głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika czaarnulkaaa

Chcę Cię mieć na własność gdy to Ty masz mnie.

rainbow.life dodano: 21 czerwca 2014

Chcę Cię mieć na własność, gdy to Ty masz mnie.

www.ask.fm Eweellina

rainbow.life dodano: 20 czerwca 2014

Bądź już zawsze proszę.

rainbow.life dodano: 12 czerwca 2014

Bądź już zawsze, proszę.

Chciałabym spędzić jedno z najbliższych popołudni w łóżku. Z pierwszym lepszym filmem lecącym w tle i najcudowniejszym chłopakiem pod słońcem obok. Obojętni na wszystko dookoła mieć czas wyłącznie dla siebie bez patrzenia na zegarek. Mieć czas aby nacieszyć się sobą. Mieć czas aby choć trochę zaspokoić tę tęsknotę która siedzi we mnie już dłuższy czas. Po prostu przytulić się i tak już zostać bez obaw że moje szczęście zaraz się rozwieje. Tylko tego chcę...

rainbow.life dodano: 1 czerwca 2014

Chciałabym spędzić jedno z najbliższych popołudni w łóżku. Z pierwszym lepszym filmem lecącym w tle i najcudowniejszym chłopakiem pod słońcem obok. Obojętni na wszystko dookoła, mieć czas wyłącznie dla siebie bez patrzenia na zegarek. Mieć czas, aby nacieszyć się sobą. Mieć czas, aby choć trochę zaspokoić tę tęsknotę, która siedzi we mnie już dłuższy czas. Po prostu przytulić się i tak już zostać, bez obaw, że moje szczęście zaraz się rozwieje. Tylko tego chcę...

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę. Zachód zmienia w południe a północ we wschód. To co złe w dobre. Każe otwierać serca bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie bez nich miłość nie ma sensu.  J. L. Wiśniewski

rainbow.life dodano: 29 maja 2014

Miłość jest namiętnością. Wytrąca z równowagi. Gubi rytm. Zaburza spokój. Zmienia wszystko. Przewraca świat do góry nogami. Wywraca wszystko na lewą stronę. Zachód zmienia w południe, a północ we wschód. To co złe, w dobre. Każe otwierać serca bez warunków. W takim obłąkaniu cierpienie i lęk są niezauważalne. Paradoksalnie, bez nich miłość nie ma sensu. / J. L. Wiśniewski

Ja wszystko wytrzymam tylko ja muszę czuć że Ty mnie kochasz.  Skazany na bluesa.

rainbow.life dodano: 27 maja 2014

Ja wszystko wytrzymam, tylko ja muszę czuć, że Ty mnie kochasz. / Skazany na bluesa.

Każda dziewczyna marzy o chłopaku który poza całą otoczką pięknych słów i obietnic ofiaruje nam coś o wiele cenniejszego. Da nam poczucie że jesteśmy najważniejsze. Potrzebujemy czuć że jesteśmy kochane. Wbrew pozorom nie jesteśmy skomplikowanymi stworzeniami jednak delikatnymi potrzebującymi dużo ciepła i uwagi. Czasem zamiast słuchać zbędnych wypowiedzi wolimy się przytulić lub dostać buziaka. Takim delikatnym muśnięciem wargami okazujecie nam masę czułości. A to między innymi ona sprawia że czujemy się wyjątkowe.

rainbow.life dodano: 18 maja 2014

Każda dziewczyna marzy o chłopaku, który poza całą otoczką pięknych słów i obietnic ofiaruje nam coś o wiele cenniejszego. Da nam poczucie, że jesteśmy najważniejsze. Potrzebujemy czuć, że jesteśmy kochane. Wbrew pozorom nie jesteśmy skomplikowanymi stworzeniami, jednak delikatnymi, potrzebującymi dużo ciepła i uwagi. Czasem zamiast słuchać zbędnych wypowiedzi wolimy się przytulić lub dostać buziaka. Takim delikatnym muśnięciem wargami okazujecie nam masę czułości. A to między innymi ona sprawia, że czujemy się wyjątkowe.

Wiesz że ja zawsze tęsknię za Tobą już troszeczkę nawet gdy jesteś blisko mnie. Tęsknię już tak sobie troszeczkę na zapas.

rainbow.life dodano: 7 maja 2014

Wiesz, że ja zawsze tęsknię za Tobą już troszeczkę nawet gdy jesteś blisko mnie. Tęsknię już tak sobie troszeczkę na zapas.

Gdybym zniszczyła tę miłość byłoby to porównywalne do odebrania sobie życia.

rainbow.life dodano: 10 kwietnia 2014

Gdybym zniszczyła tę miłość, byłoby to porównywalne do odebrania sobie życia.

Są chwile gdy nie potrafię uwierzyć we własne szczęście. Są chwile gdy myślę że na nie nie zasługuję. Znalazłam własne niebo moje szczęście pośrodku tego całego piekła.

rainbow.life dodano: 10 kwietnia 2014

Są chwile, gdy nie potrafię uwierzyć we własne szczęście. Są chwile, gdy myślę, że na nie nie zasługuję. Znalazłam własne niebo, moje szczęście pośrodku tego całego piekła.

Dostałam kolejny dowód na to że w tym świecie nie można już zaufać nikomu. Nawet tym którzy wydawali się być najbliżsi i najbardziej tego godni. Oni też zawiedli. Ale mam jeszcze Ciebie. Mój mały wielki skarb  też tak o mnie mówisz. Jesteś wyjątkiem od wszystkiego. Ufam Ci czasem nawet bardziej niż sobie. Jeszcze nigdy nie byłam nikogo tak pewna jak Ciebie.

rainbow.life dodano: 9 kwietnia 2014

Dostałam kolejny dowód na to, że w tym świecie nie można już zaufać nikomu. Nawet tym, którzy wydawali się być najbliżsi i najbardziej tego godni. Oni też zawiedli. Ale mam jeszcze Ciebie. "Mój mały wielki skarb" - też tak o mnie mówisz. Jesteś wyjątkiem od wszystkiego. Ufam Ci czasem nawet bardziej niż sobie. Jeszcze nigdy nie byłam nikogo tak pewna jak Ciebie.

Bądź tak blisko że aż we mnie.

rainbow.life dodano: 17 luty 2014

Bądź tak blisko, że aż we mnie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV