głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cycolina1987

było około czwartej nad ranem  nadal nie spałam . Wypiłam już kubek gorącego kakao  ale od tego tylko zrobiło mi się niedobrze. Zastanawiałam się nawet  czy nie zażyć jednej z tabletek nasennych  które kiedyś musiałam brać  choć wolałam tego uniknąć . w końcu nałożyłam na uszy słuchawki i puściłam moją ulubioną piosenkę  właśnie tą  która kojarzy mi się z nim . Nie udało mi się całkowicie skoncentrować na muzyce  ponieważ w głowie wirowały wspomnienia . Na dworze panowała głęboka noc  a gwiazdy świeciły tak pięknie. Zatopiona w muzyce i wspomnieniach nawet nie zauważyłam. kiedy zaczęło świtać . stwierdziłam wtedy  że właściwie nie ma nic piękniejszego niż świt  i moment gdy ptaki zaczynają świergotać  a na dworze robi się jasno .

teenager.in.love dodano: 13 luty 2012

było około czwartej nad ranem, nadal nie spałam . Wypiłam już kubek gorącego kakao, ale od tego tylko zrobiło mi się niedobrze. Zastanawiałam się nawet, czy nie zażyć jednej z tabletek nasennych, które kiedyś musiałam brać, choć wolałam tego uniknąć . w końcu nałożyłam na uszy słuchawki i puściłam moją ulubioną piosenkę, właśnie tą, która kojarzy mi się z nim . Nie udało mi się całkowicie skoncentrować na muzyce, ponieważ w głowie wirowały wspomnienia . Na dworze panowała głęboka noc, a gwiazdy świeciły tak pięknie. Zatopiona w muzyce i wspomnieniach nawet nie zauważyłam. kiedy zaczęło świtać . stwierdziłam wtedy, że właściwie nie ma nic piękniejszego niż świt, i moment gdy ptaki zaczynają świergotać, a na dworze robi się jasno .

kiedy przez głowę przechodzi mi myśl  o tych kilometrach  które nas dzielą z moim sercem dzieje się coś dziwnego. nie  to nie żadne łaskotanie  czy uczucie szczęścia . odczuwam ukłucie  jakby ktoś wbijał mi szpilki  z czasem nasila się ono coraz bardziej .

teenager.in.love dodano: 13 luty 2012

kiedy przez głowę przechodzi mi myśl, o tych kilometrach, które nas dzielą z moim sercem dzieje się coś dziwnego. nie, to nie żadne łaskotanie, czy uczucie szczęścia . odczuwam ukłucie, jakby ktoś wbijał mi szpilki, z czasem nasila się ono coraz bardziej .

czuję się mała  brzydka  nic nieznacząca  śmieszna  znikoma  głupia  odtrącona  żałosna  bezbarwna ...

teenager.in.love dodano: 13 luty 2012

czuję się mała, brzydka, nic nieznacząca, śmieszna, znikoma, głupia, odtrącona, żałosna, bezbarwna ...

:  . teksty teenager.in.love dodał komentarz: : *. do wpisu 13 luty 2012
jeśli też spędzasz Walentynki samotnie  jebnij PLUSIKA . ♥

mamba.x3 dodano: 12 luty 2012

jeśli też spędzasz Walentynki samotnie, jebnij PLUSIKA . ♥

Na lekcji matematyki zawsze ludzie odkrywają swojego wewnętrznego hardcore'a.    Ja pier....     Coś mówiłaś.?    Yyy... Ja pierwsza chcę iść do tablicy .

mamba.x3 dodano: 12 luty 2012

Na lekcji matematyki zawsze ludzie odkrywają swojego wewnętrznego hardcore'a. -Ja pier.... - Coś mówiłaś.? -Yyy... Ja pierwsza chcę iść do tablicy .

Dzwoniąc do mnie w godzinach od 3   12 albo jesteś samobójcą   albo moim przyjacielem

mamba.x3 dodano: 12 luty 2012

Dzwoniąc do mnie w godzinach od 3 - 12 albo jesteś samobójcą , albo moim przyjacielem

statystyki teenager.in.love : 1 230 wpisów ♥ 7104 plusików ♥ 198 cytowań ♥ 1 000  obserwuje ♥ 259 obserwują ♥  14 603 wizyt ♥ .

teenager.in.love dodano: 12 luty 2012

statystyki teenager.in.love : 1 230 wpisów ♥ 7104 plusików ♥ 198 cytowań ♥ 1 000 obserwuje ♥ 259 obserwują ♥ 14 603 wizyt ♥ .

Była bezsilna. Nie potrafiła mu powiedzieć  że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek!

sadoo dodano: 12 luty 2012

Była bezsilna. Nie potrafiła mu powiedzieć, że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek!

w dzisiejszych czasach obojętność to podstawa .

sadoo dodano: 12 luty 2012

w dzisiejszych czasach obojętność to podstawa .

A wyobraź sobie ze ja cię wcale nie zostawiłam  to ty nie dałeś mi powodu abym została.

sadoo dodano: 12 luty 2012

A wyobraź sobie ze ja cię wcale nie zostawiłam, to ty nie dałeś mi powodu abym została.

zaciągała się papierosem   a każdy wydech oddawał milion emocji i złości tamtych miesięcy .

sadoo dodano: 12 luty 2012

zaciągała się papierosem , a każdy wydech oddawał milion emocji i złości tamtych miesięcy .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć