 |
mając siebie nawzajem wiele nie potrzebujemy.
|
|
 |
weź mocno mnie obejmij jakby świat miał dziś się skończyć.
|
|
 |
'w głowie tylko jedna myśl- jak wielka szkoda, że dłużej nie trwa doba, dłuższe nie są dni, dłuższa nie jest noc, wtedy mógłbym o Tobie śnić dłużej.'
|
|
 |
by do Ciebie wracać każdą nocą złotą..
|
|
 |
przytul mnie, bo się rozpadnę.
|
|
 |
zabawa jest wtedy, kiedy wypijesz za dużo i idziesz środkiem autostrady, nie myśląc o śmierci tylko śmiejąc się, że on ma inną.
|
|
 |
tak kurwa, należę do tych głupich idiotek które oddadzą wszystko za Twój uśmiech.
|
|
 |
nie marzę o niczym innym, tylko żebym mogła leżeć w moim łóżku, oglądać film na jaki mam ochotę i przytulać się do niego. wtulać się w to miejsce na szyi, pod ramieniem, żeby było ciepło i przytulnie. bezpiecznie. żeby rzeczywistość zatraciła już swoje brutalne kanciastości, które mnie ranią.
|
|
 |
połóż się w moim życiu. zaśnij.
|
|
 |
codziennie patrz na świat, jakbyś oglądał go po raz pierwszy.
|
|
 |
krzyczałam wtedy tak głośno ''pieprzyć go" , jeszcze głośniej szlochałam każdej nocy i błagałam o niego.
|
|
 |
bezczelnie powiedziałeś mi w twarz, że jestem dla Ciebie powietrzem. Tylko, że bez powietrza nie można żyć, więc może jest nutka nadziei, że jeszcze jestem Ci potrzebna?
|
|
|
|