głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czas_leczy_rany

chcę go takiego  żeby uśmiechał się na mój widok  a moje serce ma fikać koziołki. chcę żeby się o mnie troszczył i był zawsze  kiedy tego potrzebuję. chcę tęsknić za nim każdej minuty i żeby on tęsknił za mną też. chcę żeby był samcem ale nie rasowym. chcę żeby myślał o mnie tak często jak ja będę myślała o nim. chcę żeby brał i dawał jednocześnie. chcę czuć się przy nim wyjątkowa. chcę  żeby przy nim uciekała rzeczywistość. chcę żeby mnie rozumiał. chcę żeby patrzył sercem i rozumem jednocześnie. chcę  żeby był moim przyjacielem  żebym nie bała mu się zwierzyć. chcę  żeby nie pytał czemu płaczę  tylko mnie przytulił. chcę żeby był moim księciem. kochał.

allerytothelies dodano: 25 września 2011

chcę go takiego, żeby uśmiechał się na mój widok, a moje serce ma fikać koziołki. chcę żeby się o mnie troszczył i był zawsze, kiedy tego potrzebuję. chcę tęsknić za nim każdej minuty i żeby on tęsknił za mną też. chcę żeby był samcem ale nie rasowym. chcę żeby myślał o mnie tak często jak ja będę myślała o nim. chcę żeby brał i dawał jednocześnie. chcę czuć się przy nim wyjątkowa. chcę, żeby przy nim uciekała rzeczywistość. chcę żeby mnie rozumiał. chcę żeby patrzył sercem i rozumem jednocześnie. chcę, żeby był moim przyjacielem; żebym nie bała mu się zwierzyć. chcę, żeby nie pytał czemu płaczę, tylko mnie przytulił. chcę żeby był moim księciem. kochał.

na serio tysiąc słów tysiąc gestów i pomysłów.  jestem przy Tobie  bliskość  pomieszanie zmysłów.

allerytothelies dodano: 25 września 2011

na serio tysiąc słów tysiąc gestów i pomysłów. jestem przy Tobie, bliskość, pomieszanie zmysłów.

była ideałem  mógłbym się zakochać   ale częściej niż inne latała na prochach .

allerytothelies dodano: 25 września 2011

była ideałem, mógłbym się zakochać, ale częściej niż inne latała na prochach .

Żyje w 3 światach  jeden to ten prawdziwy  drugi to ten z marzeniami a trzeci to świat wirtualny.  Tych rzeczy nie da się połączyć i to jest najlepsze  ta ciągła walka.

allerytothelies dodano: 25 września 2011

Żyje w 3 światach, jeden to ten prawdziwy, drugi to ten z marzeniami a trzeci to świat wirtualny. Tych rzeczy nie da się połączyć i to jest najlepsze, ta ciągła walka.

lekcja polskiego  nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru.   jacy są ludzie?   zapytała pisząc coś na tablicy.   zazdrośni.   rzuciłam patrząc w jego stronę.   obrażalscy.   syknął chamsko się uśmiechając.   nieufni.   powiedziałam.   zdradliwi.   dopowiedział.   zapatrzeni w siebie.   wyszeptałam cicho.   uparci.   patrzył na mnie aroganckim wzrokiem.   kłamliwi.   rzuciłam.   mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy.   powiedział.   i kochają tych których nie powinni.   syknęłam spuszczając wzrok.   tęsknią udając że tak nie jest.   odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?'

allerytothelies dodano: 25 września 2011

lekcja polskiego, nauczycielka dała nam jakieś zadanie gdzie trzeba było wymienić cechy charakteru. - jacy są ludzie? - zapytała pisząc coś na tablicy. - zazdrośni. - rzuciłam patrząc w jego stronę. - obrażalscy. - syknął chamsko się uśmiechając. - nieufni. - powiedziałam. - zdradliwi. - dopowiedział. - zapatrzeni w siebie. - wyszeptałam cicho. - uparci. - patrzył na mnie aroganckim wzrokiem. - kłamliwi. - rzuciłam. - mimo iż udają że mają wszystko gdzieś to im zależy. - powiedział. - i kochają tych których nie powinni. - syknęłam spuszczając wzrok. - tęsknią udając że tak nie jest. - odparł cicho wpatrując się we mnie tymi kurewsko zielonymi tęczówkami i wstając w ławki wyszedł z klasy. po pięciu minutach napisał mi smsa o treści 'kocham Cię i zależy mi na Tobie. czy ty tego nie widzisz?'

mam cichą nadzieję   że choć jeden twój uśmiech był szczery .

allerytothelies dodano: 25 września 2011

mam cichą nadzieję , że choć jeden twój uśmiech był szczery .

wtedy jeszcze nie wiedziałam   że to właśnie za tobą będę tęsknić najbardziej .

allerytothelies dodano: 25 września 2011

wtedy jeszcze nie wiedziałam , że to właśnie za tobą będę tęsknić najbardziej .

a gdybym rozpłakała ci się w twarz   zrozumiałbyś ?

allerytothelies dodano: 25 września 2011

a gdybym rozpłakała ci się w twarz , zrozumiałbyś ?

a gdybym rozpłakała ci się w twarz   zrozumiałbyś ?

allerytothelies dodano: 25 września 2011

a gdybym rozpłakała ci się w twarz , zrozumiałbyś ?

a ty   kierujesz się sercem czy rozumem ? .   wątrobą .

allerytothelies dodano: 25 września 2011

a ty , kierujesz się sercem czy rozumem ? . - wątrobą .

Pije  pale i urzywam wulgaryzmów  pierdole ten cały porządek

allerytothelies dodano: 25 września 2011

Pije, pale i urzywam wulgaryzmów, pierdole ten cały porządek

siedziała na ławce i słuchała muzyki  podszedł do niej i włożył jedną słuchawke do ucha w tym momencie leciało   już nie kocham cię tak jak dawniej'' wstała i zostawiła go samego

allerytothelies dodano: 25 września 2011

siedziała na ławce i słuchała muzyki, podszedł do niej i włożył jedną słuchawke do ucha w tym momencie leciało ,,już nie kocham cię tak jak dawniej'' wstała i zostawiła go samego

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć