głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika channie

 Kiedy serce i umysł walczą zawsze cierpi wątroba. ”

zanimodejde dodano: 12 czerwca 2016

"Kiedy serce i umysł walczą, zawsze cierpi wątroba. ”

Zakochany jest jak człowiek w lesie	zapatrzony tylko w jedno drzewo.

zanimodejde dodano: 30 maja 2016

Zakochany jest jak człowiek w lesie zapatrzony tylko w jedno drzewo.

Chciałbym znaleźć się w Twoich ramionach dzisiejszej nocy. Przytulić  Cię mocno i słuchać bicia Twojego serca patrzeć jak śpisz obok mnie  i... na chwilę przestać tęsknić.

zanimodejde dodano: 30 maja 2016

Chciałbym znaleźć się w Twoich ramionach dzisiejszej nocy. Przytulić Cię mocno i słuchać bicia Twojego serca, patrzeć jak śpisz obok mnie i... na chwilę przestać tęsknić.

Najbardziej kocham Cię wtedy kiedy trwasz przy mnie mocno gdy jestem nieznośna i sama od siebie odeszłabym najchętniej.

zanimodejde dodano: 30 maja 2016

Najbardziej kocham Cię wtedy, kiedy trwasz przy mnie mocno, gdy jestem nieznośna i sama od siebie odeszłabym najchętniej.

tęsknię za czasem kiedy można było tak dużo a trzeba było tak niewiele.

zanimodejde dodano: 30 maja 2016

tęsknię za czasem, kiedy można było tak dużo a trzeba było tak niewiele.

Brak zaufania? Jest wadą czy nauczką?

zanimodejde dodano: 24 maja 2016

Brak zaufania? Jest wadą czy nauczką?

Sama nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie czemu taka jestem. Takie życie? Tylko ile jeszcze? Ile człowiek jest w stanie znieść zanim totalnie zacznie wątpić w ludzi? Jest jakaś granica po której człowiek zaczyna czuć że samotność jest o wiele lepsza.

zanimodejde dodano: 24 maja 2016

Sama nie umiem odpowiedzieć sobie na pytanie czemu taka jestem. Takie życie? Tylko ile jeszcze? Ile człowiek jest w stanie znieść zanim totalnie zacznie wątpić w ludzi? Jest jakaś granica, po której człowiek zaczyna czuć, że samotność jest o wiele lepsza.

Czy jest na tym świecie ktoś kto nie da mi w siebie zwątpić?

zanimodejde dodano: 24 maja 2016

Czy jest na tym świecie ktoś, kto nie da mi w siebie zwątpić?

Już czułam że mogę komuś zaufać oczywiście nie od razu. Ale przecież każdy w moim życiu gdy odkryje że moje serce jest zbyt dobre wykorzystuje to i traktuje mnie jak opcję. Więc na co liczyłam tym razem?

zanimodejde dodano: 24 maja 2016

Już czułam, że mogę komuś zaufać, oczywiście nie od razu. Ale przecież każdy w moim życiu, gdy odkryje, że moje serce jest zbyt dobre wykorzystuje to i traktuje mnie jak opcję. Więc na co liczyłam tym razem?

Wcale nie marudzę ale są takie dni jak dzisiejszy że nikt do mnie nie  dzwoni nikt do mnie nie pisze nikt mnie nie kocha nikt o mnie nie  myśli i nawet ziemia mnie przyciąga tylko z przyzwyczajenia

zanimodejde dodano: 20 maja 2016

Wcale nie marudzę, ale są takie dni, jak dzisiejszy, że nikt do mnie nie dzwoni, nikt do mnie nie pisze, nikt mnie nie kocha, nikt o mnie nie myśli i nawet ziemia mnie przyciąga tylko z przyzwyczajenia

Nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Sam fakt że udało mi się przeżyć w całkiem normalny sposób ponad 21 lat jest niewątpliwie sukcesem. Ale teraz normalność jest trudniejsza. Trzeba być dorosłym podejmować dorosłe decyzje prowadzić dorosłe życie. Tak nagle bez uprzedzenia człowiek staje się dorosły i ma żyć i już. Tak po prostu. Kiedy to się stało? Czy tylko mnie to przerasta? Czemu nie ma przepisu na dorosłe życie?

zanimodejde dodano: 20 maja 2016

Nie wiem co zrobić ze swoim życiem. Sam fakt, że udało mi się przeżyć w całkiem normalny sposób ponad 21 lat jest niewątpliwie sukcesem. Ale teraz normalność jest trudniejsza. Trzeba być dorosłym, podejmować dorosłe decyzje, prowadzić dorosłe życie. Tak nagle, bez uprzedzenia człowiek staje się dorosły i ma żyć i już. Tak po prostu. Kiedy to się stało? Czy tylko mnie to przerasta? Czemu nie ma przepisu na dorosłe życie?

Potrzebuję kogoś kto się nie podda. Potrzebuję kogoś kto nie pozwoli  mi martwić się o jutro kogoś kto każdego wieczoru będzie zapewniał  mnie że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś kto  będzie chciał być nawet wtedy kiedy sama siebie nie będę mogła znieść.  Wszystko czego potrzebuję to obecność. Poczucie bezpieczeństwa że  ten którego kocham nie zniknie nagle niezapowiedzianie bez słowa.  Wyobrażasz sobie jak wspaniałe muszą być noce kiedy zasypiasz z  pewnością że już nic złego nie może się stać?

zanimodejde dodano: 17 maja 2016

Potrzebuję kogoś, kto się nie podda. Potrzebuję kogoś, kto nie pozwoli mi martwić się o jutro, kogoś, kto każdego wieczoru będzie zapewniał mnie, że rano nadal będzie obok i zawsze dotrzyma słowa. Kogoś, kto będzie chciał być nawet wtedy, kiedy sama siebie nie będę mogła znieść. Wszystko, czego potrzebuję, to obecność. Poczucie bezpieczeństwa, że ten, którego kocham, nie zniknie nagle, niezapowiedzianie, bez słowa. Wyobrażasz sobie, jak wspaniałe muszą być noce, kiedy zasypiasz z pewnością, że już nic złego nie może się stać?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV