głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czekolaaadowaaa

  Widzę Twoją twarz w obrazach naszej przeszłości Twoje oczy  gdy mówiłam szczerze o miłości Twoje oczy  gdy układaliśmy wspólnie plany te w których nie było nienawiści i zdrady.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

" Widzę Twoją twarz w obrazach naszej przeszłości Twoje oczy, gdy mówiłam szczerze o miłości Twoje oczy, gdy układaliśmy wspólnie plany te w których nie było nienawiści i zdrady. "

Ona potrzebuje cię bardzo  ty potrzebujesz jej bardzo i zacznijcie wierzyć twardo w to. Ty nic nie pisz  schowaj telefon w dłonie  ty zaciśnij mocno dłonie  załóż kaptur i idź do niej.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Ona potrzebuje cię bardzo, ty potrzebujesz jej bardzo i zacznijcie wierzyć twardo w to. Ty nic nie pisz, schowaj telefon w dłonie, ty zaciśnij mocno dłonie, załóż kaptur i idź do niej.

Widziałam zdradę  dlatego czasem boję się kochać.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Widziałam zdradę, dlatego czasem boję się kochać.

Mogę kochać tak mocno  że wszystko inne to nic.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Mogę kochać tak mocno, że wszystko inne to nic.

Nie wracam do przeszłości  nie mam po co. Nie chce.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Nie wracam do przeszłości, nie mam po co. Nie chce.

Zostawić wszystko za sobą  zacząć od nowa  nie odwrócić się  nie zatęsknić.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Zostawić wszystko za sobą, zacząć od nowa, nie odwrócić się, nie zatęsknić.

Musze pogodzić się z tym  że są kobiety ode mnie lepsze.

jachcenajamaice dodano: 15 marca 2013

Musze pogodzić się z tym, że są kobiety ode mnie lepsze.

Nigdy nie ukrywałam tego  że jestem o Niego zazdrosna  bo niby dlaczego miałabym to robić skoro nie wyobrażam sobie życie bez Niego...!    pozorna

pozorna dodano: 14 marca 2013

Nigdy nie ukrywałam tego, że jestem o Niego zazdrosna, bo niby dlaczego miałabym to robić skoro nie wyobrażam sobie życie bez Niego...! || pozorna

masz mnie! hahahah :D teksty fejsbuk dodał komentarz: masz mnie! hahahah :D do wpisu 14 marca 2013
wszystkiego najlepszego! teksty fejsbuk dodał komentarz: wszystkiego najlepszego! do wpisu 14 marca 2013
Trudno czekać na coś  co wiesz  że może nigdy nie nastąpić. Ale jeszcze trudniej zrezygnować  gdy wiesz  że to wszystko czego pragniesz.

fejsbuk dodano: 14 marca 2013

Trudno czekać na coś, co wiesz, że może nigdy nie nastąpić. Ale jeszcze trudniej zrezygnować, gdy wiesz, że to wszystko czego pragniesz.
Autor cytatu: agathe96

co tu się dzieje  do chuja? ogarnąć się  ludzie  poważnie! :o

fejsbuk dodano: 14 marca 2013

co tu się dzieje, do chuja? ogarnąć się, ludzie, poważnie! :o

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć