 |
" Nie znasz..? -nie oceniaj..! Znasz..? - szanuj..! "
|
|
 |
" Mówisz jaka jestem, a nic o mnie nie wiesz... ; // "
|
|
 |
" I gdybym miała możliwość cofnięcia czasu, uwierz ..że nigdy byśmy się nie poznali . "
|
|
 |
" .. i gdy wpatrywałeś mi się tak głęboko w oczy poczułam, że mam to o czym marzyłam od dziecka .. "
|
|
 |
" Znasz to uczucie, kiedy jakaś osoba, staje się częścią Twojego życia i zaczynasz zastanawiać się, dlaczego nie znaliście się wcześniej? Wtedy potrafisz zmienić się tylko dla niej (...) Znasz to uczucie? Gdy ludzie spotykają się przypadkiem, a okazuje się, że czekali na siebie całe życie? Potem wszystko się plącze, nadchodzi koniec. Nie ma ich już. Więc po co w ogóle zaczynać... "
|
|
 |
" Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje z której i tak nic nie wyszło. Za nieprzespane noce i litry połykanych łez. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy a przede wszystkim za to że mimo tego jak doskonale Cię znam wciąż Cię kocham czując się z tym żałośnie. "
|
|
 |
" Dzięki Tobie uśmiechałam się do ekranu telefonu w drodze na przystanek, do szkoły, do domu. a ludzie tak dziwnie się patrzyli, jakby uśmiech był czymś niecodziennym. opowiedziałabym ci całe moje nudne życie, a Ciebie nie stać nawet na „cześć”, gdy mijamy się na ulicy... "
|
|
 |
"-Wiesz, kiedyś oddałabym wszystko, żeby go odzyskać.
- A teraz?
- A teraz czekam na moment, żeby mu powiedzieć słodkie wypier.dalaj! "
|
|
 |
" Czas płynie, świat się zmienia, płyną łzy, znikają marzenia.... "
|
|
 |
"Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami ."
|
|
 |
wybrałeś inną sam tego chcesz..
|
|
 |
gdy kochasz ją nie kochaj mnie...
|
|
|
|