 |
Ich pierwsza wspólna wycieczka szkolna, pierwsze dni ich zauroczenia. Ona nieśmiała, on za głupi by ją zdobyć. Ich pierwszy spacer za rękę i te oczy przechodniów którzy spoglądali się na nich jakby ''milość'' w tak młodym wieku była zakazana. Byli szczęśliwi i dumni z siebie, do czasu kiedy on zasmakował życia gimnazjalisty. Każdy im życzył szczęścia, jednak ona wiedziała jak to będzie. Jedyne co teraz jej pozostało to smutek, cierpienie i wspomnienia, które jednocześnie wywołują uśmiech a zaraz po tym gorzkie łzy. / souvenir
|
|
 |
|
jeśli spróbujesz choć na krótką chwilę odebrać mi akurat ten powód do uśmiechu - obiecuję, zniszczę Cię. / veriolla
|
|
 |
Czy aby na pewno jesteś przekonany, że nikt na Ciebie nie patrzy z ukrycia?
|
|
 |
Najbardziej odczujesz brak jakiejś osoby, kiedy będziesz siedział obok niej i będziesz wiedział, że ona nigdy nie będzie twoja.
|
|
 |
Ten, kto potrafi poskromić swoje serce, potrafi podbić cały świat.
|
|
 |
Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy: cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się - ze wszystkich sił - tego, czego pragnie.
|
|
 |
|
, zabiore Cię tam gdzie nienawiść nie ma wstępu . gdzie są prawdziwi ludzie co prawilność mają w sercu . do Amsterdamu w coffeshopie zajarać jointa . wykąpać się w szampanie, wypierdolić hajs z konta . < 3
|
|
 |
"On ma być na każde moje zawołanie, a ja mu bede siebie dawać lub odbierać, bo to ja jestem od tego żeby mnie kochać, a nie on"
|
|
 |
Only those who can see the invisible, can do the impossible. / Tylko Ci którzy widzą niewidzialne, mogą dokonac niemożliwego.
|
|
|
|