głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika coconutowa

mam wyjebane na to   że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła. to co do chuja  mam szczerzyć zęby jak popierdolona  gdy jest mi tak cholernie źle ? śmiało   uśmiechaj się ile wlezie  czując tak ogromny ból w sercu   życzę powodzenia  kurwa.

szyszuniaa dodano: 17 czerwca 2011

mam wyjebane na to , że komuś nie podoba się moja smutna mina i krzyczy mi bym nie smuciła. to co do chuja, mam szczerzyć zęby jak popierdolona, gdy jest mi tak cholernie źle ? śmiało , uśmiechaj się ile wlezie, czując tak ogromny ból w sercu - życzę powodzenia, kurwa.

i wciąż patrzę jak płoną kolejne kartki z kalendarza  kolejne puste dni  w których staram się zapomnieć.

szyszuniaa dodano: 17 czerwca 2011

i wciąż patrzę jak płoną kolejne kartki z kalendarza, kolejne puste dni, w których staram się zapomnieć.

Czy chciałabym do ciebie wrócić? Nie.. Coś ty pojebało cię? Kurza dupa pewnie że bym chciała.Tęsknie za twoim głosem i sposobem przytulania lubiłam też jak próbowałeś swoich zdolności fryzjerskich na moich włosach i zmierzałeś do zrobienia normalnego kicka a wychodziła ci jakaś palma na mojej głowie.Tęsknie za tym wszystkim co było a ty pewnie świetnie się teraz bawisz.

szyszuniaa dodano: 17 czerwca 2011

Czy chciałabym do ciebie wrócić? Nie.. Coś ty,pojebało cię? Kurza dupa,pewnie,że bym chciała.Tęsknie za twoim głosem i sposobem przytulania,lubiłam też jak próbowałeś swoich zdolności fryzjerskich na moich włosach i zmierzałeś do zrobienia normalnego kicka,a wychodziła ci jakaś palma na mojej głowie.Tęsknie za tym wszystkim co było,a ty pewnie świetnie się teraz bawisz.

:   raz w życiu  spotyka się taką osobę na swojej drodze  z którą chce się iść  pomimo wszystko  przez ten nieobliczalny świat  raz w życiu  kocha się tą prawdziwą miłością  która w sercu na zawsze zostawia ślad  bo tylko raz  ten jedyny raz  ta miłość sprawia  że pojawia się szczęście  siła do życia  bez względu na to co się stanie  Ty jesteś moim szczęściem  mą bezcenną miłością  bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze Kochanie. ♥

niunciaa93 dodano: 16 czerwca 2011

: ` raz w życiu, spotyka się taką osobę na swojej drodze, z którą chce się iść, pomimo wszystko, przez ten nieobliczalny świat, raz w życiu, kocha się tą prawdziwą miłością, która w sercu na zawsze zostawia ślad, bo tylko raz, ten jedyny raz, ta miłość sprawia, że pojawia się szczęście, siła do życia, bez względu na to co się stanie, Ty jesteś moim szczęściem, mą bezcenną miłością, bądź ze mną i mnie kochaj już zawsze Kochanie. ♥

Jak coś mnie wkurwia to mówie  że mnie wkurwia  a nie że złowrogo szumią wierzby czy duch mój na rozżarzone węgle dupą usiadł.

niunciaa93 dodano: 16 czerwca 2011

Jak coś mnie wkurwia to mówie, że mnie wkurwia, a nie że złowrogo szumią wierzby czy duch mój na rozżarzone węgle dupą usiadł.

a jednak życie ma tę umiejętność  że czasem kurewsko boli.

szyszuniaa dodano: 16 czerwca 2011

a jednak życie ma tę umiejętność, że czasem kurewsko boli.

jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak po prostu  jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było.

szyszuniaa dodano: 16 czerwca 2011

jest mi cholernie ciężko patrzeć na Ciebie tak po prostu, jakby nigdy niczego pomiędzy nami nie było.

dzisiaj tylko 38 razy klikałam dwukrotnie myszką na Twój kontakt na  mojej liście gg. tylko tyle.  ale za każdym razem nie mogłam się zebrać do naciśnięcia ENTER  by wysłać wiadomość...  tak krótka  czteroliterową  brzmiącą 'WRÓĆ'

szyszuniaa dodano: 16 czerwca 2011

dzisiaj tylko 38 razy klikałam dwukrotnie myszką na Twój kontakt na mojej liście gg. tylko tyle. ale za każdym razem nie mogłam się zebrać do naciśnięcia ENTER, by wysłać wiadomość... tak krótka, czteroliterową, brzmiącą 'WRÓĆ'

Kiedyś Ci powiem jak puste były dni bez Ciebie   gdy za towarzystwo robiła muzyka  herbata  koc i Twoje zdjęcie.  Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota której nie dało się opisać.

szyszuniaa dodano: 16 czerwca 2011

Kiedyś Ci powiem jak puste były dni bez Ciebie, gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata, koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota której nie dało się opisać.

musze o nim zapomnieć...   nie zapomnisz..   wiem  i to mnie najbardziej boli..

niunciaa93 dodano: 15 czerwca 2011

musze o nim zapomnieć... - nie zapomnisz.. - wiem, i to mnie najbardziej boli..

Za mali na całusa za duzi na dzieci ... więc czego cholera chcesz ?!  Czy nie wystarczy Ci to że skrzywdziłeś mnie !

niunciaa93 dodano: 15 czerwca 2011

Za mali na całusa za duzi na dzieci ... więc czego cholera chcesz ?! Czy nie wystarczy Ci to że skrzywdziłeś mnie !

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć