głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czaarnuszek

Jak już coś rysujesz  to rób to wyraźnie  żebym się nie musiał zastanawiać czy to jest czajnik  czy wojownik ciemności..

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Jak już coś rysujesz, to rób to wyraźnie, żebym się nie musiał zastanawiać czy to jest czajnik, czy wojownik ciemności..

Oparcie ?! A co ja jakiś taboret jestem ?!

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Oparcie ?! A co ja jakiś taboret jestem ?!

Ładna z nich para. Pedofil i ofiara.

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Ładna z nich para. Pedofil i ofiara.

Moja WINA i Twoja WINA  to już są dwa WINA  DDDD

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Moja WINA i Twoja WINA to już są dwa WINA ;DDDD

Jeśli TO wkleisz na śledzika  to Twój pies sam będzie się wyprowadzać na spacer.

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Jeśli TO wkleisz na śledzika, to Twój pies sam będzie się wyprowadzać na spacer.

Pokarz swoje lico Ty piękna dziewico !  DD

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Pokarz swoje lico Ty piękna dziewico ! ;DD

Aaaa Aaaa kotki cztery. IDŹ JUŻ SPAĆ DO CHOLERY !

chuckbass dodano: 2 marca 2011

Aaaa Aaaa kotki cztery. IDŹ JUŻ SPAĆ DO CHOLERY !

haha ! mocne xD teksty chuckbass dodał komentarz: haha ! mocne xD do wpisu 2 marca 2011
Tak nauczyciele  kochamy was . Dojebcie nam jeszcze sprawdzianem z fizyki  kartkówką z chemi  referatem z maty. Przecież my nie mamy życia poza szkołą.

scoobychrupek dodano: 2 marca 2011

Tak nauczyciele, kochamy was . Dojebcie nam jeszcze sprawdzianem z fizyki, kartkówką z chemi, referatem z maty. Przecież my nie mamy życia poza szkołą.

masz konto na soup.io? podpisuj jesli bierzesz stamtad cytaty. teksty pyzolka dodał komentarz: masz konto na soup.io? podpisuj jesli bierzesz stamtad cytaty. do wpisu 1 marca 2011
nienawidzę naszych sprzeczek. odnoszę  wtedy wrażenie  że z dłoni wypadło mi coś niesamowicie cennego.  mam świadomość  że upadające na podmokłą przez tanie wino podłogę uczucie zostanie zrysowane na stałe  bezpowrotnie. zdruzgotana owym zdarzeniem staram się znikomo zebrać je z podłogi  swoimi drżącymi dłońmi. ocieram je o swoją zwiewną sukienkę z nadzieją  że uda mi się zetrzeć ślad  niewypowiedzianych myśli i błędnie wypowiedzianych słów. ale rysa jest nie do pokonania. starasz się zetrzeć wyrzuty sumienia  cofnąć czas odbijając na nim tylko ślady swoich wybrudzonych od roztartej szminki palców  pogarszając sytuację.

abstracion dodano: 28 luty 2011

nienawidzę naszych sprzeczek. odnoszę, wtedy wrażenie, że z dłoni wypadło mi coś niesamowicie cennego. mam świadomość, że upadające na podmokłą przez tanie wino podłogę uczucie zostanie zrysowane na stałe, bezpowrotnie. zdruzgotana owym zdarzeniem staram się znikomo zebrać je z podłogi, swoimi drżącymi dłońmi. ocieram je o swoją zwiewną sukienkę z nadzieją, że uda mi się zetrzeć ślad, niewypowiedzianych myśli i błędnie wypowiedzianych słów. ale rysa jest nie do pokonania. starasz się zetrzeć wyrzuty sumienia, cofnąć czas odbijając na nim tylko ślady swoich wybrudzonych od roztartej szminki palców, pogarszając sytuację.

Tyle szmat  a tu nadal brudno.

chuckbass dodano: 28 luty 2011

Tyle szmat, a tu nadal brudno.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć