głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bossygirl

Będę tylko Twoja jeśli Ty będziesz tylko mój .♥

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Będę tylko Twoja jeśli Ty będziesz tylko mój .♥

Moją najgorszą obawą jest stracenie Ciebie .     3

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Moją najgorszą obawą jest stracenie Ciebie . < / 3

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do ciebie nie odzywa   odrzuca połączenia   a ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje   że po twojej twarzy spływają łzy   a ty nadal chcesz z nim być . kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'kocham cię' chociaż wiesz   że odczyta go dopiero rano.

ciamciaramciaa dodano: 14 kwietnia 2012

wiesz kiedy naprawdę kochasz ? kiedy się do ciebie nie odzywa , odrzuca połączenia , a ty nadal dzwonisz . kiedy powoduje , że po twojej twarzy spływają łzy , a ty nadal chcesz z nim być . kiedy budzisz się w środku nocy i masz ochotę napisać mu sms 'kocham cię' chociaż wiesz , że odczyta go dopiero rano.

Może wciąż jest we mnie ta dawna cierpliwość   z jaką czeka się na kogoś szczególnie ważnego . Cierpliwość tak dobrze mi znana . Towarzysząca mi każdego dnia   gdy tylko usłyszę jeden z utworów   których razem z Tobą słuchałam .

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Może wciąż jest we mnie ta dawna cierpliwość , z jaką czeka się na kogoś szczególnie ważnego . Cierpliwość tak dobrze mi znana . Towarzysząca mi każdego dnia , gdy tylko usłyszę jeden z utworów , których razem z Tobą słuchałam .

najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta  któremu na Tobie zależy tylko dlatego  że w głowie siedzi Ci frajer  który Cię zranił.

bobasek1994 dodano: 14 kwietnia 2012

najgorsze jest gdy odtrącasz na prawdę fajnego faceta, któremu na Tobie zależy tylko dlatego, że w głowie siedzi Ci frajer, który Cię zranił.

Każdy gniew kiedyś mija .

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Każdy gniew kiedyś mija .

Wszyscy faceci   którzy mi się podobają są albo skurwielami   albo mają dziewczyny .

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Wszyscy faceci , którzy mi się podobają są albo skurwielami , albo mają dziewczyny .

Każdego wieczoru czekam na Ciebie   wiedząc   że nie wrócisz . A w wolnych chwilach ukrywam łzy   których nie może powstrzymać nawet największe zmęczenie .

ewka11332 dodano: 14 kwietnia 2012

Każdego wieczoru czekam na Ciebie , wiedząc , że nie wrócisz . A w wolnych chwilach ukrywam łzy , których nie może powstrzymać nawet największe zmęczenie .

nie analizuj  ciesz się  że jest jak jest.

zozolandia dodano: 14 kwietnia 2012

nie analizuj, ciesz się, że jest jak jest.

nie wiem czego chcę. chwila. COFNIJ COFNIJ COFNIJ. chcę Ciebie.

zozolandia dodano: 14 kwietnia 2012

nie wiem czego chcę. chwila. COFNIJ COFNIJ COFNIJ. chcę Ciebie.

czasami wiesz lepiej jest się tak całkowicie od niego odizolować. skasować numer  archiwum rozmów  spalić zdjęcia  zakopać wszystkiego jego rzeczy.  ładniej zapomnieć  gdy w zasięgu wzroku nie widzisz rzeczy  które Ci o nim przypominają.

zozolandia dodano: 14 kwietnia 2012

czasami wiesz lepiej jest się tak całkowicie od niego odizolować. skasować numer, archiwum rozmów, spalić zdjęcia, zakopać wszystkiego jego rzeczy. ładniej zapomnieć, gdy w zasięgu wzroku nie widzisz rzeczy, które Ci o nim przypominają.

skoro tak Ci się z nią dobrze rozmawia  miło spędzacie wspólny czas  słodko razem wyglądacie to się kurde za nią bierz  a nie będziesz mnie wkurwiać takimi tekstami jaka to ona jest cudowna

zozolandia dodano: 14 kwietnia 2012

skoro tak Ci się z nią dobrze rozmawia, miło spędzacie wspólny czas, słodko razem wyglądacie to się kurde za nią bierz, a nie będziesz mnie wkurwiać takimi tekstami jaka to ona jest cudowna

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć