głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika budzikowa96

Dla niektórych istnieje tylko ta jedna  jedyna osoba  od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyję w nim.

buuum dodano: 18 sierpnia 2014

Dla niektórych istnieje tylko ta jedna, jedyna osoba, od początku do końca. Nikt inny nie pasuje. Nikt inny nie trafia do serca w ten sposób i nie żyję w nim.

Jeśli szukasz słowa  które oznacza troskę o kogoś ponad zdrowy rozsądek i chcesz  by miała wszystko czego zapragnie  nieważne jak bardzo cię to niszczy  to jest to miłość. I kiedy kogoś kochasz po prostu... nigdy nie przestajesz  nigdy. Nawet jeśli ludzie przewracają oczami lub nazywają cię czubkiem. Nawet wtedy. Szczególnie wtedy. Nie poddajesz się  ponieważ gdybyś się poddał  gdybyś po prostu  wiesz  posłuchał rady całego świata i ruszył naprzód i znalazł kogoś innego  to to nie byłaby miłość. To byłaby kolejna jednorazowa rzecz  o którą nie warto walczyć.

buuum dodano: 18 sierpnia 2014

Jeśli szukasz słowa, które oznacza troskę o kogoś ponad zdrowy rozsądek i chcesz, by miała wszystko czego zapragnie, nieważne jak bardzo cię to niszczy, to jest to miłość. I kiedy kogoś kochasz po prostu... nigdy nie przestajesz, nigdy. Nawet jeśli ludzie przewracają oczami lub nazywają cię czubkiem. Nawet wtedy. Szczególnie wtedy. Nie poddajesz się, ponieważ gdybyś się poddał, gdybyś po prostu, wiesz, posłuchał rady całego świata i ruszył naprzód i znalazł kogoś innego, to to nie byłaby miłość. To byłaby kolejna jednorazowa rzecz, o którą nie warto walczyć.

Wierzę  że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to  abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót  po to byś mógł docenić je wtedy  kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to  by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie  a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to  aby jeszcze lepsze mogły powstać.

buuum dodano: 18 sierpnia 2014

Wierzę, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu. Ludzie zmieniają się po to, abyś mógł nauczyć się ich sobie odpuszczać. Sprawy przyjmują zły obrót, po to byś mógł docenić je wtedy, kiedy wszystko jest dobrze. Wierzysz w kłamstwa po to, by w końcu nauczyć się ufać tylko sobie, a czasami dobre rzeczy rozpadają się po to, aby jeszcze lepsze mogły powstać.

Nie da się zapomnieć o kimś kto mówił  że kocha. O jedynej osobie której się ufało. Nie da się zapomnieć o momentach w których było się cholernie szczęśliwym.  melancolie

r0baczek dodano: 18 sierpnia 2014

Nie da się zapomnieć o kimś kto mówił, że kocha. O jedynej osobie której się ufało. Nie da się zapomnieć o momentach w których było się cholernie szczęśliwym. /melancolie

Nothing stays the same

r0baczek dodano: 18 sierpnia 2014

Nothing stays the same

Chciałam  żeby mnie pragnął  nawet jeśli nie mogliśmy nic z tym zrobić..

r0baczek dodano: 18 sierpnia 2014

Chciałam, żeby mnie pragnął, nawet jeśli nie mogliśmy nic z tym zrobić..

Nie mów  że kochasz  dopóki nie jesteś pewien  unikaj słów wielkich jak góry  bo im wznioślejsze  w tym większe spada się potem przepaście.

chuckbezcenzury dodano: 16 sierpnia 2014

Nie mów, że kochasz, dopóki nie jesteś pewien, unikaj słów wielkich jak góry, bo im wznioślejsze, w tym większe spada się potem przepaście.

Może zostawienie tego będzie tak samo odważne  jak rozpoczęcie. Może nie musi być wcale wielkiego końca  krachu  kulminacji  jakiejś niesamowitej dramaturgii. Może  nie może  na pewno zrobiliśmy wszystko  co już mogliśmy zrobić. Wyczerpaliśmy zasoby fajności. Może po prostu stąd spieprzmy  co  zostawmy to takie  jakie jest  niech rozwala się bez nas  niech popadnie w erozję? Nie musimy tego podtrzymywać. Możemy sobie po prostu gdzieś iść.

chuckbezcenzury dodano: 16 sierpnia 2014

Może zostawienie tego będzie tak samo odważne, jak rozpoczęcie. Może nie musi być wcale wielkiego końca, krachu, kulminacji, jakiejś niesamowitej dramaturgii. Może, nie może, na pewno zrobiliśmy wszystko, co już mogliśmy zrobić. Wyczerpaliśmy zasoby fajności. Może po prostu stąd spieprzmy, co, zostawmy to takie, jakie jest, niech rozwala się bez nas, niech popadnie w erozję? Nie musimy tego podtrzymywać. Możemy sobie po prostu gdzieś iść.

Potrzebuje cię  naprawdę...

r0baczek dodano: 16 sierpnia 2014

Potrzebuje cię, naprawdę...

Akceptuj to na co nie możesz poradzić.

buuum dodano: 15 sierpnia 2014

Akceptuj to na co nie możesz poradzić.

Żaden dzień się nie powtórzy  nie ma dwóch podobnych nocy  dwóch tych samych pocałunków  dwóch jednakowych spojrzeń w oczy..

r0baczek dodano: 14 sierpnia 2014

Żaden dzień się nie powtórzy, nie ma dwóch podobnych nocy, dwóch tych samych pocałunków, dwóch jednakowych spojrzeń w oczy..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć