głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika casualgirl

Co bym chciala? Chcialabym by niespodziewanie do mnie napisal z pytaniem  czy sie nudze. Wtedy odpisalabym  ze tak  a on by zadzwonil  informujac mnie  ze za 20 po mnie przyjdzie i abym zaczela sie szykowac  bo zabiera mnie na dlugi spacer.

chceszwiiedziec dodano: 3 lipca 2012

Co bym chciala? Chcialabym by niespodziewanie do mnie napisal z pytaniem, czy sie nudze. Wtedy odpisalabym, ze tak, a on by zadzwonil, informujac mnie, ze za 20 po mnie przyjdzie i abym zaczela sie szykowac, bo zabiera mnie na dlugi spacer.

Znowu się najebałaś !    Nie  walczyłam z samotnoscia.

chceszwiiedziec dodano: 2 lipca 2012

Znowu się najebałaś ! - Nie, walczyłam z samotnoscia.

Gdy jesteś smutny  włącz radio. Bardzo prawdopodobne  że trafisz na piosenkę  która skutecznie Cię dobije.

chceszwiiedziec dodano: 2 lipca 2012

Gdy jesteś smutny, włącz radio. Bardzo prawdopodobne, że trafisz na piosenkę, która skutecznie Cię dobije.

Może i trudno ze mną żyć  ale w sumie zastrzelić też szkoda.

chceszwiiedziec dodano: 2 lipca 2012

Może i trudno ze mną żyć, ale w sumie zastrzelić też szkoda.

określ się kurwa konkretnie   jesteś albo Cię nie ma

chceszwiiedziec dodano: 2 lipca 2012

określ się kurwa konkretnie - jesteś albo Cię nie ma

życie jest do dupy. :   mam dość. chcę wysiąść!    n e

nieobliczana_egoistka dodano: 1 lipca 2012

życie jest do dupy. :// mam dość. chcę wysiąść! // n_e

:  teksty redsoxpugie dodał komentarz: :( do wpisu 28 czerwca 2012
 która godzina? nie masz zegarka?  stanął mi na twój widok.

redsoxpugie dodano: 27 czerwca 2012

-która godzina?-nie masz zegarka?- stanął mi na twój widok.

nigdy  nigdy  nigdy się nie poddawaj.

redsoxpugie dodano: 27 czerwca 2012

nigdy, nigdy, nigdy się nie poddawaj.

siadam na łóżku  opieram plecy o zimną ścianę   nogi przysuwam do klatki piersiowej i przygryzam wargi. dłonie zaciskają się w pięść  której uścisk jest tak mocny  że paznokcie wbijają się w ciało do krwi. to nie boli   ani trochę. jedyne co boli to strach  i ta pierolona bezradność  która z dnia na dzień mnie wykańcza

chceszwiiedziec dodano: 26 czerwca 2012

siadam na łóżku, opieram plecy o zimną ścianę , nogi przysuwam do klatki piersiowej i przygryzam wargi. dłonie zaciskają się w pięść, której uścisk jest tak mocny, że paznokcie wbijają się w ciało do krwi. to nie boli - ani trochę. jedyne co boli to strach, i ta pierolona bezradność, która z dnia na dzień mnie wykańcza

Dobrze  że nie wiesz co u mnie  bo pękłoby Ci serce.

bezszelestna dodano: 26 czerwca 2012

Dobrze, że nie wiesz co u mnie, bo pękłoby Ci serce.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć