 |
Miłośc to uczucie głupie. Zaczyna się na ustach, a kończy na dupie.
|
|
 |
gdy on podchodzi do dziewczyn i ja też siedze z nimi to normalnie dech zapiera mi w piersi . automatycznie się zawstydzam . On chyba też , tak mi się wydajee . ogranicza swoje żarty i te wszystkie `rzeczy` . z jednej strony odczuwam , że On mnie po prostu nie lubi , ale z drugiej strony tak mi się wydaje , że On nie chce zrobić ze siebie `głupka ` przy mnie . już sama nie wiem co mysleć .
|
|
 |
aby kogoś polubić trzeba długich dni , częstych spotkań i zaufania . dziwne , aby znienawidzić wystarczy jedna zła wiadomość lub nieodpowiedni czyn . każdy ma prawo do błędów . może w końcu przyszła pora aby to zrozumieć i nie szukać wrogów przez jedną pomyłkę , głupi błąd któregoś z nas .
|
|
 |
ostatnio wszyscy jakoś zwracają na mnie uwagę . mama martwi się czemu już prawie nic do niej nie mówię , nie opowiadam o tym jak minął mi dzień i czy nadal jestem szczęśliwa . tata , czepia się że zbyt późno chodzę spać chociaż to raczej najmniejszy problem . babcia robi mi wyrzuty gdy nie zjem śniadania . Późne powroty do domu doprowadzają dziadka do palpitacji serca . nie potrafię wytłumaczyć im mojego zachowania . przecież nie powiem , że tak właśnie wygląda tęsknota za kimś kogo tak naprawdę nigdy się nie miało chociaż tak wiele znaczył .
|
|
 |
Uwielbiam chodzić w nieogarniętym koku, w długiej bluzie na bosaka, kiedy nikt nie widzi. Czuję się taka wolna w swojej samotności, otoczona muzyką. Nazwałabym to szczęściem.
|
|
 |
Kochana, jeśli nie masz mózgu, to chociaż dziewictwo sobie zostaw .
|
|
 |
Uwielbiałam jak chowałeś głowę w moje ramiona, jak z każdą sekundą byłeś coraz bliżej mnie, jak mówiłeś że mnie kochasz, jak śmiałeś się gdy palnęłam coś głupiego, jak stałeś przy mnie tak blisko i słyszałeś moje bicie serca.
|
|
 |
- ej no kurwa ta pani kocha a ten pan co odpierdala ?
- taa, pani kocha ale niestety pan ma ostro wyjebane .
|
|
 |
jeśli ludzie mówią coś o tobie za plecami, to tylko dlatego że jesteś przed nimi .
|
|
 |
Chwytam Cię za rękę i trzymam jak szczęście, jesteś moim życiem i wszystkim tym co piękne .
|
|
 |
Uwielbiam, kiedy mówię Ci, że masz się odwalić a ty ze śmiechem przyciągasz mnie do siebie..
|
|
 |
Ktoś kto jest mi najbardziej potrzebny do szczęścia, jest setki kilometrów ode mnie.
|
|
|
|