głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika christelle

za każdym razem kiedy mama mówi do mnie   Nie pyskuj     sprawa jest prosta . Zabrakło kobiecie argumentów .  dajmitenbit ♥

mamba.x3 dodano: 5 października 2011

za każdym razem kiedy mama mówi do mnie " Nie pyskuj " - sprawa jest prosta . Zabrakło kobiecie argumentów . [dajmitenbit ♥]

 poproszę piwo.   a dowodzik jest ?   a stolik jest ?   jaki stolik?   a jaki dowodzik?

mamba.x3 dodano: 5 października 2011

-poproszę piwo. - a dowodzik jest ? - a stolik jest ? - jaki stolik? - a jaki dowodzik?

i właściwie nie wiem jak mam Cię nazwać  bo przecież przyjaciele nie odchodzą.

mamba.x3 dodano: 5 października 2011

i właściwie nie wiem jak mam Cię nazwać, bo przecież przyjaciele nie odchodzą.

muzyka przeszkadza w nauce ? zrezygnuj z nauki .

mamba.x3 dodano: 5 października 2011

muzyka przeszkadza w nauce ? zrezygnuj z nauki .

miłość do muzyki od kołyski po grób ♥   PMM

mojekuurwazycie dodano: 5 października 2011

miłość do muzyki od kołyski po grób ♥ / PMM

D : jak oceny ? P: spoko. D: a dokładniej ? P: dobrze .   rozmowa z patrykiem  .  :D

mojekuurwazycie dodano: 5 października 2011

D : jak oceny ? P: spoko. D: a dokładniej ? P: dobrze . / rozmowa z patrykiem -.- :D

i może nie jestem idealna  ale cię kurwa kocham. a do tego idealność potrzebna nie jest. wystarczy tylko serce.   mojekuurwazycie

mojekuurwazycie dodano: 5 października 2011

i może nie jestem idealna, ale cię kurwa kocham. a do tego idealność potrzebna nie jest. wystarczy tylko serce. / mojekuurwazycie

Nieczułość   to najpiękniejsze uczucie jakim można odseparować się od grupy. To element  który pozwala na chwilę ciszy w umyślę  na zadumę  a połączony z namiętnością daje mieszankę wybuchową... To jest dobre by ranić. By ranić  bo ranienie kogoś nie trafia w głąb własnego serca... o ile takowe się posiada. Trzeba być brutalną i egoistyczną w dzisiejszych czasach.

koffi dodano: 5 października 2011

Nieczułość - to najpiękniejsze uczucie jakim można odseparować się od grupy. To element, który pozwala na chwilę ciszy w umyślę, na zadumę, a połączony z namiętnością daje mieszankę wybuchową... To jest dobre by ranić. By ranić, bo ranienie kogoś nie trafia w głąb własnego serca... o ile takowe się posiada. Trzeba być brutalną i egoistyczną w dzisiejszych czasach.

czasem czuje się fatalnie. czasem nie czuję się w ogóle.

koffi dodano: 5 października 2011

czasem czuje się fatalnie. czasem nie czuję się w ogóle.

chłopak z dłuższymi włosami jest bardziej pociągający ♥   mojekuurwazycie

mojekuurwazycie dodano: 5 października 2011

chłopak z dłuższymi włosami jest bardziej pociągający ♥ / mojekuurwazycie

 Marzenia się spełniają.  No tak. Ale nie moje.

mamba.x3 dodano: 4 października 2011

-Marzenia się spełniają. -No tak. Ale nie moje.

dziewczyny w naszym wieku powinny mieć masę butów  ciuchów i zwiedzać świat  a nie przepłakiwać noce przez chłopaków  którzy mają nas w dupie.

koffi dodano: 4 października 2011

dziewczyny w naszym wieku powinny mieć masę butów, ciuchów i zwiedzać świat, a nie przepłakiwać noce przez chłopaków, którzy mają nas w dupie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć