głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika boom_

Chodź czasem brak Ci tchu  pewności jakby mniej  nie zatrzymuj się  masz jedno życie ♥

swiatwedlugnatalki dodano: 2 października 2012

Chodź czasem brak Ci tchu pewności jakby mniej nie zatrzymuj się, masz jedno życie ♥

najważniejsza jest ta miłość  którą masz. :D

swiatwedlugnatalki dodano: 2 października 2012

najważniejsza jest ta miłość, którą masz. :D

zostaw wszystkie dawne troski  życie trwa .:

swiatwedlugnatalki dodano: 2 października 2012

zostaw wszystkie dawne troski życie trwa .:)

Oddech weź  już najgorsze jest za Tobą  w końcu gdzieś  będzie lepiej  daję słowo  nie bój się  uwierz w siebie  masz już wszystko  poczuj więc   że przed Tobą cała przyszłość

swiatwedlugnatalki dodano: 2 października 2012

Oddech weź, już najgorsze jest za Tobą w końcu gdzieś, będzie lepiej, daję słowo nie bój się, uwierz w siebie, masz już wszystko poczuj więc , że przed Tobą cała przyszłość

cisza i wiatr  słońce i radość  deszcz na Twych skroniach  cóż więcej mógłbyś chcieć  gdy czas kończy się  nic się nie stało  nic się nie stało  nowy idzie dzień

swiatwedlugnatalki dodano: 2 października 2012

cisza i wiatr słońce i radość deszcz na Twych skroniach cóż więcej mógłbyś chcieć gdy czas kończy się nic się nie stało nic się nie stało nowy idzie dzień

Wiem  chciałbyś to wyrwać  jak kartki z pamiętnika.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

Wiem, chciałbyś to wyrwać, jak kartki z pamiętnika.

Dlaczego nie żałuję? Bo każda chwila stworzyła mnie dzisiejszą.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

Dlaczego nie żałuję? Bo każda chwila stworzyła mnie dzisiejszą.

Nie wstydzę się uczuć  nie wstydzę się tego  że mi ich brak. Emocje wypełniają mnie od stóp do głów  są moimi drogowskazami do samozagłady  a mimo to ciągle ich pragnę. Nie mam czasu na szukanie szczęścia  nie mam czasu  aby żyć chwilą. Żyję momentami. Jednym  drugim  trzecim. Potem zapominam  resetuję się i egzystuję jak wcześniej czyli nijak.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

Nie wstydzę się uczuć, nie wstydzę się tego, że mi ich brak. Emocje wypełniają mnie od stóp do głów, są moimi drogowskazami do samozagłady, a mimo to ciągle ich pragnę. Nie mam czasu na szukanie szczęścia, nie mam czasu, aby żyć chwilą. Żyję momentami. Jednym, drugim, trzecim. Potem zapominam, resetuję się i egzystuję jak wcześniej czyli nijak.

Mam wątpliwości. Wątpię w życie. Nawet już łez mi szkoda  bo szczęście innych jest nieszczęściem drugich. W takich chwilach topnieje cały lód w moim sercu. Wzruszenie sprawia  że mój nastrój polepsza się z minuty na minutę. Wiecie dlaczego? Nagle zdaję sobie sprawę  że jeśliby zapytać tych wszystkich ludzi czy są szczęśliwi to połowa z nich natychmiast zalałaby się łzami. Nasze życie to poszukiwania  które już nie posiadają celu.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

Mam wątpliwości. Wątpię w życie. Nawet już łez mi szkoda, bo szczęście innych jest nieszczęściem drugich. W takich chwilach topnieje cały lód w moim sercu. Wzruszenie sprawia, że mój nastrój polepsza się z minuty na minutę. Wiecie dlaczego? Nagle zdaję sobie sprawę, że jeśliby zapytać tych wszystkich ludzi czy są szczęśliwi to połowa z nich natychmiast zalałaby się łzami. Nasze życie to poszukiwania, które już nie posiadają celu.

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze  każe mi wstawać. Przecieram dłonią twarz. Kolejna nieprzespana noc za mną. Wszystko o tej porze budzi się do życia  prócz mnie. Promienie słońca  wpadają do pokoju. Jest cisza  która tak przeraźliwie mnie wykańcza. Sufit wydaję się być w tym momencie najlepszym przyjacielem. Wiem  że jestem sama. Choć codziennie zmierzam korytarzem pełnego ludzi w środku czuję pustkę. Nie ma mnie  dla nikogo  i nikogo nie ma dla mnie. Uciekam od jakiegokolwiek dotyku. Otwieram oczy i mówię  że jestem silna. Dam radę   dopóki sama naiwnie w to wierzę.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

7 rano. Budzik jak zwykle o tej porze, każe mi wstawać. Przecieram dłonią twarz. Kolejna nieprzespana noc,za mną. Wszystko o tej porze budzi się do życia, prócz mnie. Promienie słońca, wpadają do pokoju. Jest cisza, która tak przeraźliwie mnie wykańcza. Sufit wydaję się być w tym momencie najlepszym przyjacielem. Wiem, że jestem sama. Choć codziennie zmierzam korytarzem pełnego ludzi,w środku czuję pustkę. Nie ma mnie, dla nikogo, i nikogo nie ma dla mnie. Uciekam od jakiegokolwiek dotyku. Otwieram oczy i mówię, że jestem silna. Dam radę - dopóki sama naiwnie w to wierzę.

czasem wystarczy jedno dobrze dobrane słowo  by stracić wiarę w człowieka.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

czasem wystarczy jedno dobrze dobrane słowo, by stracić wiarę w człowieka.

a dziś żegnam się  bo ludzie którzy zawiedli nie raz  dzisiaj odchodzą.

eeiiuzalezniasz dodano: 2 października 2012

a dziś żegnam się, bo ludzie którzy zawiedli nie raz, dzisiaj odchodzą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć