głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ciniminisku

Przez Ciebie nie potrafie zaufać nikomu  stałam się zamknięta na świat. Mam ochote Ci tylko pogratulować tego że potrafiłeś mnie doszczędnie zniszczyć. Ale Ciesze się że chociaż ty jesteś szczęśliwy ja kiedyś się podniosę nie będzie łatwo ale spróbować zawsze można.

moniiurka dodano: 15 maja 2012

Przez Ciebie nie potrafie zaufać nikomu, stałam się zamknięta na świat. Mam ochote Ci tylko pogratulować tego że potrafiłeś mnie doszczędnie zniszczyć. Ale Ciesze się że chociaż ty jesteś szczęśliwy ja kiedyś się podniosę nie będzie łatwo ale spróbować zawsze można.

Ciekawa jestem jak spojrzymy na siebie po kilku latach.

moniiurka dodano: 15 maja 2012

Ciekawa jestem jak spojrzymy na siebie po kilku latach.

Ludzie są wyjątkowi   każdy wkurwia mnie w inny sposób .

mamba.x3 dodano: 15 maja 2012

Ludzie są wyjątkowi - każdy wkurwia mnie w inny sposób .

Polak na imprezie najpierw pije co chce  potem co może  a na koniec to co zostało.

mamba.x3 dodano: 15 maja 2012

Polak na imprezie najpierw pije co chce, potem co może, a na koniec to co zostało.

Zbierałam sprawdziany . Jeden chłopak rzucił mi sprawdzianem  nie wydawało mi się żeby to było chamskie . Kiedy on do niego   może grzeczniej co?   . Nie zwróciłam za bardzo na to uwagi przeszłam dalej . Wtedy ten chłopak krzyczy   Estera Przepraszam Cię . Pomyślałam sobie    że może jednak mu trochę na mnie zależy. .. .

eka_123 dodano: 15 maja 2012

Zbierałam sprawdziany . Jeden chłopak rzucił mi sprawdzianem, nie wydawało mi się żeby to było chamskie . Kiedy on do niego " może grzeczniej co? " . Nie zwróciłam za bardzo na to uwagi przeszłam dalej . Wtedy ten chłopak krzyczy "Estera Przepraszam Cię ."Pomyślałam sobie , że może jednak mu trochę na mnie zależy. .. .

Moje imię bardziej pasuje przy jego nazwisku .Więc spierdalaj szmato .. .

eka_123 dodano: 15 maja 2012

Moje imię bardziej pasuje przy jego nazwisku .Więc spierdalaj szmato .. .

Buka teksty coookies dodał komentarz: Buka do wpisu 15 maja 2012
a ponownie wypowiedziane 'przepraszam' nie miało już żadnego sensu. każde objęcie  i słowa  że od dziś się zmieni  stawały się czymś w rodzaju strzały  która przebijała środek serca i wstrzykiwała w nie truciznę w postaci kłamstwa. to spojrzenie  które kiedyś miało w sobie tak mnóstwo uczucia  dziś ukazywało tylko fałsz i złudną nadzieję. nie było mowy o zmianie. nie było szansy na inne  lepsze życie. nie było możliwości  by stał się tym człowiekiem  w którym kiedyś się zakochałam. tamten On umarł. umarł z dniem w którym pierwszy raz wypowiedział w moją stronę słowo 'przepraszam'.   veriolla

moniiurka dodano: 15 maja 2012

a ponownie wypowiedziane 'przepraszam' nie miało już żadnego sensu. każde objęcie, i słowa, że od dziś się zmieni, stawały się czymś w rodzaju strzały, która przebijała środek serca i wstrzykiwała w nie truciznę w postaci kłamstwa. to spojrzenie, które kiedyś miało w sobie tak mnóstwo uczucia, dziś ukazywało tylko fałsz i złudną nadzieję. nie było mowy o zmianie. nie było szansy na inne, lepsze życie. nie było możliwości, by stał się tym człowiekiem, w którym kiedyś się zakochałam. tamten On umarł. umarł z dniem w którym pierwszy raz wypowiedział w moją stronę słowo 'przepraszam'. / veriolla

wiem  że kobiecie nie wypada tak mówić  i kobieta powinna umieć się zachować   ale weź już wypierdalaj z mojego życia jebany frajerze.   veriolla

moniiurka dodano: 15 maja 2012

wiem, że kobiecie nie wypada tak mówić, i kobieta powinna umieć się zachować - ale weź już wypierdalaj z mojego życia jebany frajerze. / veriolla

Fałsz goni za fałszem. teksty coookies dodał komentarz: Fałsz goni za fałszem. do wpisu 14 maja 2012
chyba mam trochę dość  trochę nie oddycham  trochę umieram  trochę tracę szczery uśmiech  trochę się zawiodłam

moniiurka dodano: 13 maja 2012

chyba mam trochę dość, trochę nie oddycham, trochę umieram, trochę tracę szczery uśmiech, trochę się zawiodłam

Jeśli nie potrafisz zrozumieć mojego milczenia  nigdy nie zrozumiesz moich słów

moniiurka dodano: 13 maja 2012

Jeśli nie potrafisz zrozumieć mojego milczenia, nigdy nie zrozumiesz moich słów

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć