 |
|
"I nikt już nie słyszy ich krzyków pomocy,
gdy po nocy padają ofiarą policyjnej przemocy"
|
|
 |
|
Emocje człowieka są jak karton soku pomarańczowego, gdy jest naderwany i jak się nim ciśnie, to wszystko z niego wyleci..
|
|
 |
|
Chyba tak naprawde wole nie wiedzieć o co w tym tak naprawde chodzi. Po co mam cokolwiek robić jeżeli robienie czegokolwiek nie ma głębszego sensu. Czasem juz wole być bezwładną marionetką. Poddać sie-to przecież takie proste.
|
|
 |
|
Cześć nieznajomy, to takie dziwne, że kiedyś znałam Twoje imię. Widziałam Cię wcześniej, wiesz? Widziałam z bardzo bliska, dotykałam Twojej duszy, pamiętasz? Jak mnie nazwałeś? Nieważne, dobra, nie było pytania. Myślałam,że kiedy znowu na Ciebie trafię, wszystko sobie poukładam, zakończę to wszystko definitywnie. Nie patrz tak na mnie, widzisz mnie nie pierwszy raz! Nieznajomy... Kiedyś byłeś moją miłością./esperer
|
|
 |
|
Poznasz smak słów składanych na odpierdol, obietnic, które w godzinnach rannych bledną — Bonson
|
|
 |
|
'Więc nie pierdol że mam opanować złość, bo nie jest mi wszystko jedno.'
|
|
 |
|
~ wkurwia mnie , gdy najbliżsi nie mają dla mnie czasu , a ja potrafię rzucić dla nich wszystko .
|
|
 |
|
Jedni piją, bo jest im kurwa ciężko. Inni chcą się czuć lekko, wiec jarają zielsko.. / Młody M
|
|
 |
|
Chodź, wyjedziemy stąd gdzieś razem, mam ochotę na inny wszechświat z Tobą.
|
|
 |
|
Efekty wymiotne nie tylko po całonocnej bibie, na której każdy z góry wiedział że zginie.
|
|
 |
|
jesteś moją teraźniejszością i przyszłością, nie wspomnieniem
|
|
|
|