głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika casmel

pozazdrościć :  Nie pozwólcie sobie tego spieprzyć   nie warto :  teksty loczeq dodał komentarz: pozazdrościć :) Nie pozwólcie sobie tego spieprzyć - nie warto :) do wpisu 24 luty 2012
Życie jest zabawne. Momentami masz wrażenie że wszystko jest dobrze  bo przecież jest rodzina  przyjaciele  miłość  dobra praca. aż tu nagle z dnia na dzień może okazać się że przyjaciele to tylko słowo  które dawniej miało większe znaczenie  miłość  to nie TA miłość o której tyle marzyłaś  a praca jak to praca z perspektywy czasu to tylko monotonia. I to dziwne uczucie pustki które doświadczasz każdego dnia  chęć zmiany która niesie za sobą ryzyko. I nie jest ważne długo i szczęśliwie  ale SZCZĘŚLIWIE tu i teraz.

loczeq dodano: 24 luty 2012

Życie jest zabawne. Momentami masz wrażenie że wszystko jest dobrze, bo przecież jest rodzina, przyjaciele, miłość, dobra praca. aż tu nagle z dnia na dzień może okazać się że przyjaciele to tylko słowo, które dawniej miało większe znaczenie, miłość, to nie TA miłość o której tyle marzyłaś, a praca jak to praca z perspektywy czasu to tylko monotonia. I to dziwne uczucie pustki które doświadczasz każdego dnia, chęć zmiany która niesie za sobą ryzyko. I nie jest ważne długo i szczęśliwie, ale SZCZĘŚLIWIE tu i teraz.

'Życie w pewnym sensie jest podobne do spaceru. Jeżeli idziesz samotnie możesz omijać kałuże  błoto i inne przeszkody na drodze. Jeżeli idziesz z kimś za rękę ciężko jest omijać wszystkie rzeczy lecz podróż jest milsza.'

loczeq dodano: 24 luty 2012

'Życie w pewnym sensie jest podobne do spaceru. Jeżeli idziesz samotnie możesz omijać kałuże, błoto i inne przeszkody na drodze. Jeżeli idziesz z kimś za rękę ciężko jest omijać wszystkie rzeczy lecz podróż jest milsza.'

Trochę wódki  trochę wina  patrz jak dupa ci wywija.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Trochę wódki, trochę wina, patrz jak dupa ci wywija.

Niektóre dziewczyny znają się na wszystkich samochodach.. tylko  że mają więcej przebiegu niż te auta.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Niektóre dziewczyny znają się na wszystkich samochodach.. tylko, że mają więcej przebiegu niż te auta.

Gdy do mnie piszesz  rzucam wszystko specjalnie zeby Ci odpisać.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Gdy do mnie piszesz, rzucam wszystko specjalnie zeby Ci odpisać.

  Fajne masz cycki.    A... dzięki. Po tacie.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

- Fajne masz cycki. - A... dzięki. Po tacie.

  Lubię jeść banany.    Chcesz spróbować mojego?

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

- Lubię jeść banany. - Chcesz spróbować mojego?

Życie jest proste  albo masz wyjebane  albo masz przejebane.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Życie jest proste, albo masz wyjebane, albo masz przejebane.

Lepiej żyć krótko i bojowo  niż długo i chujowo.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Lepiej żyć krótko i bojowo, niż długo i chujowo.

Jest znacznie łatwiej burzyć  niż budować  szkodzić  niż pomagać  nienawidzić  niż kochać.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Jest znacznie łatwiej burzyć, niż budować, szkodzić, niż pomagać, nienawidzić, niż kochać.

Popełniłam wiele błędów  wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się  że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym  nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

eraraperax3 dodano: 23 luty 2012

Popełniłam wiele błędów, wiem. Ale dzięki nim nauczyłam się, że życie nie jest takie proste i trzeba nauczyć się walczyć z każdą przeciwnością losu. Być silnym, nie poddawać się. Tylko wstać i walczyć o to by było nam jak najlepiej. Walczyć o swoje szczęście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć