głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blackswan

niech się coś uda  niech w końcu coś wyjdzie  niech będzie pięknie.   notfoundnolovenoyou

notfoundnolovenoyou dodano: 13 maja 2013

niech się coś uda, niech w końcu coś wyjdzie, niech będzie pięknie. / notfoundnolovenoyou

bo z potłuczonych szyb też można zamek wznieść

llykcincinu dodano: 13 maja 2013

bo z potłuczonych szyb też można zamek wznieść

I mimo  iż nie jest ideałem i wkurza Cie częściej niż powinien  to uwielbiasz chwile spędzone na graniu w gry  oglądaniu filmów czy meczy  które tak bardzo Was łączą. Nigdy nie czułaś tak idealnego połączenia. Dopiero teraz dochodzisz do wniosku  że to wszystko co się wydarzyło było tylko po to aby dziś spotkać tą osobę  właśnie tą definicje Twojego osobistego szczęścia.. Mimo  iż czasami masz go dosyć i nie chcesz patrzeć w jego cudowne oczy to wiesz  że nigdy już go nie opuścisz  bo bez niego Twój świat rozpadł by się jak potłuczone lustro   na milion malutki kawałków  których nigdy już nie poukładałabyś w jedną całość. cz2

mych dodano: 13 maja 2013

I mimo, iż nie jest ideałem i wkurza Cie częściej niż powinien, to uwielbiasz chwile spędzone na graniu w gry, oglądaniu filmów czy meczy, które tak bardzo Was łączą. Nigdy nie czułaś tak idealnego połączenia. Dopiero teraz dochodzisz do wniosku, że to wszystko co się wydarzyło było tylko po to,aby dziś spotkać tą osobę, właśnie tą definicje Twojego osobistego szczęścia.. Mimo, iż czasami masz go dosyć i nie chcesz patrzeć w jego cudowne oczy to wiesz, że nigdy już go nie opuścisz, bo bez niego Twój świat rozpadł by się jak potłuczone lustro - na milion malutki kawałków, których nigdy już nie poukładałabyś w jedną całość. cz2

Każde słowo  gest  dotyk ust spowodują że zatracisz się w miłosnym uniesieniu.Będziesz pragnęła więcej wciąż i wciąż od nowa. Chwile  które będą tymi najcudowniejszymi przeminą tak szybko jak sekunda na Twoim ulubionym zegarkiem. Zatrzymasz się i zrozumiesz  że miłość to nie tylko ból  lęk i strach przed odejściem czy zdradą. Nie wszystko musi być czarno białe   właśnie tak jak to sobie do tej pory wyobrażałaś. To porozumieniie dusz  te słowa  te oczy czy usta spowodują że na nowo uwierzyć miłości. Zatracisz się w niej jak alkoholik w wódce   od nowa popadniesz w niebiański nałóg nietrzeźwego umysłu. Tylko że tym razem będziesz szczęśliwa do końca  tak na zawsze. Twój nałóg nie zniszczy ponownie Twojego serca  które od nowa pokocha i zabliźni wszystkie dotychczasowe rany i smutki. Zaczniesz ufać na nowo tej pięknej miłości  którą to właśnie on chce Ci zagwarantować. cz1.

mych dodano: 13 maja 2013

Każde słowo, gest, dotyk ust spowodują,że zatracisz się w miłosnym uniesieniu.Będziesz pragnęła więcej wciąż i wciąż od nowa. Chwile, które będą tymi najcudowniejszymi przeminą tak szybko jak sekunda na Twoim ulubionym zegarkiem. Zatrzymasz się i zrozumiesz, że miłość to nie tylko ból, lęk i strach przed odejściem czy zdradą. Nie wszystko musi być czarno-białe - właśnie tak jak to sobie do tej pory wyobrażałaś. To porozumieniie dusz, te słowa, te oczy czy usta spowodują,że na nowo uwierzyć miłości. Zatracisz się w niej jak alkoholik w wódce - od nowa popadniesz w niebiański nałóg nietrzeźwego umysłu. Tylko,że tym razem będziesz szczęśliwa do końca, tak na zawsze. Twój nałóg nie zniszczy ponownie Twojego serca, które od nowa pokocha i zabliźni wszystkie dotychczasowe rany i smutki. Zaczniesz ufać na nowo tej pięknej miłości, którą to właśnie on chce Ci zagwarantować. cz1.

idealnie brązowe  idealny odcień.   notfoundnolovenoyou

notfoundnolovenoyou dodano: 13 maja 2013

idealnie brązowe, idealny odcień. / notfoundnolovenoyou

Ja to jednak nie wiem  co to znaczy kochać.   notfoundnolovenoyou

notfoundnolovenoyou dodano: 13 maja 2013

Ja to jednak nie wiem, co to znaczy kochać. / notfoundnolovenoyou

Każdy w swoim życiu poznał osobę  którą zapamięta na całe życie  nawet jeśli spędził z nią dzień czy dwa.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

Każdy w swoim życiu poznał osobę, którą zapamięta na całe życie, nawet jeśli spędził z nią dzień czy dwa.

lubiła niewinnie zapraszać spojrzeniami a potem bezczelnie odpychać słowami.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

lubiła niewinnie zapraszać spojrzeniami a potem bezczelnie odpychać słowami.

Boli  bo kochasz. Gdyby tak nie było już dawno po kolejnej kłótni  po prostu byś odeszła.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

Boli, bo kochasz. Gdyby tak nie było już dawno po kolejnej kłótni, po prostu byś odeszła.

I będę tęskniła za każdą cząsteczką jego ciała  za każdym uśmiechem i spojrzeniem skierowanym do mnie.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

I będę tęskniła za każdą cząsteczką jego ciała, za każdym uśmiechem i spojrzeniem skierowanym do mnie.

 Odnaleźć miłość i być zmuszoną z niej zrezygnować. Ale nie mam wyboru. Muszę to przetrwać  zanim zacznie boleć jeszcze bardziej.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

"Odnaleźć miłość i być zmuszoną z niej zrezygnować. Ale nie mam wyboru. Muszę to przetrwać, zanim zacznie boleć jeszcze bardziej."

To się wydarzyło po prostu zbyt wiele razy kiedy ludzie próbowali zobaczyć moje wnętrze.

ciamciaramciaa dodano: 12 maja 2013

To się wydarzyło po prostu zbyt wiele razy,kiedy ludzie próbowali zobaczyć moje wnętrze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć