 |
-Nie patrz na mnie!-krzyknełam wychodząc z łazienki w mokrych włosach, bez makijażu noo może z wyjatkiem niezmazanego tuzu na rzęsach,ale to się nie liczy, bo rzęsy oklapły-Oj przestań-rzekł obojątnie zmuszając mnie bym spojrzała mu w oczy.-Taką Ciebie kocham, naturalną.Przecież wiesz- dodał odsłaniając mi ucho delikatnie wbijając w nie swoje zęby.. To był pierwszy i ostatni raz kiedy wstydziłam się przejśc obok niego w takim stanie. Widział mnie w gorszym, lecz za każdym razem powtarzał, ze taką właśnie mnie kocha. W mokrych, roztarganych włosach i bez makijażu pokazałam się tylko jednemu facetowi - Jemu ;* || pozorna
|
|
 |
zawsze ładnie wyglądał nawet gdy kłamał. ; ogarnij mnie skarbie
|
|
 |
zbyt bardzo brakuje mi ciebie by powiedzieć że miedzy nami wciąż jest dobrze. ; ogarnij mnie skarbie
|
|
 |
i gdyby miłość była tak piękna jak tona opisów jej na moblo może warto było by się zakochać,tylko po co?,skoro to wszystko co przedstawia 'miłość idealną' jest ściemą, wpisem na pokaz, ta miłość która nas otacza zazwyczaj jest jak piękna róża, lecz każda róża ma piękne kolce które ranią. ; ogarnij mnie skarbie
|
|
 |
obrób mi dupę, obgadaj, tylko na tyle cie stać, mała taka z ciebie cwaniara, szeptać za plecami odwagę masz, to chodź i spróbuj wszeptać twarzą w twarz.; ogarnij mnie skarbie
|
|
 |
pocałuj mnie w dupę, albo nie, i na to musisz sobie zasłużyć szmato. ; ogarnij mnie skarbie
|
|
 |
Bo czasem trzeba się uśmiechnąć. Tak mimo wszystko, spróbować na nowo żyć. Przestać żyć w klatce zbudowanej z mieszanki wspomnień i niespełnionych marzeń. Dać z siebie wszystko. Dla siebie i tych, którzy naszego uśmiechu są warci.
|
|
 |
Nic tak nie krzywdzi jak przypadkowe słowa i czyny dające nadzieję.
|
|
 |
Lubię wpychać się między ludzi i zarażać ich swoim dobrym humorem . Lubię robić z siebie debila tylko po to by zobaczyć uśmiech na niektórych twarzach . Lubię być optymistką , jednak też czasem potrzebuję odpocząć . Mam prawo do smutku , mam prawo do łez .
|
|
 |
Jestem kiepska w byciu ważną.
|
|
 |
Poznajemy tysiące ludzi i nikt nas nie wzrusza . Aż w końcu pojawia się ta jedyna osoba . I odmienia nasze życie . Bezpowrotnie.
|
|
 |
Powoli zaczynam sobie uświadamiać jak wiele w życiu spieprzyłam .
|
|
|
|