głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bobo321

nie przywiązuj się. jestem jak motyl  uciekam. związek ze mną przypomina domek z kart. nie potrzebnie wmawiasz sobie  iż jestem dojrzała. to nieprawda. nie przyzwyczajaj się do bicia mego serca  barwy głosu  smaku warg. musisz wiedzieć  że wycofam się  mimo miłości jaką Cię darzę. po prostu nie zaufam.

sylwia84 dodano: 4 lipca 2012

nie przywiązuj się. jestem jak motyl, uciekam. związek ze mną przypomina domek z kart. nie potrzebnie wmawiasz sobie, iż jestem dojrzała. to nieprawda. nie przyzwyczajaj się do bicia mego serca, barwy głosu, smaku warg. musisz wiedzieć, że wycofam się, mimo miłości jaką Cię darzę. po prostu nie zaufam.

Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy  które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa  czas i szanse.

sylwia84 dodano: 4 lipca 2012

Prawda boli tylko raz. Kłamstwo za każdym razem kiedy je wspominamy. Są trzy rzeczy, które przemijają i nie wracają nigdy więcej: słowa, czas i szanse.

 ejj. ślicznotko. dasz mi swój numer. ?  a co.chcesz mi buty kupić? xd

sylwia84 dodano: 4 lipca 2012

-ejj. ślicznotko. dasz mi swój numer. ? -a co.chcesz mi buty kupić? xd

  po co oglądasz programy kulinarne   jak gotować nie umiesz ?    po co oglądasz pornosy   jak ruchać nie umiesz ?! D

sylwia84 dodano: 4 lipca 2012

- po co oglądasz programy kulinarne , jak gotować nie umiesz ? - po co oglądasz pornosy , jak ruchać nie umiesz ?!;D

mamo  dlaczego ty i tata jesteście biali a ja jestem czarny?   syneczku  to była taka impreza  że ciesz się że nie szczekasz.

sylwia84 dodano: 4 lipca 2012

mamo, dlaczego ty i tata jesteście biali a ja jestem czarny? - syneczku, to była taka impreza, że ciesz się że nie szczekasz.

a jeśli stanę teraz naprzeciw Ciebie  będę najbliżej jak tylko się da  spojrzę w Twoje oczy   najgłębiej... nawiążesz ze mną kontakt?  spojrzysz tak samo jak ja?  skorzystasz z najlepszej okazji?  a może poczekasz na promocję?  albo bierzesz mnie   całą  albo dziękuję   do widzenia.

mignonnee dodano: 21 czerwca 2012

a jeśli stanę teraz naprzeciw Ciebie, będę najbliżej jak tylko się da, spojrzę w Twoje oczy, najgłębiej... nawiążesz ze mną kontakt? spojrzysz tak samo jak ja? skorzystasz z najlepszej okazji? a może poczekasz na promocję? albo bierzesz mnie - całą, albo dziękuję - do widzenia.

czasem trzeba umieć zauważyć   kiedy jakiś etap życia dobiega końca.  zakończyć cykl.  zatrzasnąć drzwi.  zamknąć rozdział.  nieważne  jak to nazwiemy   ważne  żeby zostawić za sobą to   co już minęło.

mignonnee dodano: 21 czerwca 2012

czasem trzeba umieć zauważyć, kiedy jakiś etap życia dobiega końca. zakończyć cykl. zatrzasnąć drzwi. zamknąć rozdział. nieważne, jak to nazwiemy, ważne, żeby zostawić za sobą to, co już minęło.

wiesz?  to  że do Ciebie nie piszę   nie znaczy  że za tobą nie tęsknię.

mignonnee dodano: 21 czerwca 2012

wiesz? to, że do Ciebie nie piszę, nie znaczy, że za tobą nie tęsknię.

trzeba wiedzieć czego się chce albo nie chce. tak samo teraz tutaj teraz  nie mogę tego wytłumaczyć. mówili że jestem zagadką  że jestem jak narkotyk. że uzależniam   ja i mój świat. i było pięknie. robiłam to  co chciałam zrobić. nie gubiłam sie w niczym... nie za często

mignonnee dodano: 21 czerwca 2012

trzeba wiedzieć czego się chce albo nie chce. tak samo teraz-tutaj-teraz, nie mogę tego wytłumaczyć. mówili że jestem zagadką, że jestem jak narkotyk. że uzależniam - ja i mój świat. i było pięknie. robiłam to, co chciałam zrobić. nie gubiłam sie w niczym... nie za często

 Kobieta Cię urodziła  więc nie masz prawa żadnej poniżyć.    2pac Shakur

sylwia84 dodano: 18 czerwca 2012

"Kobieta Cię urodziła, więc nie masz prawa żadnej poniżyć." - 2pac Shakur

Słuchać kłamstwa znając prawdę . BEZCENNE !

sylwia84 dodano: 18 czerwca 2012

Słuchać kłamstwa znając prawdę . BEZCENNE !

Życzę Ci jak najlepiej  ale obiecuję Ci kurwa  że zatęsknisz.!! Nażarlas sie szczescia to teraz rzygaj.!

sylwia84 dodano: 18 czerwca 2012

Życzę Ci jak najlepiej, ale obiecuję Ci kurwa, że zatęsknisz.!! Nażarlas sie szczescia to teraz rzygaj.!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć