głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dna-rapu-w-moich-zylach

mam szacunek dla prawdziwych  mam pogardę dla fałszywych..

wenea dodano: 11 sierpnia 2011

mam szacunek dla prawdziwych, mam pogardę dla fałszywych..

Miłość w naszych czasach nie istnieje  trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać.

wenea dodano: 11 sierpnia 2011

Miłość w naszych czasach nie istnieje, trzeba robić melanż i się nie przyzwyczajać.

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział  zapomnieć  wymazać  wykasować  odkochać się  pozbyć się pliku z własnej pamięci. Trudno. Było. Minęło.

wenea dodano: 11 sierpnia 2011

Nie ma co się dręczyć. Trzeba zamknąć ten rozdział, zapomnieć, wymazać, wykasować, odkochać się, pozbyć się pliku z własnej pamięci. Trudno. Było. Minęło.

nie powinniśmy tęsknić za ludźmi  którzy mają nas w dupie .

wenea dodano: 11 sierpnia 2011

nie powinniśmy tęsknić za ludźmi, którzy mają nas w dupie .

z każdym dniem wyczuwam coraz bardziej olbrzymią   straszliwą   cudowną energię   która pcha mnie naprzód .

wenea dodano: 11 sierpnia 2011

z każdym dniem wyczuwam coraz bardziej olbrzymią , straszliwą , cudowną energię , która pcha mnie naprzód .

znasz to? wciskasz w uszy słuchawki. klikasz 'play'. pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę. tą  która kochasz  która jest częścią ciebie. nie liczą się problemy w szkole  miłości  ani to  że ktoś właśnie cię woła. ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca.

tymborkowoszalone dodano: 10 sierpnia 2011

znasz to? wciskasz w uszy słuchawki. klikasz 'play'. pogłaśniasz na maksa i słyszysz już tylko tą muzykę. tą, która kochasz, która jest częścią ciebie. nie liczą się problemy w szkole, miłości, ani to, że ktoś właśnie cię woła. ważne są tylko te nuty płynące z cieniutkich kabelków prosto do serca.

Czasem jak mi sie nudzi dłubie kablem od żelazka w mydle. Lubie smażyć lody na patelni i szyć placki na maszynie. Marze o Cheesburgerze bez sera i Hot dogu bez parówki. Lubie myć trawe i lizać lizaki w papierku.

tymborkowoszalone dodano: 10 sierpnia 2011

Czasem jak mi sie nudzi dłubie kablem od żelazka w mydle. Lubie smażyć lody na patelni i szyć placki na maszynie. Marze o Cheesburgerze bez sera i Hot-dogu bez parówki. Lubie myć trawe i lizać lizaki w papierku.

nienawidzę gdy w opisie masz tekst piosenki której aktualnie słucham  gdy wpadam na ciebie na korytarzu lub gdy widzę jak mi się przyglądasz. wtedy wszystko wraca.

tymborkowoszalone dodano: 10 sierpnia 2011

nienawidzę gdy w opisie masz tekst piosenki której aktualnie słucham, gdy wpadam na ciebie na korytarzu lub gdy widzę jak mi się przyglądasz. wtedy wszystko wraca.

a we wrześniu   plecak ważący więcej niż ja na plecach   milion ściąg w plecaku   usypianie na lekcjach   marzenie aby ten rok minął jak najszybciej   pisanie esemesów pod ławką   wkurzanie nauczyciela od Religii i On co 45 minut   na każdej przerwie .   3

tymborkowoszalone dodano: 10 sierpnia 2011

a we wrześniu , plecak ważący więcej niż ja na plecach , milion ściąg w plecaku , usypianie na lekcjach , marzenie aby ten rok minął jak najszybciej , pisanie esemesów pod ławką , wkurzanie nauczyciela od Religii i On co 45 minut , na każdej przerwie . < 3

 Chcesz iść do szkoły tylko po to żeby zobaczyć tego skurwiela który zmarnował Ci napiękniejszy okres życia ?     tak bo nie potrafie przestac go kochać !

tymborkowoszalone dodano: 10 sierpnia 2011

-Chcesz iść do szkoły tylko po to żeby zobaczyć tego skurwiela który zmarnował Ci napiękniejszy okres życia ? -tak,bo nie potrafie przestac go kochać !

A co to za reklama?    teksty tymborkowoszalone dodał komentarz: A co to za reklama? ;) do wpisu 10 sierpnia 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć