 |
piekło jest puste, wszystkie diabły są tu.
|
|
 |
Najbardziej boli chyba fakt kiedy wiesz, że kogoś ranisz a mimo wszystkiego dobrego co robisz on i tak tego nie zauważa./prt.
|
|
 |
Przelewam wszystko na papier bo to mi najbardziej pomaga, bo to sprawia, że emocje zostają uwolnione i wylane ze środka wnętrza./prt.
|
|
 |
Nagle w pewnym momencie wszystko prysło. I co dalej ? wciąz w głowie to samo pytanie. Robić coś czy zostawić wszystko tak jak jest. Przecież ludzie mówią, że wszytsko dzieje się po coś, ale inni mówią też, że dopóki walczysz jesteś zwycięzcą. W głowie totalne zamieszanie spowodowane jednym, głupim sms'em./prt.
|
|
 |
jest muzyka, jest zjebany dzień, brakuje tylko l&m i danielsa./prt,
|
|
 |
Szczęśliwa jak nigdy ze swej upolowanej zdobyczy. 180cm, która sprawia,że jej organizm doskonale funkcjonuje a codziennie pojawia się ten sam sens wstawania rano. ! /prt
|
|
 |
"Życie jest piękne Kubusiu!" powiedział Prosiaczek i rzucił się w przepaść.
|
|
 |
Nie mam serca wiesz, chyba mi gdzieś wypadło, kiedy schylałem się, żeby sobie zapierdolić wiadro.
|
|
 |
Przyszedłem po Ciebie i ujrzałem Cię martwą, więc rozerwałem niebo i zabrałem Cię stamtąd.
|
|
 |
Zamknij oczy, jutro znów wstanie dzień. Nie płacz, nie szkoda Ci łez? Wstać, walcz, nie poddawaj się. Zbieraj siły i udowodnij wszystkim, że nie jesteś nikim. Kochaj i bądź kochaną, nigdy nie żałuj miłości. Przytulaj czuje, całuj namiętnie. Nie trać ani chwili. Zamknij oczy, uśmiechnij się, szkoda czasu na smutek. / J.
|
|
 |
„Idę na balkon w ręku szlug, telefon w drugiej. Napisałbym do Ciebie, ale jakoś brakuje słów. Zadzwoniłbym do Ciebie ale wiem, że tego nie chcesz, wybełkotał, że Cię kocham, tu jest źle i serio tęsknie. „
|
|
 |
Człowiek pozbiera się ze wszystkiego, ale nigdy już nie będzie taki sam.
|
|
|
|