głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika casssia

:D teksty historiazmojegozycia dodał komentarz: :D do wpisu 28 sierpnia 2013
Głębokie spojrzenia  poznali się na blokach – ta sama dzielnia.  Miłość pozornie nie do zarżnięcia.

historiazmojegozycia dodano: 27 sierpnia 2013

Głębokie spojrzenia, poznali się na blokach – ta sama dzielnia. Miłość pozornie nie do zarżnięcia.

Czasem czuje zazdrość lecz to kwestią normalną gdy nie mogę czegoś zdobyć a ktoś to ma za darmo gdy walczę czasem przegrywam tak bywa spoko lecz wybacz nie zasłużyłeś na wygraną cioto!

historiazmojegozycia dodano: 27 sierpnia 2013

Czasem czuje zazdrość lecz to kwestią normalną gdy nie mogę czegoś zdobyć a ktoś to ma za darmo gdy walczę czasem przegrywam tak bywa spoko lecz wybacz nie zasłużyłeś na wygraną cioto!

Ziemia to pudło  w którym żyć trudno  jeden ma wszystko  drugi ma gówno  pierwszy się śmieje  drugi traci nadzieje  nie sądź mnie kurwo  nikt z nas sędzią nie jest!!!

historiazmojegozycia dodano: 27 sierpnia 2013

Ziemia to pudło, w którym żyć trudno jeden ma wszystko, drugi ma gówno pierwszy się śmieje, drugi traci nadzieje nie sądź mnie kurwo, nikt z nas sędzią nie jest!!!

W życiu wygrywa ten  kto pokonał samego siebie  swój strach  swoje lenistwo i swoją nieśmiałość.

jaramsie_e dodano: 26 sierpnia 2013

W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swój strach, swoje lenistwo i swoją nieśmiałość.

Facet jest jak kawa.. najlepszy jest silny  gorący  pełen subtelnego smaku i nie pozwala Ci zasnąć przez całą noc.

jaramsie_e dodano: 26 sierpnia 2013

Facet jest jak kawa.. najlepszy jest silny, gorący, pełen subtelnego smaku i nie pozwala Ci zasnąć przez całą noc.

no no.. o nikim innym    teksty jaramsie_e dodał komentarz: no no.. o nikim innym ;) do wpisu 26 sierpnia 2013
Chciałabym znowu położyć się  spać obok Ciebie i obudzić się w Twoich ramionach.

jaramsie_e dodano: 26 sierpnia 2013

Chciałabym znowu położyć się, spać obok Ciebie i obudzić się w Twoich ramionach.

mam Cię wszędzie  pod ukrytymi myślami  zamkniętymi powiekami  w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu  szeleście suchych dłoni  jesteś nawet tam gdzie Cię nie ma  nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie

jaramsie_e dodano: 26 sierpnia 2013

mam Cię wszędzie, pod ukrytymi myślami, zamkniętymi powiekami, w niewypowiedzianych słowach i każdym oddechu, szeleście suchych dłoni, jesteś nawet tam gdzie Cię nie ma, nigdy nie było i tak naprawdę nigdy nie będzie

Zupełnie nie rozumiem  jak mogłam dać Ci taką władzę nade mną.

jaramsie_e dodano: 26 sierpnia 2013

Zupełnie nie rozumiem, jak mogłam dać Ci taką władzę nade mną.

niewyobrażalne  chore i popierdolone co ze mną robisz. niepojęte jak bardzo jestem w stanie ci ulec  idiotyczne  że uciszasz krzyk moich myśli  które wrzeszczą bym jak najszybciej uciekała  zwykłym dotykiem  że po jednym uśmiechu  jestem w stanie każde swoje dotychczasowe obietnice i zarzekania  zdeptać  biegnąć wprost w twoje ramiona. kurwa  naprawdę jestem nienormalna  zgadzając się byś błądził po najskrytszych labiryntach w mojej głowie  poznając wszystkie moje słabości  byś otulał mnie w nocy swoim nierównomiernym oddechem  gdzieś w okolicy karku i budził  nazywając kochaniem. boże  chyba zwariowałam  pozwalając ci to wszystko robić  pozwalając sobie znów uzależnić się od ciebie. slaglove

slaglove dodano: 26 sierpnia 2013

niewyobrażalne, chore i popierdolone co ze mną robisz. niepojęte jak bardzo jestem w stanie ci ulec, idiotyczne, że uciszasz krzyk moich myśli, które wrzeszczą bym jak najszybciej uciekała, zwykłym dotykiem, że po jednym uśmiechu, jestem w stanie każde swoje dotychczasowe obietnice i zarzekania, zdeptać, biegnąć wprost w twoje ramiona. kurwa, naprawdę jestem nienormalna, zgadzając się byś błądził po najskrytszych labiryntach w mojej głowie, poznając wszystkie moje słabości, byś otulał mnie w nocy swoim nierównomiernym oddechem, gdzieś w okolicy karku i budził, nazywając kochaniem. boże, chyba zwariowałam, pozwalając ci to wszystko robić, pozwalając sobie znów uzależnić się od ciebie./slaglove

Jego głos niczym kojąca muzyka w deszczowy  pochmurny dzień.     jamaica.

jachcenajamaice dodano: 25 sierpnia 2013

Jego głos niczym kojąca muzyka w deszczowy, pochmurny dzień. / jamaica.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć