 |
- Co u ciebie? - usłyszałam za sobą, stojąc w kolejce po piwo na kolejnym niedzielnym festynie. Moje ciało zadrżało, a usta nie były w stanie wypowiedzieć ani jednego słowa. Nie odwróciłam się, nie chciałam na Niego patrzeć, to by za bardzo bolało. Ale wspomnienia i tak powróciły, słysząc Jego głos i czując Jego zapach. - Wiedziałem, że cię tu spotkam. - dodał pewny siebie. - Już od dawna chciałem z tobą porozmawiać. Myślę, że tamtego dnia oboje popełniliśmy błąd. Co byś powiedziała, gdybyśmy.. - Nie. - syknęłam odchodząc i tym samym żegnając Jego osobę raz na zawsze. [ yezoo ]
|
|
 |
Telefon milczy... tydzień, miesiąc, pół roku... Niemiłosierna cisza, cisza i samotność...Nic.
|
|
 |
Nasze ślady nie znikają z życia, które dotknęliśmy. Nawet najbardziej delikatne stąpnięcie pozostawia odcisk tam gdzie postawiliśmy nogę.
|
|
 |
"Mówię "dobranoc" i znikam za grubą ścianą zamykam się to jest moje i nie pytaj o nic [...] kiwam Wam na pożegnanie życzę szczęścia Ja dziś zostawiam za sobą to wszystko, bo nie ma mnie tutaj dziś, jakby ktoś pytał to zniknąłem i nie widział mnie nikt..."
|
|
 |
I łzy ostatnie schną pod poduszką...
|
|
 |
Nie uwolnisz nigdy siebie od siebie. Choćbyś nie
poznawała się w lustrze, to wciąż Ty. Z
bagażem doświadczeń, bólu i szczęścia.
Wystarczy moment ,a posypiesz się jak
najpiękniejszy kryształ, który okazał się być
fałszywy./fbl
|
|
 |
Nie mamy skrzydeł by latać, a mimo tego to nasz cel. - Miuosh
|
|
 |
W odróżnieniu od ludzi koty liżą dupy tylko sobie
|
|
 |
Miłość, żeby była prwdziwa musi boleć, nie ma tylko szczęśliwych chwil, często te przykre są dla Ciebie ważniejsze.
|
|
|
|