głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czaarnulkaaa

znów jest noc. boję się jej boję się zasnąć. dziwne co? pewnie i tak jest dopóki nie dowiesz się dlaczego tak panicznie się boję. przez długi czas był spokój. żyłam w cudownym związku z mężczyzną przy którym niczego alni nikogo nie musiałam się bać. ale sporo się zmieniło. co noc śnię o spotkaniu z nim. w głowie mam tragiczne obrazy tego co może się wydarzyć. naprawdę chciałabym wierzyć że to tylko sny że to część mojej wyobraźni ale coraz częściej jego imię pojawia się w moim życiu. wiem jestem niemal pewna że spotkanie jest nieuniknione że prędzej czy później to się wydarzy. a ja tak cholernie panicznie się tego boję. gdzie jesteś przyjacielu? ty który sam zachęciłeś mnie do tej relacji? odszedłeś nie zdając sobie sprawy jak bardzo zmieniłeś moje życie.

briefly dodano: 3 marca 2018

znów jest noc. boję się jej, boję się zasnąć. dziwne, co? pewnie i tak jest, dopóki nie dowiesz się dlaczego tak panicznie się boję. przez długi czas był spokój. żyłam w cudownym związku z mężczyzną przy którym niczego alni nikogo nie musiałam się bać. ale sporo się zmieniło. co noc śnię o spotkaniu z nim. w głowie mam tragiczne obrazy tego co może się wydarzyć. naprawdę chciałabym wierzyć że to tylko sny, że to część mojej wyobraźni, ale coraz częściej jego imię pojawia się w moim życiu. wiem, jestem niemal pewna że spotkanie jest nieuniknione, że prędzej czy później to się wydarzy. a ja tak cholernie panicznie się tego boję. gdzie jesteś przyjacielu? ty który sam zachęciłeś mnie do tej relacji? odszedłeś, nie zdając sobie sprawy jak bardzo zmieniłeś moje życie.

czy ktoś tu jeszcze jest? czy ktokolwiek usłyszy to co chcę powiedzieć? potrzebuję przyjaciela kogoś kto mnie po prostu wysłucha. bo jestem egoistką wiesz? powinnam rozumieć odsunąć się na bok i po prostu obserwować bez słowa. ale to mnie już przerasta... rozumiem że są ważniejsze sprawy rozumiem że są ważniejsi ludzie. specjalnie staram się nic nie mówić nie martwić Go moimi problemami. jest tylko jeden problem już nie mam na to siły. brakuje mi Go po prostu. coraz mniej czuję się jakbym była w związku a coraz częściej jako zwykła znajoma której można się wygadać. zajebiście mocno to boli.

briefly dodano: 2 marca 2018

czy ktoś tu jeszcze jest? czy ktokolwiek usłyszy to co chcę powiedzieć? potrzebuję przyjaciela, kogoś kto mnie po prostu wysłucha. bo jestem egoistką, wiesz? powinnam rozumieć, odsunąć się na bok i po prostu obserwować, bez słowa. ale to mnie już przerasta... rozumiem że są ważniejsze sprawy, rozumiem że są ważniejsi ludzie. specjalnie staram się nic nie mówić, nie martwić Go moimi problemami. jest tylko jeden problem, już nie mam na to siły. brakuje mi Go, po prostu. coraz mniej czuję się jakbym była w związku, a coraz częściej jako zwykła znajoma której można się wygadać. zajebiście mocno to boli.

1 śmieszne dosłownie przed chwilą przez moją głowę przedarło się stado myśli które bardzo chciałam tu opisać. a teraz? nawet nie wiem od czego zacząć. dwa lata kiedyś z wielkim podziwem patrzyłam na pary które były ze sobą chociaż rok a tu proszę spędziłam z Nim już dwa lata. nie powiem że zawsze było kolorowo przeszliśmy przez wiele okropnych kłótni wiele ciężkich naprawdę ciężkich dni. ale wiesz co? jebać to. jebać każde jedno słowo wykrzyknięte w złości. to może od początku. dwa lata z Nim. z mężczyzną z którym przeżyłam wiele wspaniałych chwil być może i najwspanialszych w moim życiu. z mężczyzną który mnie kocha naprawdę. widział mnie w makijażu i bez w dresach i najlepszej sukience. jest przy mnie przed w trakcie i po okresie. znosi moje humory i głupie pomysły. jest przy mnie kiedy płaczę i kiedy śmieję się jak nienormalna. mimo wielu niedoskonałości w moim ciele wciąż mówi mi że jestem piękna.

briefly dodano: 14 sierpnia 2016

1) śmieszne, dosłownie przed chwilą przez moją głowę przedarło się stado myśli, które bardzo chciałam tu opisać. a teraz? nawet nie wiem od czego zacząć. dwa lata, kiedyś z wielkim podziwem patrzyłam na pary które były ze sobą chociaż rok, a tu proszę, spędziłam z Nim już dwa lata. nie powiem że zawsze było kolorowo, przeszliśmy przez wiele okropnych kłótni, wiele ciężkich, naprawdę ciężkich dni. ale wiesz co? jebać to. jebać każde jedno słowo wykrzyknięte w złości. to może od początku. dwa lata, z Nim. z mężczyzną z którym przeżyłam wiele wspaniałych chwil, być może i najwspanialszych w moim życiu. z mężczyzną który mnie kocha, naprawdę. widział mnie w makijażu i bez, w dresach i najlepszej sukience. jest przy mnie przed, w trakcie i po okresie. znosi moje humory i głupie pomysły. jest przy mnie kiedy płaczę i kiedy śmieję się jak nienormalna. mimo wielu niedoskonałości w moim ciele, wciąż mówi mi że jestem piękna.

2 ale czy ktokolwiek jest idealny? ja na pewno nie on też nie. ale jebać to. nie ma ludzi idealnych i może właśnie o to chodzi. nie kochać kogoś tylko na samym początku gdy wydaje nam się kimś doskonałym ale właśnie dostrzegać wady a mimo to kochać do utraty tchu. bo tak właśnie się czuję. gdy jesteśmy razem po prostu leżymy przytuleni czuję jak wszystko staje w miejscu dla tej jednej chwili. wszystkie problemy nagle odchodzą ba nawet przestają istnieć. te krótkie chwile które zupełnie wszystko zmieniają. nie wiem co będzie jutro za tydzień miesiąc czy nawet za kolejne dwa lata. wiem że dziś jestem tu gdzie powinnam być w nieidealnym związku który dla mnie jest najwspanialszym na świecie.

briefly dodano: 14 sierpnia 2016

2) ale czy ktokolwiek jest idealny? ja na pewno nie, on też nie. ale jebać to. nie ma ludzi idealnych i może właśnie o to chodzi. nie kochać kogoś tylko na samym początku, gdy wydaje nam się kimś doskonałym, ale właśnie dostrzegać wady, a mimo to kochać do utraty tchu. bo tak właśnie się czuję. gdy jesteśmy razem, po prostu leżymy przytuleni, czuję jak wszystko staje w miejscu dla tej jednej chwili. wszystkie problemy nagle odchodzą, ba, nawet przestają istnieć. te krótkie chwile, które zupełnie wszystko zmieniają. nie wiem co będzie jutro, za tydzień, miesiąc, czy nawet za kolejne dwa lata. wiem że dziś jestem tu gdzie powinnam być, w nieidealnym związku, który dla mnie jest najwspanialszym na świecie.

miałam już tu nie wracać już nigdy więcej nie ujawniać swoich myśli emocji. ale znowu się pogubiłam  przecież jest dobrze ba wręcz świetnie. jestem w cudownym związku który mimo tego że nie jest idealny jest w nim wiele kłótni i bólu jest całym moim światem. ale teraz nie ma mojej miłości obok teraz siedzę całkiem sama tylko ja i moje myśli. myśli które całkowicie rujnują mój świat. sprawiły że kawa nie smakuje już tak samo że nie śpię całymi nocami a dniami chodzę nieprzytomna. palę o wiele więcej niż zwykle. codziennie przed wyjściem nakładam najlepszy makijaż jaki potrafię ubieram się w to w czym będę najlepiej wyglądać ale po co? przez kilka godzin się pouśmiecham porozmawiam z innymi i koniec znów wrócę do domu i już nie będę musiała udawać. tracę grunt. próbuję się oszukiwać że nie wiem o co chodzi że to minie ale to nie jest takie proste. potrzebuję mojej miłości właśnie teraz bo wiem że jego obecność mimo wszystko mi pomoże ale jestem tylko ja i moje myśli

briefly dodano: 5 listopada 2015

miałam już tu nie wracać, już nigdy więcej nie ujawniać swoich myśli, emocji. ale znowu się pogubiłam, przecież jest dobrze, ba, wręcz świetnie. jestem w cudownym związku, który mimo tego że nie jest idealny, jest w nim wiele kłótni i bólu, jest całym moim światem. ale teraz, nie ma mojej miłości obok, teraz siedzę całkiem sama, tylko ja i moje myśli. myśli które całkowicie rujnują mój świat. sprawiły że kawa nie smakuje już tak samo, że nie śpię całymi nocami, a dniami chodzę nieprzytomna. palę o wiele więcej niż zwykle. codziennie przed wyjściem nakładam najlepszy makijaż jaki potrafię, ubieram się w to w czym będę najlepiej wyglądać, ale po co? przez kilka godzin się pouśmiecham, porozmawiam z innymi i koniec, znów wrócę do domu i już nie będę musiała udawać. tracę grunt. próbuję się oszukiwać że nie wiem o co chodzi, że to minie, ale to nie jest takie proste. potrzebuję mojej miłości, właśnie teraz, bo wiem że jego obecność mimo wszystko mi pomoże, ale jestem tylko ja i moje myśli

czas nie pomaga. czas zmusza do pogodzenia się do zaakceptowania takiej a nie innej rzeczywistości. czas nie sprawi że będzie lepiej że rany się zagoją że kiedykolwiek przestanie się odczuwać ból. może minąć wiele lat a wystarczy jeden moment słowo czy przelotna myśl aby wszystko wróciło. tęsknota wyniszcza całkowicie zaburza normalne funkcjonowanie. wychodzisz do ludzi uśmiechasz się sprawiasz złudne wrażenie że wszystko jest w porządku choć doskonale wiesz że tak nie jest. nie potrafisz się na czymkolwiek skupić nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi uciekasz do miejsca gdzie będziesz sam aby w spokoju się wypłakać nie masz apetytu na jedzenie coraz gorzej sypiasz stajesz się chodzącym wrakiem aż do kolejnego spotkania. żyjesz z nadzieją że przyjdzie taki dzień kiedy będziesz pewnym że już nigdy więcej nie będziesz musiał tęsknić. więc trwam w tej myśli wierzę że kiedyś wreszcie to minie.

briefly dodano: 12 kwietnia 2015

czas nie pomaga. czas zmusza do pogodzenia się, do zaakceptowania takiej a nie innej rzeczywistości. czas nie sprawi, że będzie lepiej, że rany się zagoją, że kiedykolwiek przestanie się odczuwać ból. może minąć wiele lat, a wystarczy jeden moment, słowo czy przelotna myśl, aby wszystko wróciło. tęsknota wyniszcza, całkowicie zaburza normalne funkcjonowanie. wychodzisz do ludzi, uśmiechasz się, sprawiasz złudne wrażenie że wszystko jest w porządku, choć doskonale wiesz że tak nie jest. nie potrafisz się na czymkolwiek skupić, nawet najmniejsza rzecz jest w stanie wyprowadzić cię z równowagi, uciekasz do miejsca gdzie będziesz sam aby w spokoju się wypłakać, nie masz apetytu na jedzenie, coraz gorzej sypiasz, stajesz się chodzącym wrakiem aż do kolejnego spotkania. żyjesz z nadzieją, że przyjdzie taki dzień, kiedy będziesz pewnym że już nigdy więcej nie będziesz musiał tęsknić. więc trwam w tej myśli, wierzę że kiedyś wreszcie to minie.

znasz to uczucie? po cudownie spędzonym wspólnie dniu spoglądasz na niego i czujesz jak przez twoje ciało przechodzi to niesamowite ciepło. zdajesz sobie sprawę że trzymasz za rękę osobę która stała się całym twoim światem osobę którą kochasz bez opamiętania. zaczynasz płakać on zdezorientowany wyciera ci łzy z policzków ale prawda jest taka że płaczesz z radości. po tylu nieudanych związkach po tym wszystkim co było masz przy sobie osobę która kocha cię dokładnie taką jaką jesteś. nie szczuplejszą nie mądrzejszą nie wysportowaną nie zabawniejszą ale dokładnie taką jaką jesteś. wiem że nasz związek nie jest normalny że stanowczo zbyt dużo się kłócimy a on zbyt często mnie rani i zachowuje się jak dupek ja także nie jestem święta i wiem że jak trudna będzie nasza przyszłość ale za każdym razem będę o nas walczyć bo nie wyobrażam sobie życia bez niego bo wiem że warto.

briefly dodano: 16 luty 2015

znasz to uczucie? po cudownie spędzonym wspólnie dniu, spoglądasz na niego i czujesz jak przez twoje ciało przechodzi to niesamowite ciepło. zdajesz sobie sprawę, że trzymasz za rękę osobę, która stała się całym twoim światem, osobę którą kochasz bez opamiętania. zaczynasz płakać, on zdezorientowany wyciera ci łzy z policzków, ale prawda jest taka, że płaczesz z radości. po tylu nieudanych związkach, po tym wszystkim co było, masz przy sobie osobę, która kocha cię dokładnie taką jaką jesteś. nie szczuplejszą, nie mądrzejszą, nie wysportowaną, nie zabawniejszą, ale dokładnie taką jaką jesteś. wiem, że nasz związek nie jest normalny, że stanowczo zbyt dużo się kłócimy, a on zbyt często mnie rani i zachowuje się jak dupek, ja także nie jestem święta i wiem, że jak trudna będzie nasza przyszłość, ale za każdym razem będę o nas walczyć, bo nie wyobrażam sobie życia bez niego, bo wiem że warto.

wtedy kiedy wydawało mi się że mam przy sobie najwspanialszą osobę na świecie byłam niemal pewna że jest idealny. no właśnie problem w tym wydawało mi się i byłam niemal pewna . pamiętam jak się przeraziłam na widok miłości w jego oczach jak spanikowana że nie czuję tego samego upadłam na ziemię. tłumaczyłam sobie że to nie alkohol kazał mi to wiedzieć. jednak prawda jest taka że nigdy mnie nie kochał. nigdy nie byłam dla niego tak ważna jak on dla mnie. od dnia zerwania codziennie dręczyłam się z myślami że nie jestem wystarczająco dobra że jestem tylko jedną z wielu które tak naprawdę nic nie znaczą. cierpiałam za każdym cholernym razem kiedy mnie ignorował udawał że nie widzi mówił coś na mój temat lub był z inną. zawsze po takiej sytuacji płakałam całą noc. przecież był taki ważny taki potrzebny. nie po prostu chciałam aby taki był. ale dzisiaj jest zupełnie inaczej dzisiaj jestem pewna że tak naprawdę nigdy nie zasługiwał na to aby być częścią mojego życia.

briefly dodano: 16 luty 2015

wtedy, kiedy wydawało mi się, że mam przy sobie najwspanialszą osobę na świecie, byłam niemal pewna że jest idealny. no właśnie, problem w tym "wydawało mi się" i "byłam niemal pewna". pamiętam jak się przeraziłam na widok miłości w jego oczach, jak spanikowana że nie czuję tego samego upadłam na ziemię. tłumaczyłam sobie, że to nie alkohol kazał mi to wiedzieć. jednak prawda jest taka, że nigdy mnie nie kochał. nigdy nie byłam dla niego tak ważna jak on dla mnie. od dnia zerwania, codziennie dręczyłam się z myślami, że nie jestem wystarczająco dobra, że jestem tylko jedną z wielu które tak naprawdę nic nie znaczą. cierpiałam za każdym cholernym razem kiedy mnie ignorował, udawał że nie widzi, mówił coś na mój temat lub był z inną. zawsze po takiej sytuacji płakałam całą noc. przecież był taki ważny, taki potrzebny. nie, po prostu chciałam aby taki był. ale dzisiaj jest zupełnie inaczej, dzisiaj jestem pewna, że tak naprawdę nigdy nie zasługiwał na to aby być częścią mojego życia.

Gdyby tydzień dzielił się na dni w których umiemy się dogadać i nie  mogłabym zadać sobie trud i przespać te złe ale to nie takie proste jest  bo istnieją dwie mnie dwóch Ciebie  z nadzieją w głosie pytam czy się kiedyś zrozumieją  Dwóch Ciebie i dwie mnie odpowiadam tak i nie...  Trish

briefly dodano: 1 luty 2015

Gdyby tydzień dzielił się na dni, w których umiemy się dogadać i nie, mogłabym zadać sobie trud i przespać te złe, ale to nie takie proste jest, bo istnieją dwie mnie, dwóch Ciebie, z nadzieją w głosie pytam, czy się kiedyś zrozumieją, Dwóch Ciebie i dwie mnie, odpowiadam tak i nie... / Trish

złamał mnie. w jednej chwili zatrzymał mi serce. moim ciałem zawładnął strach strach przed spotkaniem. przycisnęłam poduszkę do twarzy aby zagłuszyć płacz. zwinęłam się z bólu jak małe dziecko. jednym zdaniem odebrał mi całą nadzieję wiarę w naszą wspólną przyszłość. nie ma słów aby opisać to co czuję to jak bardzo mnie zranił. a mimo to wciąż go kocham wciąż wiem że chcę z nim być. to takie dziwne kiedy kochasz kogoś tak bardzo że to aż boli.

briefly dodano: 12 stycznia 2015

złamał mnie. w jednej chwili zatrzymał mi serce. moim ciałem zawładnął strach, strach przed spotkaniem. przycisnęłam poduszkę do twarzy aby zagłuszyć płacz. zwinęłam się z bólu jak małe dziecko. jednym zdaniem odebrał mi całą nadzieję, wiarę w naszą wspólną przyszłość. nie ma słów aby opisać to co czuję, to jak bardzo mnie zranił. a mimo to wciąż go kocham, wciąż wiem że chcę z nim być. to takie dziwne, kiedy kochasz kogoś tak bardzo, że to aż boli.

to nie jest spełnienie moich snów. mimo wspaniałej otoczki nie żyjemy ze sobą jak w bajce. mamy już swój własny schemat: spokój szczęście kłótnia mój płacz znowu kłótnia zwątpienie pogodzenie i tak w kółko. nie mam przy sobie księcia na białym koniu faceta który przyjdzie do mnie z bukietem w dłoni nie. za to mam kogoś z kim w tym całym naszym popieprzonym związku tworzę jedną całość. jest moim doskonałym uzupełnieniem bratnią duszą z którą rozumiem się bez słów. jest osobą którą kocham najmocniej na świecie jest najważniejszy i już zawsze będzie bez względu na wszystko. i mimo że jestem niemal pewna że spędzimy ze sobą resztę życia wiem że przyjdzie dzień kiedy nawzajem się pozabijamy. pytanie tylko kto będzie dysponował lepszą bronią?

briefly dodano: 5 stycznia 2015

to nie jest spełnienie moich snów. mimo wspaniałej otoczki nie żyjemy ze sobą jak w bajce. mamy już swój własny schemat: spokój, szczęście, kłótnia, mój płacz, znowu kłótnia, zwątpienie, pogodzenie i tak w kółko. nie mam przy sobie księcia na białym koniu, faceta który przyjdzie do mnie z bukietem w dłoni, nie. za to mam kogoś z kim w tym całym naszym popieprzonym związku tworzę jedną całość. jest moim doskonałym uzupełnieniem, bratnią duszą z którą rozumiem się bez słów. jest osobą, którą kocham najmocniej na świecie, jest najważniejszy i już zawsze będzie, bez względu na wszystko. i mimo że jestem niemal pewna, że spędzimy ze sobą resztę życia, wiem że przyjdzie dzień kiedy nawzajem się pozabijamy. pytanie tylko kto będzie dysponował lepszą bronią?

Zakochałem się w tobie i nie zamierzam sobie odmawiać prostej przyjemności wyznania prawdy. Kocham cię i wiem że miłość jest tylko wołaniem w próżni a zapomnienia nie da się uniknąć że wszyscy jesteśmy skazani i nadejdzie dzień kiedy cały nasz wysiłek obróci się w pył wiem że słońce pochłonie jedyną ziemię jaką mamy a ja cię kocham.  John Green Gwiazd naszych wina.

briefly dodano: 25 grudnia 2014

Zakochałem się w tobie i nie zamierzam sobie odmawiać prostej przyjemności wyznania prawdy. Kocham cię i wiem, że miłość jest tylko wołaniem w próżni, a zapomnienia nie da się uniknąć, że wszyscy jesteśmy skazani i nadejdzie dzień, kiedy cały nasz wysiłek obróci się w pył, wiem, że słońce pochłonie jedyną ziemię, jaką mamy, a ja cię kocham. / John Green "Gwiazd naszych wina."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV