

damulki.pl dodano: 14 maja 2015

Czasem czuje się dziwnie, gdy patrzysz na mnie i wtedy wiem, że chciałbyś, żeby było jak dawniej.

Nie rozpaczam  choć mnie spycha pod ścianę  zasypiam nad ranem...

damulki.pl dodano: 14 maja 2015

Nie rozpaczam, choć mnie spycha pod ścianę, zasypiam nad ranem...

nie musisz mieć odwagi by cały czas zwyciężać  musisz mieć odwagę by czasem przegrać.

damulki.pl dodano: 14 maja 2015

nie musisz mieć odwagi by cały czas zwyciężać, musisz mieć odwagę by czasem przegrać.

Pracuj ciężko w czasie przeznaczonym na pracę. Baw się intensywnie  gdy przychodzi czas na zabawę. Ciesz się słuchaniem starych historii opowiadanych przez babcię  póki wciąż jeszcze żyje. Nawiązuj głęboki kontakt ze swoimi znajomymi. Patrz na dzieci oczami pełnymi cudów  jakimi one same patrzą na świat. Śmiej się z dowcipów i życiowych absurdów. Oddawaj się swoim pasjom i pragnieniom. Gromadź oszczędności na czarną godzinę i zbierz ich wystarczająco dużo  byś mógł wydać je w słoneczny dzień.

damulki.pl dodano: 14 maja 2015

Pracuj ciężko w czasie przeznaczonym na pracę. Baw się intensywnie, gdy przychodzi czas na zabawę. Ciesz się słuchaniem starych historii opowiadanych przez babcię, póki wciąż jeszcze żyje. Nawiązuj głęboki kontakt ze swoimi znajomymi. Patrz na dzieci oczami pełnymi cudów, jakimi one same patrzą na świat. Śmiej się z dowcipów i życiowych absurdów. Oddawaj się swoim pasjom i pragnieniom. Gromadź oszczędności na czarną godzinę i zbierz ich wystarczająco dużo, byś mógł wydać je w słoneczny dzień.

Masz do wyboru setki  może nawet tysiące słów. Użyj wszystkich  zanim powiesz komuś  że go kochasz. Bo od tej pory będzie cię miał jeśli nie w garści  to  jak na dłoni.   Piotr Adamczyk

damulki.pl dodano: 14 maja 2015

Masz do wyboru setki, może nawet tysiące słów. Użyj wszystkich, zanim powiesz komuś, że go kochasz. Bo od tej pory będzie cię miał jeśli nie w garści, to jak na dłoni. ~Piotr Adamczyk

Pogubiłam się w tym wszystkim. Chyba za bardzo zależy mi na naszej znajomości.

smutaaas dodano: 13 maja 2015

Pogubiłam się w tym wszystkim. Chyba za bardzo zależy mi na naszej znajomości.

Nie boli mnie sam upadek. Boli mnie świadomość  że ja nigdy nie pozwoliłabym Ci upaść  a Ty nawet nie mrugniesz okiem  gdy znowu poniosę klęskę.

smutaaas dodano: 13 maja 2015

Nie boli mnie sam upadek. Boli mnie świadomość, że ja nigdy nie pozwoliłabym Ci upaść, a Ty nawet nie mrugniesz okiem, gdy znowu poniosę klęskę.

Każdy traci coś  w czym widział definicję szczęścia. Siła polega na tym  żeby po tym wszystkim ogarnąć dupę i ruszyć przed siebie. Zostawić za sobą to  o co walczyliśmy przez długi czas  ale przegraliśmy tę bitwę.

smutaaas dodano: 13 maja 2015

Każdy traci coś, w czym widział definicję szczęścia. Siła polega na tym, żeby po tym wszystkim ogarnąć dupę i ruszyć przed siebie. Zostawić za sobą to, o co walczyliśmy przez długi czas, ale przegraliśmy tę bitwę.

Nie wiem  czy dalej o Ciebie walczyć  czy po prostu odpuścić.

smutaaas dodano: 13 maja 2015

Nie wiem, czy dalej o Ciebie walczyć, czy po prostu odpuścić.

  Jak się masz?   Stan tylko z lekka samobójczy.

smutaaas dodano: 13 maja 2015

- Jak się masz? - Stan tylko z lekka samobójczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć