 |
|
Lepiej kochać, a potem płakać. Następna bzdura. Wierzcie mi, wcale nie lepiej. Nie pokazujcie mi raju, żeby potem go spalić.
|
|
 |
|
Nigdy nie jest tak źle, żeby nie warto było poczekać na następny dzień, który może wszystko zmienić. A jeżeli nie wszystko to przynajmniej coś. Bo zawsze jest coś, czym można się cieszyć. Czasem tylko nie potrafimy tego dostrzec.
|
|
 |
|
Trzeba być zakochanym, żeby uwierzyć w anioły. — Jan Twardowski
|
|
 |
|
ja, i kochanie? to dwie, tak bardzo odrębne rzeczy. ja, proszę Pana nie mam już wewnątrz siebie tego czegoś, co pompuje mi krew - miałam je raz,i w sumie, to mi je wyrwano... z całych sił, bez znieczulenia. tak więc, proszę - niech mi Pan wybaczy, ale ja Pana nie pokocham... bo sama już nie wiem jak. / https://www.facebook.com/pages/Veriolla-moblo/515711411908272 - WIĘCEJ, ZAPRASZAM :)
|
|
 |
|
Tak bardzo chce Cię przytulić.
|
|
 |
|
- Będziesz piła wino?
-Nie.
-To ja idę do siebie.
-Nie możesz ze mną porozmawiać?!
-Przepraszam, może jutro. Nie płacz.
-Dobrze, nalej mi wina i siadaj.
— Olga Lipińska ‘Co by tu jeszcze…
|
|
 |
|
Wybrałam Ciebie. Z jasnym umysłem, sercem i głową wybrałam Ciebie. Gdybym musiała zrobić to jeszcze raz, też zdecydowałabym się na Ciebie, bez wahania./59sekund
|
|
 |
|
choć raz już przeżywałam ten ból, to znów Cię wybrałam i znów zabolało. I gdybym mogła, to wybrałaby Cie znowu i znowu..
|
|
 |
|
Jestem zmęczony i nie mam ochoty strasznie za czymś tęsknić.
— Herta Muller
|
|
 |
|
Pierwszy raz to dopiero początek a pierwszego ‘kocham cię’ nigdy nie zapomnę. Nie zapomnę jaki ból mi sprawił ten skurwiel, ból i zawód. Najchętniej bym wziął zabił wspomnienia które wybuchają jak dynamit. / onar
|
|
 |
|
Są miejsca, z których się nie wraca. Są szkody, których się nie naprawi. / jachcenajamaice
|
|
 |
|
Koniec końców nie chce pozytywnych wspomnień, bo zostawiają mi w głowie twój fałszywy portret. / jachcenajamaice
|
|
|
|