głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika demoniczniewredna

Kiedyś 'drosłość' oznaczała całkiem co innego. Możliwość picia alkocholu  palenia nikotyny  uprawiania sexu. Ale co to da skoro teraz nawet 15  16 latki to wszystko robią nie mając wieku pełnoletniego? Wiec co daje te 18 lat ? Jedynie papierek w biurze   i możliwość głosowania w wyborach.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Kiedyś 'drosłość' oznaczała całkiem co innego. Możliwość picia alkocholu, palenia nikotyny, uprawiania sexu. Ale co to da skoro teraz nawet 15, 16 latki to wszystko robią nie mając wieku pełnoletniego? Wiec co daje te 18 lat ? Jedynie papierek w biurze , i możliwość głosowania w wyborach.

gdybym miała opisać uczucie jakim go darzę  uwierz  że rozpisałabym się na co najmniej 3765743 wpisów i ciągle by brakowało znaków.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

gdybym miała opisać uczucie jakim go darzę, uwierz, że rozpisałabym się na co najmniej 3765743 wpisów i ciągle by brakowało znaków.

  eej   czy to prawda   że w 2012 będzie koniec świata ?    no pewnie   a na polsacie będzie można obejrzeć powtórkę.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

- eej , czy to prawda , że w 2012 będzie koniec świata ? - no pewnie , a na polsacie będzie można obejrzeć powtórkę.

Pozdrawiam wszystkie zawistne dziewczyny  które na siłę chcą mi zniszczyć życie.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Pozdrawiam wszystkie zawistne dziewczyny, które na siłę chcą mi zniszczyć życie.

Dziś potrzebuję jednego miejsca na ziemi  gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Dziś potrzebuję jednego miejsca na ziemi, gdzie poza biciem serca nie liczy się nic więcej.

A najbardziej irytującym faktem jest to  że najwięcej do powiedzenia na Twój temat mają osoby  które Cię w ogóle nie znają.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

A najbardziej irytującym faktem jest to, że najwięcej do powiedzenia na Twój temat mają osoby, które Cię w ogóle nie znają.

Aaaa dziś ! Najszczęśliwsza na Świecie ! ♥

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Aaaa dziś ! Najszczęśliwsza na Świecie ! ♥

  cześć kochanie co robisz?      nic specjalnego. jestem strasznie zmęczony i idę zaraz spać. a Ty skarbie?      stoję za Tobą w tym klubie.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

- cześć kochanie co robisz? - nic specjalnego. jestem strasznie zmęczony i idę zaraz spać. a Ty skarbie? - stoję za Tobą w tym klubie.

Wszyscy wydają się być fajni  dopóki nie poznasz ich bliżej .

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Wszyscy wydają się być fajni, dopóki nie poznasz ich bliżej .

Każdy ma swoją teorię szczęścia  moją jesteś po prostu Ty.♥

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

Każdy ma swoją teorię szczęścia, moją jesteś po prostu Ty.♥

dla mnie Hip Hop to szczerość i czysty przekaz  najmniej groźny jest ten  co najgłośniej szczeka.

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

dla mnie Hip-Hop to szczerość i czysty przekaz, najmniej groźny jest ten, co najgłośniej szczeka.

kocham Go zbyt mocno   by przestać. ♥

xxjulkaxx dodano: 11 stycznia 2012

kocham Go zbyt mocno , by przestać. ♥

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć