głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czekoladka___xd

i niby nie pisaliśmy o niczym ważnym  ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi  kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie  gdy przyszedł sms od Ciebie. ♥

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

i niby nie pisaliśmy o niczym ważnym, ale podnosił mi się poziom endorfin we krwi, kiedy widziałam jak świeci się okienko w telefonie, gdy przyszedł sms od Ciebie. ♥

Uwielbiam te dni kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się  tak po prostu tym co mam.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Uwielbiam te dni,kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.

najlepszy  tak cudowny  tak wspaniały  tak kochający  tak oddany  czuły  opiekuńczy  idealny i kurwa nie mój.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

najlepszy, tak cudowny, tak wspaniały, tak kochający, tak oddany, czuły, opiekuńczy, idealny i kurwa nie mój.

nie żałuję żadnej chwili i wiem   że te najgorsze nauczyły mnie najwięcej...

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

nie żałuję żadnej chwili i wiem , że te najgorsze nauczyły mnie najwięcej...

Nie rozumiem. Koniec lata  deszczowe weekendy  pochmurne niebo  przechodnie z parasolami  małe dzieci z kolorowymi płaszczykami .. Tylko ja taka inna   siedzę mokra na krawężniku ze słuchawkami w uszach  słuchając kiedyś 'naszą' wspólną piosenkę .

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Nie rozumiem. Koniec lata, deszczowe weekendy, pochmurne niebo, przechodnie z parasolami, małe dzieci z kolorowymi płaszczykami .. Tylko ja taka inna - siedzę mokra na krawężniku ze słuchawkami w uszach, słuchając kiedyś 'naszą' wspólną piosenkę .

Jednak nadchodzi moment  kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie  zrozumieć  że nie wszystko trwa wiecznie.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Jednak nadchodzi moment, kiedy trzeba iść do przodu. pomyśleć czasem o sobie, zrozumieć, że nie wszystko trwa wiecznie.

Nie sztuką jest się zakochać. Sztuką jest przestać kochać wtedy  gdy serce nadal tego pragnie  a rozsądek podpowiada całkiem co innego.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Nie sztuką jest się zakochać. Sztuką jest przestać kochać wtedy, gdy serce nadal tego pragnie, a rozsądek podpowiada całkiem co innego.

Nie ważne jak byś się ubrała i jak pomalowała   zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wyglądał lepiej i bez żadnych zahamowań skrytykuje Cie tak   że ledwo się podniesiesz .

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Nie ważne jak byś się ubrała i jak pomalowała , zawsze znajdzie się ktoś kto będzie wyglądał lepiej i bez żadnych zahamowań skrytykuje Cie tak , że ledwo się podniesiesz .

To zabawne  że ktoś może złamać Ci serce  a Ty mimo to wciąż Go kochasz  tylko  że tymi połamanymi częściami.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

To zabawne, że ktoś może złamać Ci serce, a Ty mimo to wciąż Go kochasz, tylko, że tymi połamanymi częściami.

szkoda   że nie pomyślałam by kilka miesięcy temu wcisnąć w sercu opcje   nie angażuj się  .

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

szkoda , że nie pomyślałam by kilka miesięcy temu wcisnąć w sercu opcje " nie angażuj się ".

Chcę najebać się w środku tygodnia  mieć sylwestra w sierpniu  wychodzić na balety o 7 rano  a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu  ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi  że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Chcę najebać się w środku tygodnia, mieć sylwestra w sierpniu, wychodzić na balety o 7 rano, a zajęcia mieć raz na jakiś czas. Wakacje zaczynać w styczniu, ferie w maju i mieć urodziny co miesiąc. I nie pierdol mi, że wszystko będzie wtedy nie tak. Między nami było nie tak i nie miałeś wtedy nic do powiedzenia.

Czasem są takie dni że śmieję się nawet do ściany ... ale są takie dni że nawet przyjaciółka mnie nie powstrzyma od łez ...

tanienormalna dodano: 16 luty 2012

Czasem są takie dni że śmieję się nawet do ściany ... ale są takie dni że nawet przyjaciółka mnie nie powstrzyma od łez ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć