głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika coushie

Zapach wiosny nieś  takie szczęście  wiesz?  I by nieszczęście w dal odeszło gdzieś  Czego więcej chcieć  tyle siły mieć  Żeby bezsilnym pomóc dalej przejść  To tylko mała część  będzie wszystko grać  Gdy szybko powiesz jak mam uratować świat.

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2014

Zapach wiosny nieś, takie szczęście, wiesz? I by nieszczęście w dal odeszło gdzieś Czego więcej chcieć, tyle siły mieć Żeby bezsilnym pomóc dalej przejść To tylko mała część, będzie wszystko grać Gdy szybko powiesz jak mam uratować świat.

Dlaczego nie mam takiej mocy  Żeby z człowieka stać się wiosną?  Pomagać kwiatom  kiedy rosną  Woni i ciepła dodać nocy!  Dlaczego nie mam takiej mocy  Aby wydźwignąć świat z niewoli?  Żeby odeszło to co boli  Tak jak odchodzą cienie nocy.

xxlovestoryxx dodano: 11 listopada 2014

Dlaczego nie mam takiej mocy Żeby z człowieka stać się wiosną? Pomagać kwiatom, kiedy rosną Woni i ciepła dodać nocy! Dlaczego nie mam takiej mocy Aby wydźwignąć świat z niewoli? Żeby odeszło to co boli Tak jak odchodzą cienie nocy.

Jesteś uwięziony między tym  co czujesz  a tym  co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to  co sprawia  że możesz być szczęśliwy. Chyba  że chcesz  by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

memoirs dodano: 11 listopada 2014

Jesteś uwięziony między tym, co czujesz, a tym, co wypada zrobić i co pomyślą inni. Zawsze wybieraj to, co sprawia, że możesz być szczęśliwy. Chyba, że chcesz, by szczęśliwi byli wszyscy oprócz Ciebie.

Czasami chciałabym cofnąć czas  nie po to żeby coś naprawić  tylko żeby przeżyć to jeszcze raz.

memoirs dodano: 10 listopada 2014

Czasami chciałabym cofnąć czas, nie po to żeby coś naprawić, tylko żeby przeżyć to jeszcze raz.

Mówisz:   Twój Tomek . Tak banalnie to brzmi.

honeyolcia dodano: 10 listopada 2014

Mówisz: " Twój Tomek". Tak banalnie to brzmi.

Nigdy nie czyń kogoś swoim priorytetem  jeśli nie jesteś dla niego niczym więcej niż jedną z opcji.

memoirs dodano: 5 listopada 2014

Nigdy nie czyń kogoś swoim priorytetem, jeśli nie jesteś dla niego niczym więcej niż jedną z opcji.

Szanuj siebie na tyle  by odejść od wszystkiego co Ci nie służy  co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia.

memoirs dodano: 5 listopada 2014

Szanuj siebie na tyle, by odejść od wszystkiego co Ci nie służy, co Cię nie rozwija i co nie daje Ci szczęścia.

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci  nienawidziłam jej  chciałam ją zniszczyć  zabić  pogrzebać  z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej  a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy  że przestała boleć

memoirs dodano: 5 listopada 2014

Nie zapomniałam do dziś. Początkowo nie chciałam tej pamięci, nienawidziłam jej, chciałam ją zniszczyć, zabić, pogrzebać, z czasem jednak przyzwyczaiłam się do niej, a ostatecznie chyba nawet pokochałam. Ale to wcale nie znaczy, że przestała boleć

Kiedyś ktoś powiedział  że najpiękniejszym momentem jest właśnie ten  chwilę przed pierwszym pocałunkiem.

jachcenajamaice dodano: 26 października 2014

Kiedyś ktoś powiedział, że najpiękniejszym momentem jest właśnie ten, chwilę przed pierwszym pocałunkiem.

Miałam przyjaciela  ale on umarł. Tak właściwie to żyje dalej  ale jako przyjaciel umarł.

jachcenajamaice dodano: 26 października 2014

Miałam przyjaciela, ale on umarł. Tak właściwie to żyje dalej, ale jako przyjaciel umarł.

Owszem  miałem przyjaciół  lecz raczej nie z rodzaju tych  u których można szukać wsparcia w razie nieszczęścia.

jachcenajamaice dodano: 26 października 2014

Owszem, miałem przyjaciół, lecz raczej nie z rodzaju tych, u których można szukać wsparcia w razie nieszczęścia.

On wygląda jak najszczęśliwsze chwile w moim życiu.

jachcenajamaice dodano: 26 października 2014

On wygląda jak najszczęśliwsze chwile w moim życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć