 |
od tak wielu rzeczy jesteś zależny.
|
|
 |
kocham cię mimo wszystko i ze względu na wszystko.
|
|
 |
take me away from here, kurwa.
|
|
 |
bez ciebie nie ma części mnie, tej gdzie znajduje się serce. a przecież nie da się żyć bez serca.
|
|
 |
wyszedłeś do pracy i zapomniałeś telefonu. te osiem godzin były dla mnie jak wieczność. w końcu zadzwoniłeś, przeprosiłeś. miałam ochotę cię zabić ze złości i z tego, że tyle czasu się głupku o ciebie martwiłam. obiecałeś, że to ostatni raz. potem zażartowałeś, że mój numer będzie twoim kolejnym tatuażem, bo zawsze przekręcasz trzy ostatnie cyfry.
|
|
 |
`Dobrze,że nie wiesz co u mnie bo pękło by Ci serce.Mam ziomek wszystko,a nawet jeszcze więcej.`
|
|
 |
`A dziś jestem zimną suką bez uczuć.Nie umiem kochać,ufać i wierzyć .Dziękuję kochanie .`
|
|
 |
`Też miałam swojego wymarzonego księcia,ale poszedł na kurwy.`
|
|
 |
`Wiedz o tym,że straciłeś mnie na zawsze.Już nigdy nie poczujesz moich ust,nigdy nie obudzisz się przy mnie rano,nigdy nie pójdziemy razem na spacer,nie obejrzymy filmu,nie wypijemy browara po szkole,nawet nie zajaramy szluga za blokami,nie będziemy siedzieć na naszej ławce,nie będziemy podtrzymywać tradycji i całować się w określonym miejscu w parku przez który nigdy razem nie przejdziemy.Nigdy więcej nie zatańczymy ze sobą,nawet tych bezsensownych kłótni więcej nie będzie.Nie przyjedziesz w sobotę o 22 i nie pojedziemy na hot-dogi,nie obudzę Cię buziakiem w policzek,który wywoływał uśmiech na Twojej twarzy.Pamiętaj.Nigdy.
|
|
 |
`Nienawidzę gdy pytają mnie jak sobie radzę.Wtedy serce znów mi pęka,w głowie tysiąc myśli,a łzy napływają do oczu.Uśmiecham się i mówię:dobrze.Kogo obchodzi to,że nadal budzę się w nocy z krzykiem,poduszka jest cała mokra od łez,a pudełko tabletek nasennych to mój najlepszy przyjaciel ?`
|
|
 |
`Dwójka gówniarzy,z kurwikami w oczach,patrzących na siebie i delikatnie kradnących sobie wzajemnie pierwsze pocałunki.Właśnie tak nas zapamiętałam`
|
|
|
|