głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika deisu

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy będzie siedział obok mówiąc 'Mamy przejebane'

whitedove dodano: 17 marca 2013

Dobry przyjaciel zapłaci za Ciebie kaucję w więzieniu. Prawdziwy będzie siedział obok mówiąc 'Mamy przejebane'

Najlepsze miejsce na ziemi. Między Twoim prawym   a lewym ramieniem ♥.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Najlepsze miejsce na ziemi. Między Twoim prawym , a lewym ramieniem ♥.

Wyobraźnia to najwspanialsza rzecz  jaką człowiek posiada.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Wyobraźnia to najwspanialsza rzecz, jaką człowiek posiada.

Możesz zamknąć oczy na rzeczy  których nie chcesz widzieć  ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy  których nie chcesz czuć.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Możesz zamknąć oczy na rzeczy, których nie chcesz widzieć, ale nie możesz zamknąć serca na rzeczy, których nie chcesz czuć.

Najpiękniejsze dni są kiedy potrafimy być tak po prostu bezgranicznie szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu. :

whitedove dodano: 17 marca 2013

Najpiękniejsze dni są kiedy potrafimy być tak po prostu bezgranicznie szczęśliwi i sami nie wiemy z jakiego powodu. : )

Czasem najtrudniej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków  chcą przedłużyć to  co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Czasem najtrudniej jest postawić kropkę. Nadużywamy wtedy przecinków, chcą przedłużyć to, co w rzeczywistości już dawno powinno mieć swój koniec.

Wartość czasu zależy od osoby  z którą się go traci.

whitedove dodano: 17 marca 2013

Wartość czasu zależy od osoby, z którą się go traci.

Zamierzałem powiedzieć Weronice  że zastrzyki wyleczyły jej serce. W związku z jej nieoczekiwanym wyjazdem owo kłamstwo jest zbyteczne. Większość samobójców powtarza próby aż do skutku. Podjąłem ryzyko okłamania jej co do stanu zdrowia i zastosowałem jedyny lek  w którego skuteczność wierzę   świadomość życia. Udało się. Dopóki nie dowie się  że jest całkowicie zdrowa każdy dzień będzie dla niej cudem  którym w istocie jest..

zimoweslonce dodano: 17 marca 2013

Zamierzałem powiedzieć Weronice, że zastrzyki wyleczyły jej serce. W związku z jej nieoczekiwanym wyjazdem owo kłamstwo jest zbyteczne. Większość samobójców powtarza próby aż do skutku. Podjąłem ryzyko okłamania jej co do stanu zdrowia i zastosowałem jedyny lek, w którego skuteczność wierzę - świadomość życia. Udało się. Dopóki nie dowie się, że jest całkowicie zdrowa każdy dzień będzie dla niej cudem, którym w istocie jest..

Ale chyba nie wiesz jak to boli  jak strasznie  bo wiosna  bo nowa miłość  bo szczęście i Ci ludzie  którzy tu są  ale nie wiem po co i ten świat jest dziwniejszy  i ta moja dusza  cholera  zbyt dawno rozpadła się na milion kawałków i mój umysł nękany pustką  i wszystko to boli  ale nie wiesz jak bardzo chciałabym poczuć miłość  nie wiesz jak katastrofalnie jest mi źle i jak cholernie mocno chciałabym to czuć.

koosmaty dodano: 17 marca 2013

Ale chyba nie wiesz jak to boli, jak strasznie, bo wiosna, bo nowa miłość, bo szczęście i Ci ludzie, którzy tu są, ale nie wiem po co i ten świat jest dziwniejszy, i ta moja dusza, cholera, zbyt dawno rozpadła się na milion kawałków i mój umysł nękany pustką, i wszystko to boli, ale nie wiesz jak bardzo chciałabym poczuć miłość, nie wiesz jak katastrofalnie jest mi źle i jak cholernie mocno chciałabym to czuć.
Autor cytatu: ekstaaza

jestem z Nim na tyle blisko  by bez żadnego problemu wejść na Jego laptopie w zabezpieczony hasłem folder 'nie wchodzić'. ufa mi na tyle  że kluczyki do swojej audicy  daje mi z uśmiechem na ustach. znam Go na tyle długo  by bez żadnych zahamowań wejść po kosmetyczkę do łazienki  podczas gdy On się kąpie. nie jest dla mnie dziwną sytuacją wejść mu do łóżka w środku nocy i przytulić się  czy też zabrać mu Jego talerz z zupą  i zjeśc ją. jest kimś  kogo znam najdłużej w swoim króciutkim życiu. jest kimś  komu ufam najbardziej na świecie. jest jak brat   i zawsze jest obok.    kissmyshoes

koosmaty dodano: 17 marca 2013

jestem z Nim na tyle blisko, by bez żadnego problemu wejść na Jego laptopie w zabezpieczony hasłem folder 'nie wchodzić'. ufa mi na tyle, że kluczyki do swojej audicy, daje mi z uśmiechem na ustach. znam Go na tyle długo, by bez żadnych zahamowań wejść po kosmetyczkę do łazienki, podczas gdy On się kąpie. nie jest dla mnie dziwną sytuacją wejść mu do łóżka w środku nocy i przytulić się, czy też zabrać mu Jego talerz z zupą, i zjeśc ją. jest kimś, kogo znam najdłużej w swoim króciutkim życiu. jest kimś, komu ufam najbardziej na świecie. jest jak brat - i zawsze jest obok. || kissmyshoes

obudziłam się ze łzami w oczach.spojrzałam dookoła  uświadomiłam sobie gdzie jestem  jaki mamy czas  i ponownie do oczu podeszły mi łzy. śniło mi się  że wróciłeś   ot tak  po prostu   żyłeś. że wszedłeś do domu  pocałowałeś mnie w czoło i obdarowałeś uśmiechem  który tak bardzo kochałam. nie było czasu Twojego załamania  nie było żadnych Twoich łez  nie było żadnego skoku  ani żadnej śmierci   byłeś Ty i ja  po prostu   dwoje szczęśliwych ludzi. i to tak strasznie zabolało  bo chwilę po przetarciu oczu zrozumiałam  że nigdy w życiu nie będę miała już obok Twojej osoby  nawet na chwilę.    kissmyshoes

koosmaty dodano: 17 marca 2013

obudziłam się ze łzami w oczach.spojrzałam dookoła, uświadomiłam sobie gdzie jestem, jaki mamy czas, i ponownie do oczu podeszły mi łzy. śniło mi się, że wróciłeś - ot tak, po prostu, ,żyłeś. że wszedłeś do domu, pocałowałeś mnie w czoło i obdarowałeś uśmiechem, który tak bardzo kochałam. nie było czasu Twojego załamania, nie było żadnych Twoich łez, nie było żadnego skoku, ani żadnej śmierci - byłeś Ty i ja, po prostu - dwoje szczęśliwych ludzi. i to tak strasznie zabolało, bo chwilę po przetarciu oczu zrozumiałam, że nigdy w życiu nie będę miała już obok Twojej osoby, nawet na chwilę. || kissmyshoes

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć