głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika bo-ja-ciebie-chce

Za szybko i za bardzo przywiązuję się do ludzi. Za łatwo się otwieram i zbliżam. Dostrzegam w ludziach to co dobre  zapominając  że zawsze jest to drugie oblicze.

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Za szybko i za bardzo przywiązuję się do ludzi. Za łatwo się otwieram i zbliżam. Dostrzegam w ludziach to co dobre, zapominając, że zawsze jest to drugie oblicze.

Korzystaj z każdej okazji  jaka ci się trafi na tym świecie  choćby miało ich być chwilami za wiele  bo pewnego dnia okazje się kończą  wiesz?

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Korzystaj z każdej okazji, jaka ci się trafi na tym świecie, choćby miało ich być chwilami za wiele, bo pewnego dnia okazje się kończą, wiesz?

Jeśli ktoś  kogo kochasz  umiera i to niespodziewanie  nie odczuwasz straty natychmiast. Tracisz tego kogoś kawałek po kawałku przez długi czas   w miarę jak przestaje do niego przychodzić poczta  jak wietrzeje zapach jego perfum na poduszce oraz ubrań w szafie i szufladzie. Stopniowo gromadzisz fragmenty  które odeszły. Właśnie wtedy nadchodzi ten dzień   ten dzień  gdy brakuje ci szczególnie jednej konkretnej cząstki i przytłacza cię uczucie  że ta osoba odeszła na zawsze  a potem nadchodzi inny dzień i odczuwasz szczególny brak czegoś innego.

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

Jeśli ktoś, kogo kochasz, umiera i to niespodziewanie, nie odczuwasz straty natychmiast. Tracisz tego kogoś kawałek po kawałku przez długi czas - w miarę jak przestaje do niego przychodzić poczta, jak wietrzeje zapach jego perfum na poduszce oraz ubrań w szafie i szufladzie. Stopniowo gromadzisz fragmenty, które odeszły. Właśnie wtedy nadchodzi ten dzień - ten dzień, gdy brakuje ci szczególnie jednej konkretnej cząstki i przytłacza cię uczucie, że ta osoba odeszła na zawsze, a potem nadchodzi inny dzień i odczuwasz szczególny brak czegoś innego.

 Nigdy nie wiesz  kiedy przyjdzie miłość.   Nic na siłę  nie wolno za dużo o niej myśleć  bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne  że warto było czekać.     Listy do M.

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

"Nigdy nie wiesz, kiedy przyjdzie miłość. Nic na siłę, nie wolno za dużo o niej myśleć, bo właśnie wtedy nie przychodzi. Ale w końcu przyjdzie. I będzie jasne, że warto było czekać." "Listy do M."

 Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę  dobrą książkę  zachwycającą piosenkę  wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia  zdanym egzaminie  ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz  że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym  jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie. ”

kochaaamm dodano: 20 listopada 2015

"Zacznij doceniać szczegóły. Poranną kawę, dobrą książkę, zachwycającą piosenkę, wzruszający film. Znajdź szczęście w uśmiechu przechodnia, zdanym egzaminie, ciepłym głosie mamy. Doceniaj każdą sekundę. Uwierz w siebie. Uwierz, że marzenia się spełniają. I chociaż to trudniejsze niż ciągłe marudzenie to jest to warte wysiłku. Nikt nie uczyni Cię szczęśliwym, jeśli najpierw nie odnajdziesz szczęścia w sobie. ”

Czasem wydawało mi się  że czegoś szukam  a innym znów razem  że tego nigdy nie znajdę.

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Czasem wydawało mi się, że czegoś szukam, a innym znów razem, że tego nigdy nie znajdę.

Nadal nie rozumiem wielu rzeczy  ale jednego jestem pewien. Przeraźliwie boję się ciebie stracić. Wiem to aż do bólu. Nie potrafię znieść myśli  że mogłoby cię nie być.

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Nadal nie rozumiem wielu rzeczy, ale jednego jestem pewien. Przeraźliwie boję się ciebie stracić. Wiem to aż do bólu. Nie potrafię znieść myśli, że mogłoby cię nie być.

Tylko że myśli nie tak łatwo kontrolować. Płyną czasem tam  gdzie człowiek sobie nie życzy.

kochaaamm dodano: 19 listopada 2015

Tylko że myśli nie tak łatwo kontrolować. Płyną czasem tam, gdzie człowiek sobie nie życzy.

To boli tak  że chyba znów się najebię bo nie wiem co kochałem bardziej: świat czy Ciebie.   Lecz jestem pewien  że co nie byłoby prawdą  jedno i drugie zgniło już dawno.

melancolie dodano: 18 listopada 2015

To boli tak, że chyba znów się najebię bo nie wiem co kochałem bardziej: świat czy Ciebie. Lecz jestem pewien, że co nie byłoby prawdą, jedno i drugie zgniło już dawno.

Prawdopodobnie mógłbym Cię poznać  ale nie dosłownie i skasuj ten numer.

melancolie dodano: 16 listopada 2015

Prawdopodobnie mógłbym Cię poznać, ale nie dosłownie i skasuj ten numer.

Z czasem nie męczą cię już myśli  że jesteś słaby i bierzesz to garściami i zapominasz ból  a mimo wszystko jednak coś cię ciągnie w dół!

melancolie dodano: 15 listopada 2015

Z czasem nie męczą cię już myśli, że jesteś słaby i bierzesz to garściami i zapominasz ból, a mimo wszystko jednak coś cię ciągnie w dół!

Facet? Ty jeszcze masz na to czas. Mówię o przyszłym czasie  narazie czasu ci brak. Narazie tylko ten raz byłaś z kolegą z pracy lecz nie udało się wam  bo miał już inną na tacy. Tacy nie mają u ciebie szans. Kiedy idziesz do Zary wydajesz tam własny hajs i chyba ten pierwszy raz nie żal ci skończonych szkół.  a mimo wszystko jednak coś cię ciągnie w dół

melancolie dodano: 15 listopada 2015

Facet? Ty jeszcze masz na to czas. Mówię o przyszłym czasie, narazie czasu ci brak. Narazie tylko ten raz byłaś z kolegą z pracy lecz nie udało się wam, bo miał już inną na tacy. Tacy nie mają u ciebie szans. Kiedy idziesz do Zary wydajesz tam własny hajs i chyba ten pierwszy raz nie żal ci skończonych szkół. a mimo wszystko jednak coś cię ciągnie w dół

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć