głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika breakingthehabitx3

i na dodatek mnie wylogowuje ..  . teksty yezoo dodał komentarz: i na dodatek mnie wylogowuje .. >. do wpisu 2 marca 2012
nie produkuj się stary  nie dorównasz mi.

illcherry dodano: 2 marca 2012

nie produkuj się stary, nie dorównasz mi.

pusty wzrok wlepiony w obraz za oknem. lekcja. ciche rozmowy nie przerywają mojego transu  w którym wyobrażam sobie twój uśmiech. żyję jeszcze?

illcherry dodano: 2 marca 2012

pusty wzrok wlepiony w obraz za oknem. lekcja. ciche rozmowy nie przerywają mojego transu, w którym wyobrażam sobie twój uśmiech. żyję jeszcze?

czy tylko Ja nie mam paska z powiadomieniami ?

yezoo dodano: 2 marca 2012

czy tylko Ja nie mam paska z powiadomieniami ? -,-

gdy widzę Twoją dziewczynę  mam ochotę dokupić Ci wiadro do tej szmaty.

cooookies dodano: 2 marca 2012

gdy widzę Twoją dziewczynę, mam ochotę dokupić Ci wiadro do tej szmaty.

tu kilku ludziom nie podam już dłoni  niech sobie idą  IDĄ SIĘ PIEDOLIĆ

cooookies dodano: 2 marca 2012

tu kilku ludziom nie podam już dłoni, niech sobie idą, IDĄ SIĘ PIEDOLIĆ

bo wolę żebyś nie istniał  niż żył obok mnie.

cooookies dodano: 2 marca 2012

bo wolę żebyś nie istniał, niż żył obok mnie.

jest tak samo  może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc  i nie mogę przez to usnąć

cooookies dodano: 2 marca 2012

jest tak samo, może tylko trochę smutno i nie mówisz dobranoc, i nie mogę przez to usnąć

struny z trudem głos wymuszają dzisiaj. oddech cię boli  jakbyś w krtani miał nóż  więc oddychasz powoli by nie zranić swych płuc.

cooookies dodano: 2 marca 2012

struny z trudem głos wymuszają dzisiaj. oddech cię boli, jakbyś w krtani miał nóż, więc oddychasz powoli by nie zranić swych płuc.

podgłaśniam bass na max tak  żeby drżały mury!

cooookies dodano: 2 marca 2012

podgłaśniam bass na max tak, żeby drżały mury!

bo przez alkohol znów nie dajesz odpocząć wątrobie

cooookies dodano: 2 marca 2012

bo przez alkohol znów nie dajesz odpocząć wątrobie

Bo Ty sprawiasz  że się uśmiecham. Gdy rano otwieram oczy jesteś moją pierwszą myślą a gdy zasypiam Ty nadal jesteś obecny w każdej z nich. Nadaje to sens każdej rzeczy  którą robię. Codziennie obowiązki  rutynowe czynności są wypenieniem oczekiwania chwili  w której znów się zobaczymy. Bo liczą się te iskierki w oczach  promienne twarze i serca na wyciągniętych dłoniach.   histerycznie

cooookies dodano: 2 marca 2012

Bo Ty sprawiasz, że się uśmiecham. Gdy rano otwieram oczy jesteś moją pierwszą myślą a gdy zasypiam Ty nadal jesteś obecny w każdej z nich. Nadaje to sens każdej rzeczy, którą robię. Codziennie obowiązki, rutynowe czynności są wypenieniem oczekiwania chwili, w której znów się zobaczymy. Bo liczą się te iskierki w oczach, promienne twarze i serca na wyciągniętych dłoniach. / histerycznie

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć