 |
|
wiesz czemu kocham właśnie jego ,a nie kogoś innego ? wiesz ? ja też nie /s
|
|
 |
|
przekrwione oczy od płaczu. zawsze Cię to jarało, prawda skarbie?
|
|
 |
|
ciągle powtarzasz mi, że już mnie nie kochasz. powiedz mi, dlaczego wciąż widzę uczucie w twoich oczach? / M.
|
|
 |
|
Myślę, że pewna część mnie zawsze będzie czekała na ciebie.
|
|
 |
|
Jesteś moim natchnieniem , wystarczy słowo i jestem tuż obok Ciebie , jesteś wszystkim , bo nadajesz memu życiu sens teraz już wiem , że tak naprawdę jest , zastanawiam się też dokąd zmierzam , ale w sumie może być byle gdzie abyś tylko Ty był zawsze blisko mnie.
|
|
 |
|
W życiu spotkałam wielu chłopców , ale nigdy takiego mężczyzny jak Ty.
|
|
 |
|
Czuję to wszystko , czuję woń Twojej miłości , która unosi się nade mną , pilnuje mnie , chroni , daje poczucie bezpieczeństwa , ufa . Fajnie jest czuć .
|
|
 |
|
Jesteś Ty jestem ja i to wszystko nic więcej nie dostrzegam , nikogo więcej , żadnego innego .. Niby śmieszne , ale naprawdę prawdziwe .
|
|
 |
|
Wyznaczyłam sobie cel i zdobyłam Go właśnie stoi obok mnie .
|
|
 |
|
Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo, że ledwo mogłeś oddychać?
Kiedy jesteś z tą osobą
Spotykacie się i żadne z was nie wie, co was do siebie ciągnie
Czujesz to ciepło
Tak, dreszcze - kiedyś je dostawałaś
Teraz chce ci się rzygać jak na niego patrzysz
Przysięgałaś, że nigdy go nie uderzysz, nigdy nie zrobisz nic by go zranić/ eminem
|
|
 |
|
coś się między nami zjebało, ale ja nie mam siły tego naprawiać. Ty już dawno zrezygnowałeś z nas. [691]
|
|
|
|