głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blue.eyes93

Bez Twojej miłości nie ma mnie bez Ciebie pustka w moim sercu zatrzyma jego drgania.

adamszczowna13 dodano: 4 luty 2016

Bez Twojej miłości nie ma mnie, bez Ciebie pustka w moim sercu, zatrzyma jego drgania.

Lubię trzymać Cię za rękę uwielbiam Cię przytulać i kocham nasze pocałunki każdy jeden jest magiczny nasza miłość jest magią codziennie tworzymy nowe wspomnienia które są najpiękniejszymi chwilami jakie kiedy kolwiek mnie spotkały Ty jesteś osobą która nie dorównuje nikomu jesteś ten jeden jedyny i chcę być z Tobą aż po grobową deskę chce się z Tobą cieszyć tak do końca życia kochając w taki sposób tak kocham teraz i moje uczucie takie pozostanie nie zmieni się co najwyżej może rosnąć.

adamszczowna13 dodano: 4 luty 2016

Lubię trzymać Cię za rękę, uwielbiam Cię przytulać, i kocham nasze pocałunki, każdy jeden jest magiczny, nasza miłość jest magią, codziennie tworzymy nowe wspomnienia które są najpiękniejszymi chwilami jakie kiedy kolwiek mnie spotkały, Ty jesteś osobą która nie dorównuje nikomu, jesteś ten jeden jedyny, i chcę być z Tobą aż po grobową deskę, chce się z Tobą cieszyć tak do końca życia, kochając w taki sposób tak kocham teraz i moje uczucie takie pozostanie, nie zmieni się co najwyżej może rosnąć.

Poszła się najebać próbując zapomnieć wracała chwiejnym krokiem lecz nadal pełna wspomnień.

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Poszła się najebać, próbując zapomnieć, wracała chwiejnym krokiem, lecz nadal pełna wspomnień.

Chodź namieszamy sobie w życiu jak zawsze. Chodź będzie fajnie znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Chodź, namieszamy sobie w życiu, jak zawsze. Chodź, będzie fajnie, znowu zaczniemy do siebie pisać i robić nadzieję, a później z dnia na dzień przestaniemy się znać.

 albo nie umiesz albo życie tak sprawiło  że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość..

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

"albo nie umiesz albo życie tak sprawiło, że o bólu nic nie powiesz i ukryjesz wszystko nawet miłość.."

Owszem jestem bardziej nerwowa bardziej haotyczna dość często wsiadam w nie mój tramwaj jak również za każdym razem wybieram niewłaściwy moment na powrót w czyjeś życie..

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Owszem jestem bardziej nerwowa, bardziej haotyczna, dość często wsiadam w nie "mój" tramwaj, jak również za każdym razem wybieram niewłaściwy moment na powrót w czyjeś życie..

znów udajemy że się nie znamy? Który to już raz?

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

znów udajemy że się nie znamy? Który to już raz?

Wiele osób mówiło mi że gdy sobie odpuszczę to miłość sama przyjdzie. Owszem przyszła  ale spierdoliłeś mi życie jeszcze bardziej pozostawiając same złe wspomnienia i powodując miliony łez.

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Wiele osób mówiło mi, że gdy sobie odpuszczę, to miłość sama przyjdzie. Owszem, przyszła - ale spierdoliłeś mi życie jeszcze bardziej, pozostawiając same złe wspomnienia i powodując miliony łez.

Napijemy się? Ponoć wtedy ludzie są najbardziej prawdziwi. A jak widać Tobie tego bardzo brakuje.

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Napijemy się? Ponoć wtedy ludzie są najbardziej prawdziwi. A jak widać Tobie tego bardzo brakuje.

Mówią że powinnam się jakoś pozbierać. Wiesz w czym problem? Żeby poukładać wszystko w całość musiałabym się cofnąć do tamtych miejsc które mnie rozsypały i stamtąd brać kolejną część do całej układanki. Nie potrafiłabym znowu być w Twoich ramionach znowu Cię całować znowu spędzać wspólne wczasy poświęcać nawzajem czas nie potrafiłabym się nie rozsypać ponownie. Uwierz nieważne ile razy przeżywałabym ten koniec zawsze będzie bolało tak samo

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Mówią, że powinnam się jakoś pozbierać. Wiesz w czym problem? Żeby poukładać wszystko w całość musiałabym się cofnąć do tamtych miejsc, które mnie rozsypały i stamtąd brać kolejną część do całej układanki. Nie potrafiłabym znowu być w Twoich ramionach, znowu Cię całować, znowu spędzać wspólne wczasy, poświęcać nawzajem czas, nie potrafiłabym się nie rozsypać ponownie. Uwierz, nieważne ile razy przeżywałabym ten koniec, zawsze będzie bolało tak samo

Ty mi nie odpowiesz nie wiem jak się miewasz jak mam sobie radzić kiedy żyć się odechciewa? Chada

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

Ty mi nie odpowiesz, nie wiem jak się miewasz, jak mam sobie radzić kiedy żyć się odechciewa? /Chada

nie mam pojęcia czy chociaż podejrzewasz ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego jak cholernie cierpię gdy słyszę że jesteś nie w humorze że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość że tak mało mogę zrobić żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie nie przytulę mocno i nie zapewnię że będzie dobrze choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .

adamszczowna13 dodano: 11 grudnia 2014

nie mam pojęcia, czy chociaż podejrzewasz, ile dla mnie znaczysz . nie zdajesz sobie sprawy pewnie z tego, jak cholernie cierpię gdy słyszę, że jesteś nie w humorze, że w twoim głosie nie ma tego uśmiechu . kurewsko wnerwia mnie wtedy moja bezsilność . świadomość, że tak mało mogę zrobić, żebyś znów się uśmiechnął . albo gdy piszesz te pieprzone trzy kropki na końcu zdania w smsie . wtedy już wiem, że pewnie leżysz tam u siebie i nawiedzają cie chore myśli . i co ja wtedy mogę zrobić ? przecież nie przybiegnę do ciebie, nie przytulę mocno i nie zapewnię, że będzie dobrze, choć kurewsko mocno bym tego chciała . sama potem łażę jak zombi po pokoju albo położę się na łóżko, zgaszę światło w pokoju i tuląc telefon do piersi modlę się, żeby nic nie zaprzątało twojego szczęścia .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV