głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika crazylizak

wiesz dlaczego wybrałam Jego? bo zdecydowanie wolę zapach perfum niż papierosów i taniej wódki .

nie_legalnax3 dodano: 21 maja 2012

wiesz dlaczego wybrałam Jego? bo zdecydowanie wolę zapach perfum niż papierosów i taniej wódki .

rozpuść włosy:  teksty xmiska15x dodał komentarz: rozpuść włosy:) do wpisu 21 maja 2012
Tamte czasy były jeszcze lepsze teksty xmiska15x dodał komentarz: Tamte czasy były jeszcze lepsze do wpisu 21 maja 2012
W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. a przecież sens tkwi w tym  by odszukać coś  co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać  po to  żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to  by za jakiś czas upaść znowu. Głupie? nie  takie właśnie jest życie.

nie_legalnax3 dodano: 21 maja 2012

W wielu momentach życia jedyne czego pragniemy to odpuścić i zrezygnować.. a przecież sens tkwi w tym, by odszukać coś, co nie pozwoli nam się poddać. musimy upadać, po to, żeby umieć się podnieść. Podnosimy się po to, by za jakiś czas upaść znowu. Głupie? nie, takie właśnie jest życie.

Eh to ja mam jak w bajce:  teksty xmiska15x dodał komentarz: Eh to ja mam jak w bajce:) do wpisu 21 maja 2012
Podobno teksty xmiska15x dodał komentarz: Podobno do wpisu 21 maja 2012
Życie to krótka piłka. Albo cierpisz przez kogoś albo ktoś cierpi przez ciebie. Tu nie ma kompromisów. Ból jest w pakiecie gratis.   k.sz

kolorowy.szatan dodano: 18 maja 2012

Życie to krótka piłka. Albo cierpisz przez kogoś albo ktoś cierpi przez ciebie. Tu nie ma kompromisów. Ból jest w pakiecie gratis. / k.sz

Wizja wspaniałego świata   opowiadanie. Ktoś chętny ?:D

kolorowy.szatan dodano: 18 maja 2012

Wizja wspaniałego świata - opowiadanie. Ktoś chętny ?:D

A w dzieciństwie chłopcze chyba nie do końca wytłumaczyli Ci na czym polega zabawa w podchody.   k.sz

kolorowy.szatan dodano: 18 maja 2012

A w dzieciństwie chłopcze chyba nie do końca wytłumaczyli Ci na czym polega zabawa w podchody. / k.sz

Powolne samobójstwo  gdy chowasz w sobie mnóstwo negatywnych emocji i nie masz odwagi by je uzewnętrznić.

nie_legalnax3 dodano: 18 maja 2012

Powolne samobójstwo, gdy chowasz w sobie mnóstwo negatywnych emocji i nie masz odwagi by je uzewnętrznić.

Kochaj  kurwa  bo umieram.

nie_legalnax3 dodano: 18 maja 2012

Kochaj, kurwa, bo umieram.

A co jeśli powiem Ci  że bez Ciebie nie wyobrażam sobie ani jednego dnia?

nie_legalnax3 dodano: 18 maja 2012

A co jeśli powiem Ci, że bez Ciebie nie wyobrażam sobie ani jednego dnia?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć