 |
-Przestań już mówić że mnie Kochasz, przestań kłamać!
- Kiedy ja Cię Kocham.
- Więc jak to możliwe że kochasz nas obie? nie pojmuje tego. Kochasz mnie i ją? i co chciałbyś być ze mną i z nią? .
- Nie potrafię tego wytłumaczyć. Ona nie dorównuje Ci do pięt. Jest pusta, leci na kasę i samochód..Nie wiem co ma w sobie.. praktycznie nic nie ma! A Ty jesteś moim Aniołem. Poznałaś mnie gdy nie miałem nic.. i takiego mnie Pokochałaś. Szczera, zabawna .. Tak bardzo się różnicie.
- Więc mam stać się taką suką żeby zawrócić Ci w głowie? żebyś nie mógł o mnie zapomnieć. ? Wiesz co najbardziej mnie boli.. przypomnij sobie sylwestra. Dzieli nas tyle kilometrów.. Dzwonisz.. ‘ Hej Kochanie. Dzwonię tak jak obiecałem. Życzę Ci.. a właściwie życzę nam. Oby nam się udało.. Kocham Cię ‘ .. i wiesz? właśnie w tego sylwestra, po tym telefonie do mnie.. bawiłeś się z nią! całowałeś, przytulałeś! Nienawidzę Cię za to. Proszę Cię daj mi spokój .. daj mi zapomnieć
- Przepraszam..
|
|
 |
Did you forget that I was even alive, everything we ever had? Did you forget about me? Zapomniałeś o moim istnieniu, o tym wszystkim, co mieliśmy? Zapomniałeś o mnie?
|
|
 |
będzie źle. będzie jeszcze gorzej niż teraz. będą jeszcze bardziej szare dni, niż te podczas których egzystujesz teraz. będzie najgorzej jak może być ale przejdziesz przez to. po to tu jesteś. po to jesteś kobietą by udowadniać takim dupkom jak on, że jesteś silna. i przejdziesz przez to wszystko zapamiętaj to sobie. i zdołasz jeszcze podnieść głowę ku górze, i szczerze się uśmiechnąć już nie po to by jemu coś udowodnić, tylko dla siebie w końcu zrobisz coś dla siebie, dla swojego serca, i dla swojego szczęścia, pamiętaj.
|
|
 |
oczywiście mogę wykrzyczeć Ci cały ten żal. mogę nawrzeszczeć na Ciebie, a nawet rzucić talerzem czy wazonem, jeśli tylko chcesz. mogę nawet chodzić po ścianach ze złości, ale nie, wybacz nie zrobię tego. ja będę zabijać Cię powoli milczeniem. bo to najokrutniejsze co może być gdy mówisz, gdy wymagasz jakiejkolwiek odpowiedzi a w zamian dostajesz tylko głuchą ciszę. to Kochany boli najbardziej. i właśnie tym Cię pokonam Twoją własną, skurwiałą bronią.
|
|
 |
-Podobno masz do sprzedania miłość ?
-tak, mam , ale jeśli ją kupisz musisz
sie liczyć z konsekwencjami .
-a duzo ich ?
- hmm , nieprzespane noce,przepłakane dni , zmarnowane życie i takie tam..
|
|
 |
dobry człowiek cierpi najbardzie
|
|
 |
-Mówiłam Ci, że będziesz przez niego cierpieć.
-Mówiłaś. A ja jak zwykle nie słuchałam, bo patrząc w jego oczy widziałam cholerną m i l o s c , gdy na mnie spoglądał.
-Nie widziałaś. Chciałaś widzieć…
|
|
 |
Mówiąc,że byłeś, jesteś, będziesz w moim sercu, nie mam na myśli, że byłeś dwa dni, jesteś do jutra, a będziesz do soboty…. Jesteś od kilku miesięcy, jesteś ciągle, i będziesz na zawsze
|
|
 |
Ci których kochamy są dla nas często najbardziej obcy
|
|
 |
Czasem brakuje mi pomysłu na życie
|
|
 |
Miłość to niekoniecznie wspólnie spędzone chwile, to te momenty gdy będąc sami tak cholernie za sobą tęsknimy
|
|
 |
Szkoda, że to co było między nami zostało tylko w nieskasowanych smsach i wracających wspomnieniach.
|
|
|
|