 |
|
zamknęłam ten dział nie chce więcej ran
|
|
 |
|
chce wrócić tam gdzie był dla nas dobry czas..
|
|
 |
|
tęsknię. za zapachem Twojej bluzy, za smakiem Twoich ust, za dotykiem Twoich dłoni, za Twoim magicznym spojrzeniem, za biciem Twojego serca. za Tobą całym tęsknię. / s.
|
|
 |
|
przyjdź, otrzyj moje łzy, przytul, przeproś za nieprzespane noce i krwawiące serce, wyjaśnij mi dlaczego tak naprawdę odszedłeś. chociaż raz bądź ze mną szczery. / s.
|
|
 |
|
chcę znów widywać Cię codziennie, znów wpatrywać się w Twoje brązowe tęczówki i odwzajemniać Twój uśmiech. chcę znów móc z Tobą codziennie rozmawiać, droczyć się i przepraszać. chcę żebyś znów był w moim życiu. / s.
|
|
 |
|
ciekawe czy jeszcze o mnie pamiętasz, czy myślisz, czy tęsknisz, czy żałujesz, że się ze mną rozstałeś? / s.
|
|
 |
|
nie chcę nikogo innego, chcę Jego. / s.
|
|
 |
|
Prawie codziennie się zastanawiam co u niego.//obczajtox3
|
|
 |
|
zniszczył ją . jakież to typowe dla mężczyzny .
|
|
 |
|
Kiedy mój ukochany mnie zostawił, a mimo to ja zdecydowałam się dalej utrzymywać z nim kontakt ludzie dziwili się po co to robię. Kiedy mówiłam, że czekam i mam nadzieję, że wszystko się ułoży pukali się w głowę i twierdzili, że już dawno zwariowałam i powinnam w końcu dać sobie spokój. A teraz kiedy postanowiłam, że to czas odpuścić, zakończyć wszystko, co pozostało i wreszcie przestać czekać twierdzą, że warto jeszcze dać mu szansę, że muszę się zastanowić, że powinnam moment poczekać. Widzisz co bym nie zrobiła w opinii ludzi robię źle. Im wszystkim nigdy nie będzie podobać się to jakie decyzje podejmujemy, więc nie patrz na innych, nie słuchaj ich mądrości tylko żyj według siebie i tego co podpowie Ci serce. To Ty jesteś najważniejsza, nie ludzie, pamiętaj. / napisana
|
|
 |
|
' Wybacz mi.
Chciałam tylko dla ciebie żyć.
Dla mnie byłeś wszystkim.
Miłość zgubiła mnie.
Jesteś mi zbyt bliski. '
|
|
 |
|
' Kiedy dotknąłeś mnie tego dnia,
Rozpaliłeś płomień
Lecz gdy chciałam przy nim trwać
Ty zamknąłeś się w sobie '
|
|
|
|