głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika discodiscoo

Bo widzisz najgorszą samotnością nie jest ta która otacza człowieka ale ta pustka w nim samym.    B.Prus  Lalka

suddenly_122 dodano: 21 grudnia 2016

Bo widzisz,najgorszą samotnością nie jest ta,która otacza człowieka,ale ta pustka w nim samym. // B.Prus "Lalka"

Tyś każdym latem i każdą burzą mojego świata.♥

suddenly_122 dodano: 20 grudnia 2016

Tyś każdym latem i każdą burzą mojego świata.♥

Czytasz wiele cytatów o miłości myśląc tylko o jednej osobie...

suddenly_122 dodano: 20 grudnia 2016

Czytasz wiele cytatów o miłości myśląc tylko o jednej osobie...

Jestem zmęczony nie wiem nic i chciałbym tylko złożyć mą twarz na Twoich kolanach   czuć Twoją rękę na mojej głowie i trwać tak przez całą wieczność.    Franz Kafka

suddenly_122 dodano: 20 grudnia 2016

Jestem zmęczony,nie wiem nic i chciałbym tylko złożyć mą twarz na Twoich kolanach, czuć Twoją rękę na mojej głowie i trwać tak przez całą wieczność. // Franz Kafka

Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę  która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać  śmiać  rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym  przytulać i robić szalone rzeczy. To jest właśnie miłość a nie drogie kolacje  wyjazdy  prezenty. Bo nie jest ważne co mamy a kogo mamy. Mam szczęście  że mam Ciebie.

iskierka94 dodano: 19 grudnia 2016

Kocham swój związek. To wspaniałe uczucie gdy trafisz na osobę, która tak samo jak Ty lubi się wygłupiać, śmiać, rozmawiać z Tobą o wszystkim i o niczym, przytulać i robić szalone rzeczy. To jest właśnie miłość a nie drogie kolacje, wyjazdy, prezenty. Bo nie jest ważne co mamy a kogo mamy. Mam szczęście, że mam Ciebie.

 Ile ja bym dał  żeby wrócił tamten czas  tamta chwila  żeby sytuacja między nami była miła. Ile ja bym dał  żeby wszystko było tak jak kiedyś  ile ja bym dał  żeby było tak jak wtedy .

strikingly dodano: 19 grudnia 2016

"Ile ja bym dał, żeby wrócił tamten czas, tamta chwila, żeby sytuacja między nami była miła. Ile ja bym dał, żeby wszystko było tak jak kiedyś, ile ja bym dał, żeby było tak jak wtedy".

Wielu rzeczy się boję  taka już jestem. Natomiast jedną z nich jest strach  że nie będzie nam dane dożyć wspólnej starości a bardzo tego pragnę bo jesteś przecież miłością mojego życia.

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Wielu rzeczy się boję, taka już jestem. Natomiast jedną z nich jest strach, że nie będzie nam dane dożyć wspólnej starości a bardzo tego pragnę bo jesteś przecież miłością mojego życia.

Boję się  że nie jestem wystarczająco dobra dla Ciebie. Pomimo  że się staram to nie potrafię wielu rzeczy i nie jestem idealna. Dlatego boję się  że kiedyś już nie będzie Ci zależeć bo znajdziesz tzw ' lepszy model '.

iskierka94 dodano: 18 grudnia 2016

Boję się, że nie jestem wystarczająco dobra dla Ciebie. Pomimo, że się staram to nie potrafię wielu rzeczy i nie jestem idealna. Dlatego boję się, że kiedyś już nie będzie Ci zależeć bo znajdziesz tzw ' lepszy model '.

Miłość szczęśliwa. Czy to jest normalne czy to poważne czy to  pożyteczne? Co świat ma z dwojga ludzi którzy nie widza świata?    W.Szymborska

suddenly_122 dodano: 18 grudnia 2016

Miłość szczęśliwa. Czy to jest normalne,czy to poważne,czy to pożyteczne? Co świat ma z dwojga ludzi,którzy nie widza świata? // W.Szymborska

Posmakowałem jej  i do mnie dotarło. Całe życie głodowałem. ♥

suddenly_122 dodano: 18 grudnia 2016

Posmakowałem jej, i do mnie dotarło. Całe życie głodowałem. ♥

Najlepsze  co możesz zrobić ze swoim życiem  to kochać.

suddenly_122 dodano: 18 grudnia 2016

Najlepsze, co możesz zrobić ze swoim życiem, to kochać.

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy nawet przez chwile nie pomyślałam że   będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam że  Twoją twarz będe widzieć gdy zamknę oczy. Że  każda chwila spędzona z Tobą  będzie należała do moich ulubionych chwil. A rozmawiając z Tobą nie wiedziałam   że Twój głos będzie moim ulubionym dźwiękiem.

suddenly_122 dodano: 18 grudnia 2016

Kiedy spotkałam Cię po raz pierwszy,nawet przez chwile nie pomyślałam,że będziesz dla mnie tak cholernie ważny. Patrząc na Ciebie nie wiedziałam,że Twoją twarz będe widzieć,gdy zamknę oczy. Że każda chwila spędzona z Tobą będzie należała do moich ulubionych chwil. A rozmawiając z Tobą,nie wiedziałam ,że Twój głos będzie moim ulubionym dźwiękiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć