 |
Po pewnych słowach przestaje się czekać.
|
|
 |
Od każdego dna można się odbić, od każdego gówna da się wytrzeć buty.
|
|
 |
- TYLKO TEGO NAUCZYŁO CIĘ ŻYCIE? ODCHODZIĆ?
— Marek Hłasko
|
|
 |
Wciąż czekam z otwartymi ramionami na ludzi, którzy tak bardzo mnie zawiedli.
|
|
 |
Jeśli był dostatecznie głupi, by odejść, bądź ostatecznie mądra, aby mu na to pozwolić.
|
|
 |
- Nie była dla niego dobra?
- Za bardzo kochała. Te właśnie psują wszystko najszybciej i najdokładniej. Chcą dostać tyle samo, ile dają, i pewnego dnia wali się wszystko. Wtedy odchodzą.
|
|
 |
"Ze smutkiem trzeba tak walczyć, jak z chorobą. Nie dopuścić, żeby się stał chronicznym stanem, nałogiem myśli i uczuć. Trzeba mu przeciwstawić cele i dążenia, które pozostały żywe, trzeba przeciwstawić obowiązek względem ludzi - ludzi bliskich i Tobie oddanych. Rozumiesz? Jest w Tobie więcej sił, niż Ci się teraz zdaje."
|
|
 |
Trochę się zdenerwowałam, a trochę mi się zrobiło smutno. Zawsze mi jest smutno, kiedy się przekonuję, że oceniłam
kogoś za wysoko.
|
|
 |
Dlatego ważne jest dla mnie, żeby o tym mówić.
|
|
 |
a oni? oni wiedzą, że masz depresje? że gdziekolwiek codziennie płaczesz? gryziesz wargi z bólu i się kaleczysz? czy oni wiedzą?
|
|
 |
We can make it 'till the end, can't we?
|
|
|
|