głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika cosietakpatrzysz

Po pierwszym pocałunku wiedziałam    że już nigdy nie chcę całować innych warg.

onna dodano: 14 maja 2014

Po pierwszym pocałunku wiedziałam, że już nigdy nie chcę całować innych warg.

 Kurwa jasna  jak bardzo  jak bardzo  ale to jak bardzo  jak    katastrofalnie bardzo chcę się z nią teraz kochać. Uciekajmy z tej    pieprzonej szopki  wybierzmy najtańszy z cywilizowanych scenariuszy     znajdźmy czystą pościel  wannę  kupmy w dyskoncie najtańsze zapachowe    świeczki  umyjmy się  wytrzeźwiejmy  wypijmy tylko butelkę bułgarskiego    półwytrawnego za osiem złotych i wtedy to zróbmy  niech to trwa    wieczność  i niech to będzie czymś większym niż seks i większym niż    życie  ...     zawsze wspaniały Pan Jakub.

onna dodano: 14 maja 2014

"Kurwa jasna, jak bardzo, jak bardzo, ale to jak bardzo, jak katastrofalnie bardzo chcę się z nią teraz kochać. Uciekajmy z tej pieprzonej szopki, wybierzmy najtańszy z cywilizowanych scenariuszy, znajdźmy czystą pościel, wannę, kupmy w dyskoncie najtańsze zapachowe świeczki, umyjmy się, wytrzeźwiejmy, wypijmy tylko butelkę bułgarskiego półwytrawnego za osiem złotych i wtedy to zróbmy, niech to trwa wieczność, i niech to będzie czymś większym niż seks i większym niż życie (...)"-- zawsze wspaniały Pan Jakub.

nie mów nic ponoć jutro nam sprzyja

martynanana dodano: 14 maja 2014

nie mów nic ponoć jutro nam sprzyja

Jesteś dla mnie jak tlen do życia potrzebna   nawet wtedy  kiedy bywasz dla mnie taka wredna.

martynanana dodano: 12 maja 2014

Jesteś dla mnie jak tlen do życia potrzebna, nawet wtedy, kiedy bywasz dla mnie taka wredna.

I czuję  że zakochuję się w Tobie z dnia na dzień   coraz mocniej  pójdziemy na spacer  usiądziemy w cień.   Będzie tak cudownie  jakby to był tylko piękny sen.

martynanana dodano: 12 maja 2014

I czuję, że zakochuję się w Tobie z dnia na dzień coraz mocniej, pójdziemy na spacer, usiądziemy w cień. Będzie tak cudownie, jakby to był tylko piękny sen.

Kocham Cię nad życie i mogę Ci to mówić co dzień    na żywo  na płycie i przy ołtarzu pod Bogiem.

martynanana dodano: 12 maja 2014

Kocham Cię nad życie i mogę Ci to mówić co dzień, na żywo, na płycie i przy ołtarzu pod Bogiem.

Jesteś cudem natury  moim natchnieniem    moją muzą  moją weną  moim przeznaczeniem.

martynanana dodano: 12 maja 2014

Jesteś cudem natury, moim natchnieniem, moją muzą, moją weną, moim przeznaczeniem.

Nie umiemy żyć ze sobą  nie możemy żyć bez siebie.

martynanana dodano: 12 maja 2014

Nie umiemy żyć ze sobą, nie możemy żyć bez siebie.

 Z mężczyzną należy komunikować się wprost  a nie byle jak. To nie kobieta  co chwyta w lot każdą dygresyjkę  każdą aluzyjkę i nie zgubi nici przewodniej  o nie.

nincompoop dodano: 10 maja 2014

"Z mężczyzną należy komunikować się wprost, a nie byle jak. To nie kobieta, co chwyta w lot każdą dygresyjkę, każdą aluzyjkę i nie zgubi nici przewodniej, o nie."

 Młodości Bóg folguje  starych błędy karze zaraz  bo mieli czas nauczyć się.

nincompoop dodano: 10 maja 2014

"Młodości Bóg folguje, starych błędy karze zaraz, bo mieli czas nauczyć się."

 Meta  nie start  mówi co kto wart.

nincompoop dodano: 10 maja 2014

"Meta, nie start, mówi co kto wart."

jakie to piękne  gdy dziewczyna zapomina  że jest dobrze wychowana.

onna dodano: 10 maja 2014

jakie to piękne, gdy dziewczyna zapomina, że jest dobrze wychowana.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć