głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika christelle

me too.   3 teksty zozolandia dodał komentarz: me too. < 3 do wpisu 27 września 2011
TO TYLKO SEX teksty zozolandia dodał komentarz: TO TYLKO SEX do wpisu 27 września 2011
Helena ! Obiad na stole.xD .tyczy sie to do kurde mac.

mamba.x3 dodano: 27 września 2011

Helena ! Obiad na stole.xD .tyczy sie to do kurde_mac.

rozmyślam   jak dużo poświęciłam  dla osób   które na poświęcenie nie zasługiwały.

zozolandia dodano: 27 września 2011

rozmyślam, jak dużo poświęciłam dla osób, które na poświęcenie nie zasługiwały.

.. i pierwsze pizdencje już w dzienniku. :

zozolandia dodano: 27 września 2011

.. i pierwsze pizdencje już w dzienniku. :)

Bo widzisz  jeśli naprawdę kogoś kochasz  to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił  gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz  nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi  gapisz się całymi dniami na telefon  oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego  o jego szczęście  o to żeby cieszył się każdym dniem  każdą chwilą. I nie poddajesz się   wiesz  że nie możesz się poddać  bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie  co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen  jest sensem każdego Twojego dnia  każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz  podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak  to właśnie jest miłość.

mojekuurwazycie dodano: 27 września 2011

Bo widzisz, jeśli naprawdę kogoś kochasz, to nie zrezygnujesz z niego nigdy. Rozumiesz mnie? NIGDY. Choćby nie wiem co zrobił, gdzie był i z kim był. Zawsze wracasz, nieważne jakby Cię zranił. Czekasz i zastanawiasz się co teraz robi, gapisz się całymi dniami na telefon, oczekując że zadzwoni. Jeśli kogoś kochasz to o niego walczysz. Bezwarunkowo. O niego, o jego szczęście, o to żeby cieszył się każdym dniem, każdą chwilą. I nie poddajesz się - wiesz, że nie możesz się poddać, bo TA osoba jest wszystkim co masz na tym świecie, co Cię tu trzyma. Jest czymś więcej niż tlen, jest sensem każdego Twojego dnia, każdych Twoich wzlotów i upadków. A gdy upadasz, podnosisz się tylko i wyłącznie dla niej. Tak, to właśnie jest miłość.
Autor cytatu: choleryczka

I gotowa byłabym kupić Pezetowi bukiet róż  za wszystkie piosenki jakie ma  które tak bardzo pomagają mi w życiu.

mamba.x3 dodano: 27 września 2011

I gotowa byłabym kupić Pezetowi bukiet róż, za wszystkie piosenki jakie ma, które tak bardzo pomagają mi w życiu.

Kocham jak ludzie dzięki mnie się uśmiechają. Kocham być optymistką i zarażać innych tym samym. Kocham osobę  którą powoli się staje. Z uśmiechem wszystko jest prostsze.   love krowe

love_krowe dodano: 27 września 2011

Kocham jak ludzie dzięki mnie się uśmiechają. Kocham być optymistką i zarażać innych tym samym. Kocham osobę, którą powoli się staje. Z uśmiechem wszystko jest prostsze. / love_krowe

kretynizm jest nieuleczalny  tak mi przykro . jesteś śmiertelnie chory .

mamba.x3 dodano: 27 września 2011

kretynizm jest nieuleczalny, tak mi przykro . jesteś śmiertelnie chory .

  Malutka  daj swój numer.  36.  No.. I co dalej?  Nic. Chyba moja stopa nie Wygląda na większą  co?

mamba.x3 dodano: 27 września 2011

- Malutka, daj swój numer. -36. -No.. I co dalej? -Nic. Chyba moja stopa nie Wygląda na większą, co?

Dla ciebie nawet narysuję kwadrat cyrklem :

mamba.x3 dodano: 27 września 2011

Dla ciebie nawet narysuję kwadrat cyrklem :*

Odpuszczając sobie Ciebie nie myślałam  że po tym wszystko będzie takie proste.   love krowe

love_krowe dodano: 27 września 2011

Odpuszczając sobie Ciebie nie myślałam, że po tym wszystko będzie takie proste. / love_krowe

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć