głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bo_ja_kocham_hip_hop

Kiedyś chciałem być numerem jeden  już nie chce teraz  od jedynki jest zbyt blisko do zera.  Miuosh

rapova22 dodano: 28 września 2012

Kiedyś chciałem być numerem jeden, już nie chce teraz, od jedynki jest zbyt blisko do zera. /Miuosh

Prawda boli  bo jest zwyczajnie szczera.  Miuosh

rapova22 dodano: 28 września 2012

Prawda boli, bo jest zwyczajnie szczera. /Miuosh

Odnaleźć sens istnienia w sobie.

rapova22 dodano: 28 września 2012

Odnaleźć sens istnienia w sobie.
Autor cytatu: nicdlaciebiex3

Jeśli oddajesz temu miejscu więcej niż chyba możesz.  Miuosh

rapova22 dodano: 28 września 2012

Jeśli oddajesz temu miejscu więcej niż chyba możesz. /Miuosh

Pieprzę bycie innym niż wszyscy na siłę.  Miuosh

rapova22 dodano: 28 września 2012

Pieprzę bycie innym niż wszyscy na siłę. /Miuosh

Cholera nie wytrzymam tak dłużej. Nie wytrzymam rozumiesz? Musisz wrócić. Umieram bez Ciebie. Kiedy wiem  że nie zobaczę rano Twojej twarzy  w ogólnie nie chce wstawać  nie widzę w tym sensu. Mam ochotę umrzeć. Chcę umrzeć z miłości  bo nie ma Ciebie.

rapova22 dodano: 28 września 2012

Cholera nie wytrzymam tak dłużej. Nie wytrzymam rozumiesz? Musisz wrócić. Umieram bez Ciebie. Kiedy wiem, że nie zobaczę rano Twojej twarzy, w ogólnie nie chce wstawać, nie widzę w tym sensu. Mam ochotę umrzeć. Chcę umrzeć z miłości, bo nie ma Ciebie.
Autor cytatu: jannek

Jestem :D Dziwne  że wgl ktoś zauważył  że mnie nie ma :o teksty rapova22 dodał komentarz: Jestem :D Dziwne, że wgl ktoś zauważył, że mnie nie ma :o do wpisu 28 września 2012
  Jesteśmy jak studium kontrastów: twardość i miękkość  blond i czerń  szaleństwo i spokój   a jednak tak dopasowani  że kiedy jednego zabraknie  drugie nie będzie już do końca sobą.

yezoo dodano: 27 września 2012

" Jesteśmy jak studium kontrastów: twardość i miękkość, blond i czerń, szaleństwo i spokój - a jednak tak dopasowani, że kiedy jednego zabraknie, drugie nie będzie już do końca sobą. "

czwarte piętro. sala numer 12. wchodzę i odnajduję Jej twarz pomijając inne pacjentki w tym pomieszczeniu. chyba śpi. szklanka wody stoi na stoliku niedopita. książka jest zaznaczona na ostatniej przeczytanej stronie. siadam obok łapiąc Ją za rękę. jest delikatna  ukuta od igieł  które nie mogły znaleźć żyły. nie chcę jej budzić  cieszę się  że w końcu zasnęła  że ma okazję odpocząć. nagle Jej oczy otwierają się. rusza ustami  chyba próbuje coś powiedzieć. mówię Jej  że ma przestać  ale nadal nie wiem  czego ode mnie oczekuje. mam zawołać lekarza? podać Jej wody? zapytać jak się czuje? nie muszę robić nic. serce pęka na sam widok Jej męki  a łzy spływają  kropla po kropli  ukazując  że cierpię razem z Nią. chciałabym oddać Jej swoje zdrowie  pokazać jak bardzo Ją kocham. a wszystko po to  by móc jeszcze raz usłyszeć z Jej ust 'kocham Cię  córeczko'.   yezoo

yezoo dodano: 26 września 2012

czwarte piętro. sala numer 12. wchodzę i odnajduję Jej twarz pomijając inne pacjentki w tym pomieszczeniu. chyba śpi. szklanka wody stoi na stoliku niedopita. książka jest zaznaczona na ostatniej przeczytanej stronie. siadam obok łapiąc Ją za rękę. jest delikatna, ukuta od igieł, które nie mogły znaleźć żyły. nie chcę jej budzić, cieszę się, że w końcu zasnęła, że ma okazję odpocząć. nagle Jej oczy otwierają się. rusza ustami, chyba próbuje coś powiedzieć. mówię Jej, że ma przestać, ale nadal nie wiem, czego ode mnie oczekuje. mam zawołać lekarza? podać Jej wody? zapytać jak się czuje? nie muszę robić nic. serce pęka na sam widok Jej męki, a łzy spływają, kropla po kropli, ukazując, że cierpię razem z Nią. chciałabym oddać Jej swoje zdrowie, pokazać jak bardzo Ją kocham. a wszystko po to, by móc jeszcze raz usłyszeć z Jej ust 'kocham Cię, córeczko'. [ yezoo ]

Jestem takim typem człowieka: muszę zakładać najgorsze  żebym umiała wytworzyć w sobie system obronny  dzięki któremu później łatwiej zniosę  gdyby się to urzeczywistniło.

yezoo dodano: 25 września 2012

Jestem takim typem człowieka: muszę zakładać najgorsze, żebym umiała wytworzyć w sobie system obronny, dzięki któremu później łatwiej zniosę, gdyby się to urzeczywistniło.

stanie się tak  jak gdyby nigdy nic nie było.

yezoo dodano: 24 września 2012

stanie się tak, jak gdyby nigdy nic nie było.

Pamiętasz? Razem na zawsze  razem do piekła.   Małpa

yezoo dodano: 24 września 2012

Pamiętasz? Razem na zawsze, razem do piekła. | Małpa

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć