 |
Nie wolno zgadzać się na pełzanie, gdy czujemy potrzebę latania.— Helen Keller
|
|
 |
|
bo widzi pan, pewnego dnia po prostu budzisz się i zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo jesteś żałosny kochając kogoś, kto ma cię gdzieś. i to jest świetny moment, by odpuścić.
|
|
 |
Wiem, że liczyłeś na to, że się nie podniosę. Wiem, że cię boli wiesz, że nigdy nie przeproszę. Jesteś dla mnie martwy nie wielbię cię co niedzielę. Myślałem, że jesteś moim przyjacielem.
|
|
 |
Kiedy nie czuję przyjaźni to odbijam, skoro ona umarła to nie była prawdziwa.
|
|
 |
Idziesz z nimi do łóżka, bo choć przez chwilę jesteś w ich centrum. Choć przez chwilę Ty też masz kogoś kto daje Ci jakiekolwiek uczucia. Miotasz się w tej pościeli i rozpaczliwie szukasz miłości tam, gdzie miłość to tylko orgazm. I nie, nie oceniam Cię. Wiem jak to jest. Ale wiem już też, że kiedy pot wyschnie, ja się ubiorę, nie bedę lepsza. Będę nienawidzić siebie jeszcze bardziej./esperer
|
|
 |
W stosunkach między kobietą a mężczyzną nie ma partnerskiego traktowania. Facet ma podbijać, napierać, przygniatać do ściany, klepnąć ostro w tyłek, ale odsunąć krzesło i wstać kiedy ona podchodzi.
I mówić jej co ona ma robić. Bo kobiety uwielbiają jak ktoś im mówi co mają robić.
To proste.
Nie proś. Bierz.
Nie pytaj. Działaj.
Kiedy kobieta mówi nie, a Tobie zależy próbuj tak długo, aż będzie twoja.
I nie obiecuj, jeśli czegoś nie czujesz."
|
|
 |
I dzisiaj już go nie ma, a mówił mi bracie
Jakoś kurwa nie tęsknie i tyle w tym temacie.
|
|
 |
Dziś staram się grać czysto, chociaż ocieram się o krawędź.
|
|
 |
Wiesz, że nadchodzi Twój koniec, kiedy budząc się pragniesz natychmiast znowu zasnąć. / Nataalii
|
|
 |
Próbuję złapać oddech, ale moje płuca nie wypełniają się powietrzem, Staram się ustatkować bicie mojego serca niestety ono nie zamierza zwolnić. / Nataalii
|
|
 |
A jeżeli to wszystko moja wina? Jestem w tym miejscu tylko i wyłącznie dlatego, że jestem jaka jestem? To smutne, ale możliwe. / Nataalii
|
|
|
|