głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika blablabla559

Jak możesz stać na zewnątrz?  Wewnątrz panuje tak piękny bałagan.

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

Jak możesz stać na zewnątrz? Wewnątrz panuje tak piękny bałagan.

I jest silna kiedy sny przychodzą  ponieważ one  zabierają ją  otaczają ją  są wszędzie.  Rzeczywistość wydaje się odległa  ale nie odchodź..

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

I jest silna kiedy sny przychodzą, ponieważ one zabierają ją, otaczają ją, są wszędzie. Rzeczywistość wydaje się odległa, ale nie odchodź..

daleko jest ta mała dziewczynka.  Modliła się  by coś jej się przydarzyło   Każdego dnia pisała słowa  coraz więcej słów  by wypowiedzieć otwarcie myśli  które trzymała wewnątrz.

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

daleko jest ta mała dziewczynka. Modliła się, by coś jej się przydarzyło, Każdego dnia pisała słowa, coraz więcej słów by wypowiedzieć otwarcie myśli, które trzymała wewnątrz.

I ten cholerny brak odwagi  żeby z Tobą szczerze pogadać o tym co czuję.   jachcenajamaice

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

I ten cholerny brak odwagi, żeby z Tobą szczerze pogadać o tym co czuję. / jachcenajamaice

Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny.   jachcenajamaice

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

Każdy błąd kobiety jest winą mężczyzny. / jachcenajamaice

I nie będę płakać w moim pokoiku  ja po prostu o Ciebie zawalczę. !   chocolate559

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

I nie będę płakać w moim pokoiku, ja po prostu o Ciebie zawalczę. ! / chocolate559

i mam ochotę znów rozpieprzyć telefon o ścianę  tylko dlatego  że nie wydaje dźwięku przychodzącej wiadomości od Ciebie..

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

i mam ochotę znów rozpieprzyć telefon o ścianę, tylko dlatego, że nie wydaje dźwięku przychodzącej wiadomości od Ciebie..
Autor cytatu: koffi

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza.

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

Cały mój świat w Twojej osobie się streszcza.

. Tobie dedykuję każdy uśmiech ♥ !   dzyndzelek

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

. Tobie dedykuję każdy uśmiech ♥ ! / dzyndzelek

Pierdol to. Nie bądź dziewczyną  która potrzebuję mężczyzn. bądź dziewczyną  której potrzebują mężczyźni.   aendezeet

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

Pierdol to. Nie bądź dziewczyną, która potrzebuję mężczyzn. bądź dziewczyną, której potrzebują mężczyźni. / aendezeet

nieistotne czy z czasem będę cierpieć  czy nie. cierpienie to w końcu efekt szczęścia  późniejsze następstwo. a cholera  ja uwielbiam szczęście.   definicjamiłości

chocolade559 dodano: 6 kwietnia 2011

nieistotne czy z czasem będę cierpieć, czy nie. cierpienie to w końcu efekt szczęścia, późniejsze następstwo. a cholera, ja uwielbiam szczęście. / definicjamiłości

uwielbiam ten twój specyficzny sposób cwaniakowania.   kszy

kszy dodano: 6 kwietnia 2011

uwielbiam ten twój specyficzny sposób cwaniakowania. / kszy

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć